shtëpi / me pakicë / Shitjet me pakicë Job Përfaqësuesi Përshkrimi i mostrës

Shitjet me pakicë Job Përfaqësuesi Përshkrimi i mostrës

Përshkrimi i punës

 • Përgjegjësitë zhvillojë dhe marrëdhëniet levave me ndikim dhe vendimmarrësit kryesorë në dyqane të caktuara dhe tregjet
 • Të krijojë dhe të mbajë marrëdhënie biznesi me dy personelin dyqan dhe klientët në mënyrë që të ekzekutojë në mënyrë efektive objektivat e programit
 • Në mënyrë efektive të fituar front-end dhe praninë kryesor-rresht të markave të klientit
 • Shpërndajnë literaturë programit dhe mostra për arkëtarëve
 • Të ndihmuar klientët të bazuar në nevojat e tyre individuale të përdorimit dhe interesave
 • Demonstrojnë aftësitë dhe sjelljet që kanë të bëjnë me arritjen e rezultateve Organizatës Konsultativ Selling Iniciativa dhe Planifikimit
 • salesperson dinamike optimiste që Kullon energji të lartë dhe përsosmërinë e ekzekutimit
 • aftësitë superiore verbale dhe të shkruara të komunikimit, si dhe aftësinë për të përkthyer idetë dhe konceptet në përfitime me pakicë
 • Duhet të kenë bazë kompjuterike Retail Store matematikë dhe aftësitë tel PDA
 • kompetent me
 • Aftësi për të punuar me kohë të plotë ose me kohë të pjesshme orar pakicë hëna deri të dielën
 • Aftësia për të qëndruar të qetë deri në 8 orë në ditë
 • Ne të kapërcyer hendekun në mes të prodhuesit dhe shitësit që ofrojnë konsumatorëve qasje në produktet më të mira në dispozicion në treg sot
 • Kjo është arritur në bashkëpunim dhe përafrimit me dyqan ose treg personelit në mënyrë që detyrat Merchandising dhe çorape kryesore janë bërë nga personeli dyqan
 • Kjo marrëdhënie bashkëpunuese është zhvilluar në një interes të ndërsjellë dhe marrëdhënie biznesi
 • Analizuar dhe zhvillojnë planet e biznesit çdo tremujor që identifikon mundësitë për të rriten shitjet brenda territorit të tyre
 • Organizimi dhe Planifikimi ndjekë standardet shitjet e ekipit thirrje dhe në mënyrë efektive orkestruar një plan mbulim thirrje që plotëson nevojat e biznesit të klientit dhe të konsumatorëve të shitjes me pakicë
 • Raportimi Administration- përfunduar raporte të sakta dhe në kohë shkresa recaps itineraret kohë raportet fletët shpenzimeve etj
 • Driving është një detyrë thelbësore apo funksioni i kësaj pune
 • Puna mund të kryhet në një dyqan me pakicë në terren zyra ose mjedis depo
 • frigorifer dhe frigorifer seksione
 • Gjithashtu nevojshme për të udhëtuar dhe makinë
 • Përdorimi i praktikave të duhura të sigurisë kur trajtimin e produkteve dhe apo gatim është thelbësore
 • Një kërkesat mjedisore dhe fizike detajuar dokument është në dispozicion në departamentin Total shpërblime
 • Çdo orar vlerësim ose udhëzues dhënë për bashkëpunëtorët në këtë përshkrimit të punës ose diku tjetër në lidhje me punët e tyre ka për qëllim vetëm për të ndihmuar të përshkruar detyrat e punës si dhe për qëllime të planifikimit

Rreth superadmin

kontrolloni gjithashtu

Retail Analisti Job Përshkrimi i mostrës

Përshkrimi i punës Puna në bashkëpunim të ngushtë me të markave të shitjes me pakicë për të siguruar mbështetje për vazhdimësinë e biznesit …

2 komente

 1. If you want to increase your know-how only keep visiting this web site and be updated with thhe most up-to-date news posted here.

 2. Howdy! I know this is kinda off topic however ,
  I’d figured I’d ask. Would yoou be interested iin exchanging links or maye
  guest authoring a blog article or vice-versa? My website
  discusses a lot of the same subjects as yours and I
  think we coujld greatly benefit from each other. If you are interested feel free to
  shoot me an email. I look forward to hearing from you!

  Great blog by the way!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *