Domov / manažér|projekty / Projektový manažér Náplň práce / Úloha a zodpovednosť Sample

Projektový manažér Náplň práce / Úloha a zodpovednosť Sample

  • Projektový manažér je zodpovedný za realizáciu plánovanie začatia a ukončenia projektu
  • Zúčastniť sa pravidelných stretnutí klient vyvíjať zápisy z rokovaní a prijať dohodnuté akcie s klientom
  • Komunikuje s klientom pre operačné potreby projektu zúčastňovať všetkých rokovaní s klientom a prijať opatrenia s cieľom zabezpečiť včasné dokončenie akcie
  • Poskytovanie administratívnej podpory pre riadnu prevádzku projektov
  • Uistite sa, a spolupráca s Vedúci prevádzky s klientom a pre včasné predloženie faktúr a platobného Followup
  • Prijať vhodné opatrenia na zlepšenie celkovej výkonnosti tímu pre spravodlivý výkon a vyhodnotenie klienta
  • Zodpovedný za realizáciu projektov v rámci rozpočtu a v súlade so špecifikáciami
  • Komunikácia s klientom a schopné produkovať správy o pokroku
  • projektový manažér úlohou je zodpovedný za kvalitu bezpečnosti a ochrany zdravia v súlade s pravidlami spoločnosti QHSE
  • Zabezpečenie toho, že materiály dodané v súlade so špecifikáciami a sú inštalované hospodárne a efektívne s minimálnym prierezom
  • Dohodnúť ciele produktivity s operáciami manažérske zmluvy
  • Príprava záverečného účtu a uzavrieť správu s projektmi Control Dept.
  • Dohliadať na zavedenie realizácie projektu Plánu zdravia a Plánu kontrol bezpečnostný plán pre zabezpečenie kvality akosti a ďalšie dokumenty, ako je požadované
  • Nasmerovať celkové plánovanie stavebných činností identifikovať kritické míľniky a priority
  • Pripravuje pravidelné správy sumarizuje vývoj stavebnej činnosti pre riadenie nadradeným a klientov
  • Preukázaná schopnosť vykonávať v manažérskych kapacít vynikajúce písomné a ústne komunikačné zručnosti a dôkladnú znalosť postupov a rezortnou legislatívou
  • Znalý súčasné technológie a ako to môže byť efektívne využitá na projekt
  • Rozvoj a integrácia noriem pre konanie v súlade projektu osvedčené postupy v organizácii
  • Slúžiť ako expert pre prijatie projektového manažmentu nástroje politík procesov a metodík
  • Určujú zdravie projektu meraním rozptyl rozsah plánu nákladov a kvality z príslušných línií
  • Spolupracovať s tvorcami riešenie technických expertov a tímov v rámci organizácie s cieľom vytvoriť plány a šablón projektov
  • Zabezpečiť aktívny pracovný postup projektov a zadanie úloh ukončenia projektu
  • Dodať všetky hlásenia a priebežné meranie požiadavky na čas
  • Formálne podávanie správ o stave projektu a sledovanie otvorených bodov a pridelený stav úlohy s zákazníka a riadenie sú samozrejmosťou
  • Generovať a udržiavať vierohodnú prognózu pre platby projektu a poskytnúť tieto informácie v pravidelných intervaloch do najužšieho vedenia
  • Spolupracovať s partnermi a subdodávateľmi a to integrácii pre dodanie zákazníkovi
  • Vyvinúť vynikajúce spokojnosť zákazníkov a partnerov Dodávatelia vo všetkých oblastiach podnikania a vzťahu
  • Zabezpečiť dodávku projektu v plánovanom čase a rozpočtu s prístupom zákaznícky orientované
  • Nadviazanie na s klientom, ako sú žiadosti o zmenu s Schválenie Poskytované informácie atď
  • Porozumieť a konať o spoločnosti strategických iniciatív pre určité špecifické riešenia
  • Budovať vzťahy s manažérmi a zamestnancami umožniť PMO poskytovať účinnú podporu a včasné usporiadanie uľahčovať všetkých projektov
  • Vybudovať udržanie zdravého priateľské pracovné vzťahy prostredie nielen so svojimi rovesníkmi v rámci tímu, ale aj ďalšie tímy oddeleniami
  • Zaistenie plného záväzku dodržiavania riadiť základnými hodnotami
  • Plniť ďalšie povinnosti a úlohy, ktoré môžu ležať v rámci tohto príspevku na zabezpečenie efektívneho poskytovania a rozvoj služieb
  • Zameriava sa na nasadenie zdrojov na zabezpečenie optimálneho využitia
  • Zostavuje rozpočet projekt založený na vstupoch získaných od návrhov oddelenia a podanie rovnaké pre schválenie riadenie
  • Interpretuje zmluvu projektu takým spôsobom, ktorý chráni záujmy spoločnosti
  • Zaistí včasné predloženie správnych faktúr klientovi a sledovanie pohľadávok zo strany klienta
  • Riadi projekt, aby zabezpečili, že je dokončený v rozpočtovými nákladmi udržiavaním kvality dopustil v návrhu
  • Koordinovať pripraviť BOQ výmer detailné výkresy a ponukových dokumentov
  • Porovnávať a vyhodnocovať výrobcovia dodávatelia alebo ponuky na základe kvality dodávok a nákladov a odporučí správny jeden pre prácu s najmenej dvoma
  • Vyjednať najlepšie citácie a rozhodne sa Group Business Development Director z najlepších uchádzačov
  • Udeľovať granty na projekty s PO objednávky a platby s finančným oddelením
  • Udržujte divízií hlavy a príslušných zamestnancov informujú o pokroku
  • Center Vzťah vybudovať profesionálny vzťah s centrami
  • Získať Schválenie výkresov a pracovných povolení
  • Komunikovať s centier a dotknutých oblastí pre schválenie a aktualizácie projektu a termíny otváracích
  • Spravovať písomné pracovných miest vyžadovať od všetkých butikov
  • Distribuovať každodenné úlohy technikov a zaistí prácu je vykonané správne podľa požiadaviek
  • Zaistite, aby všetky nástroje na údržbu sú k dispozícii a rekonštruované pre technikov
  • Rôzne likvidovať alebo znova použiť staré armatúry s divíziami hlavami
  • Kompletný zoznam pre súvisiace otázky licencií sa HR oddelenia POS s IT a financií
  • Projektový manažér sa pripojí k nášmu tímu projektových manažérov a nasadenie techniky v implementácii a úspešne realizuje fantastické produkty v školách po celej krajine
  • Zodpovednosť práca projektového manažéra s tímom tabletovej technici sieťových inžinierov a projektových manažérov dodávať projekty včas a v rámci rozpočtu
  • Tréner kľúčových zainteresovaných strán vo všetkých fázach vývoja softvéru a nasadenie životného cyklu
  • Správa vyriešené problémy podpory z oblasti do príslušných vývojových tímov
  • Správa vzťahov s rozvojovými softvér tímami tímy obsah podporovať tímy a výkonné zúčastnené strany
  • Spravovať vzťahy s dodávateľmi a zmluvy
  • Správa tímu s informačnej bezpečnosti a súlad s právnymi predpismi
  • Zabezpečuje, že všetky aktivity v mieste, sú v súlade so všetkými zmluva štátnych a federálnych požiadaviek
  • Spolupracovať so všetkými konzultantmi a dodávatelia menovaných spoločností
  • Spolupracovať s vládou a ďalšími štatutárnymi orgánmi
  • Výborné analytické organizačné a komunikačné zručnosti
  • Táto úloha je zodpovedný za prideľovanie jednotlivých úloh a výsledkov identifikácie nutná primerané zdroje a vyvíjať plán s cieľom zabezpečiť včasné dokončenie projektu
  • Definuje rozsah a ciele projektu
  • Rozvíja detailné pracovné plány plány projektu odhaduje, plány zdrojov a správy o stave
  • Riadi stretnutia projektu a je zodpovedná za sledovanie a analýzu projektu
  • Budete tímovým hráčom so schopnosťou riadiť iní za mimoriadnu multitasking a majú manažérskych zručností prírodné času

o Superadmin

Jeden komentár

  1. Som preč povedať môj malý brat, že by mal tiež venovať krátkej návšteve tejto webovej stránky na pravidelnom
    Základom získať aktualizované z najnovších správ
    aktualizovať.

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *