shtëpi / Uncategorized / Armored Zyrtarët Assault Automjeteve Job Përshkrimi / Funksionet dhe detyrë e mostrës

Armored Zyrtarët Assault Automjeteve Job Përshkrimi / Funksionet dhe detyrë e mostrës

Strong funksionimi i të aquariums forca të blinduara të ndriçimit, dhe amfibe amfibe produkte Pushtimi automobilave gjatë rrethanave të luftuar në tokë ose në mjedise ujore. Detyrat përfshijnë anëtarët e ekuipazhit drejtojnë brenda funksionimin e targetimit dhe të shtënat pajisjet; koordinimin e operacioneve të komunikimit të avancuar në bord dhe pajisjet kurs; duke i kryer të e punëtorëve dhe pajisjeve gjatë luftimit; formimin dhe aplikimin e programeve sfidë, të tilla si pushtimi taktike të njësive të makinave të blinduara; dhe plotësuar pasurit këmbësorisë, artilerie, dhe njësitë mbështetëse të ajrit.

Aftësitë e punës duhet

   Rreth Jakobit

   kontrolloni gjithashtu

   Makers Model, Wood Job Përshkrimi / Rolet dhe Përgjegjësitë e mostrës

   Mbledhur gamë të plotë-size dhe druri modele të sakta e artikujve. Përfshin punonjësit papafingo dhe joshur prej druri …

   Lini një Përgjigju

   Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *