shtëpi / Useful articles / Si për të dëgjuar Qawwali audio njëjtë SoundCloud si ?

Si për të dëgjuar Qawwali audio njëjtë SoundCloud si ?

Me më shumë se njëmijë app në dispozicion në lojë Google dhe platformë të ndryshme të tjera është shumë e vështirë për të gjetur app duhur e cila siguron Sufi Qawwali pa reklama bezdisshëm .

kohët e fundit SufiSama.com ka nisur një app e cila i jep një të mirë të khankhahi Qawwali dhe Naat me ndërfaqe Super User pa ndonjë reklama .

Ata kanë më shumë se 5100 tracks uploaded by users categorized in correctly order to listen then with ease same like soundcloud approach where user upload the tracks and share the music .

 

Ata që i pëlqen artistit si Nustrat fateh ali khan , sabri brothers , Aziz Miyan , Mohammad Owais Raza QadriQari Rizwan KhanFarhan QadriUstad Qawal Bahauddin etc. duhet të provoni këtë app .

 

Rreth Jakobit

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *