Dom / Administrator|Back office|Obsługa klienta / Opis Senior Executive Secretary Praca / role / Obowiązki i odpowiedzialność Sample

Opis Senior Executive Secretary Praca / role / Obowiązki i odpowiedzialność Sample

Opis pracy / role / Obowiązki i odpowiedzialność Sample

  • Przygotowanie i zarządzanie raportami korespondencji i dokumentów
  • Organizuje i koordynuje spotkania konferencje organizacji podróży
  • Weź typ i dystrybucji protokołów z posiedzeń
  • Wdrożenia i utrzymania systemów biurowych -należy sprzętu biurowego
  • Utrzymanie harmonogramów i kalendarzy -manage materiałów biurowych
  • Porządkowanie i potwierdzić terminy -maintain baz -manage materiałów biurowych
  • Stworzenie i utrzymanie szafki -Set procedur roboczych
  • Komunikować się ustnie i pisemnie odpowiedzieć na pytania i udzieli informacji
  • Współpraca z kontaktów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Koordynować przepływ informacji, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie
  • Werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjne orientacja -customer-service
  • Dbałość o szczegóły -interpersonal umiejętności -initiative -reliability
  • Poufność -planning i organizowanie tolerancję -Time kierownictwa -stress
  • Przepisuje przeciągów proofreads i zmienia notatek korespondencja agendami minut uchwał i polityki
  • Przygotowanie harmonogramów spotkań czyni wcześniejszymi ustaleniami programów spotkań z zarejestrowaniem zgłoszenia pisania i dystrybucji protokołów posiedzeń
  • Odpowiedzialny za utrzymanie systemu elektronicznego zgłoszenia oraz kopię dokumentacji lub dysk do wymaganych plików protokołów i sprawozdań
  • Utrzymanie klientów i listy kontaktów w odpowiednich bazach danych
  • Odbierać i przekazywać dyrektyw instrukcje i przypisanie do i od najwyższego kierownictwa
  • Inne sekretarskie obowiązki administracyjne, niezbędne
  • Koordynować harmonogramy raportów najlepszych pracowników zarządzających
  • Ustal sprawy priorytetowe i odpowiednio obsłużyć
  • Alert Manager o anulowaniu lub nowych spotkań
  • Organizacji podróży dla kierownika
  • Przygotowywanie raportów statystycznych, jak i kiedy wymagane
  • Pozdrawiam i odbieranie gości i określić swoje żądania
  • Koordynuje działania Biurowość
  • Koordynuje i harmonogramy przepływ pracy w biurze, aby upewnić się, że terminy i zobowiązania zostały spełnione i że ciągłość działania jest utrzymywana podczas nieobecności dyrektora
  • Koordynowanie konsolidację istotnych informacji i ocenia najskuteczniejszych środków i dostępnych opcji, aby rozwiązać adres i odpowiedzi na pytania w celowe i właściwy sposób
  • Nawiązuje do różnych spraw informacji i działania na wniosek dyrektora, aby zapewnić, że terminy są spełnione
  • Współpracuje z różnymi pracownikami w celu uzyskania informacji w odpowiedzi na wnioski dyrektora
  • Muszą wykazywać silne werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjne z biegłością w mowie i piśmie języka angielskiego i arabskiego
  • Umiejętność efektywnego wykorzystania Internetu, a także zaawansowaną biegłość w aplikacjach pakietu Microsoft Office
  • Wymagania znajomość doskonałe umiejętności organizacyjne, z wysokim poziomem dbałości o szczegóły i follow-up

o superadmin

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *