Acasă / Cu amănuntul / Retail Auditor Descrierea postului / Roluri și Mostră de responsabilitate

Retail Auditor Descrierea postului / Roluri și Mostră de responsabilitate

Descrierea postului

  • Lucrări în strânsă asociere cu branduri de retail pentru a asigura un sprijin pentru continuitatea afacerii și pentru a preveni eșecurile de servicii
  • Fie bine versat cu toate contractele actuale în vigoare și care provin cele mai bune servicii din ele
  • Sugerează modele de integrare de aprovizionare și de gestionare a cererii în cadrul și între companii pentru a realiza reducerea costurilor și a rentabilității șefului lanțului de aprovizionare – Cu amănuntul
  • Sprijinirea punerii în aplicare a celor mai bune operațiuni lanțului de aprovizionare practică cercetând evoluția în toate aspectele lanțului de aprovizionare
  • Lucrări în strânsă colaborare cu toți clienții interni pentru a se asigura că cerințele lor sunt clar înțelese și sunt luate măsuri pentru a le îndeplini
  • Sprijinirea îmbunătățirea continuă a diverselor programe de lucru în activitatea curentă
  • Monitorizarea evoluțiilor identificarea și sprijinirea punerii în aplicare a celor mai bune practici internaționale
  • Spot Warehouse Optimizări
  • Direcționează și sau efectuează evaluări ale procedurilor de control intern și de securitate pentru sistemele în curs de dezvoltare și îmbunătățiri sau la sistemele actuale
  • Determină punerea în aplicare de dezvoltare a aplicațiilor sistemelor informatice și de prelucrare a riscurilor că atenția de audit mandat
  • Direcționarea personalul de audit intern la executarea misiunilor de audit planificate și raportarea rezultatelor
  • Efectuează analiză și de securitate a datelor de extracție comentarii utilizând instrumente software
  • Acționează ca legătură cu partenerii de afaceri IT pentru a asigura înțelegerea deplină a integrității datelor privind fluxul de date și securitatea sistemului
  • Determină elemente de control al tehnologiei informației pentru a atenua riscurile IT în ceea ce privește integritatea confidențialitatea și disponibilitatea informațiilor de afaceri
  • Planurile și execută audituri ale platformelor tehnologice client-server si evalueaza controalele interne si lucreaza in colaborare cu managementul pentru a identifica acțiunile necesare
  • Întocmește și prezintă rapoarte scrise și orale privind proiectarea și eficacitatea sistemelor cu recomandări pentru a îmbunătăți operațiunile și urmărirea implementări
  • Consultă cu și sfătuiește șeful departamentului de audit intern cu privire la diverse aspecte operaționale legate de sistemele de informații computerizate, precum și operațiunile de afaceri generale după cum este necesar
  • Efectuează activitatea legată atribuit de șeful de audit intern
  • Acordarea de sprijin de audit pentru toate aspectele procesului de conformitate
  • Revizuirea efectua teste de control intern efectuat în legătură cu co-sursă și personalul auditorilor interni
  • Elaborarea oferi recomandări și planuri de remediere a managementului pentru îmbunătățiri de control
  • Examinați și să evalueze rezultatele operaționale ale locațiilor de audit și de a identifica problemele și să ofere recomandări ca fiind justificate
  • La cerere participă la evaluarea contabilității structurii de control intern al noilor asociații afaceri
  • Performanța de evaluări de afaceri financiare și de risc proces anual
  • Cerințe de licență în contabilitate s Degree
  • Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa
  • Cunoașterea secțiunii 404 a reglementărilor SEC
  • Participa la audituri de vânzare cu amănuntul pentru sucursale și alte departamente conexe divizii
  • Recomandă mijloacele de obținere analizarea și evaluarea datelor dovezi
  • Și asistă în conduitelor evaluarea obiectivelor Strategiei de politici proceduri standard
  • performanța și eficacitatea controalelor interne pentru diferite domenii de activitate, la filiala
  • Contribui la elaborarea programelor de audit pentru actualizarea sub supravegherea auditului
  • Oferă asistență tehnică pentru colegii în compilarea de redactare
  • și finalizarea auditurilor pe teren
  • tranzacții Revizuirea documentelor rapoarte de înregistrări și metode de precizie și
  • Coordonează cu personalul diferitelor ramuri și departamente diviziunile aferente pentru obținerea
  • informațiile necesare pentru activitățile de audit intern
  • Intocmeste documente de lucru care să înregistreze și să rezume date cu privire la proiectul de audit alocat
  • Susține discuții preliminare ale deficiențelor aparente cu personalul de operare pentru a verifica și de a obține explicații și motivele pentru fiecare deficiență aparentă și documentul
  • Efectuează activitățile de audit intern în conformitate cu manualul de audit intern aferente

Despre superadmin

Verificați, de asemenea

Analist Retail Descrierea postului Proba

Job Description Work in close association with retail brands to ensure support for business continuity

lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate *