Dom / Sprzedaż / Detal Opis rewident Praca / Role i odpowiedzialność Sample

Detal Opis rewident Praca / Role i odpowiedzialność Sample

Opis pracy

  • Praca w ścisłym powiązaniu z marek detalicznych w celu zapewnienia wsparcia dla ciągłości działania i zapobiec awarii serwisowych
  • Być dobrze zaznajomionych z wszystkich dotychczasowych umów, w miejscu i czerpać z nich najlepsze usługi
  • Zaproponuj modele integracji dostaw i zarządzania popytem w obrębie poszczególnych firm, aby osiągnąć redukcję kosztów i rentowności szefowi Supply Chain – Sprzedaż
  • Wspiera realizację działań w łańcuchu dostaw najlepszych praktyk badających rozwój we wszystkich aspektach łańcucha dostaw
  • Praca w ścisłym powiązaniu ze wszystkimi wewnętrznymi klientami, aby zapewnić, że ich wymagania są zrozumiałe i zostały podjęte odpowiednie kroki w celu ich spełnienia
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia różnych programów prac w bieżącej działalności
  • Monitor rozwoju identyfikowanie i wspieranie wdrażania najlepszych praktyk międzynarodowych
  • Reklama w magazynach optymalizacje
  • Kieruje i wykonuje opinie lub procedur kontroli wewnętrznej i bezpieczeństwa dla systemów w fazie rozwoju i lub ulepszenia istniejących systemów
  • Ocenia realizację rozwoju aplikacji i systemów informatycznych do przetwarzania kontroli ryzyka, które uzasadniają uwagę
  • Kierowanie personelu audytu wewnętrznego podczas wykonywania zaplanowanych zadań audytu i raportowania wyników
  • Prowadzi ekstrakcja danych analitycznych i zabezpieczeń opinie wykorzystaniem narzędzi programowych
  • Działa jako łącznik z nią partnerów biznesowych w celu zapewnienia pełnego zrozumienia integralności danych przepływu danych i bezpieczeństwa systemu
  • Ocenia elementy sterujące technologii informacyjnej w celu minimalizacji zagrożeń IT w odniesieniu do integralności poufności i dostępności informacji biznesowej
  • Plany i wykonuje audyty platform technologicznych i serwerów klient ocenia kontroluje wewnętrzne i współpracuje z wieloma zarządzania w celu zidentyfikowania działań niezbędnych
  • Przygotowuje i przedstawia pisemne i ustne raporty dotyczące projektowania i skuteczności systemów z zaleceń w celu poprawy działania i śledzić implementacje
  • Konsultuje się i doradza szefowi Audytu Wewnętrznego na temat różnych kwestii operacyjnych związanych z zastosowaniem skomputeryzowanych systemów informacyjnych oraz ogólnych operacji biznesowych w miarę potrzeb
  • Wykonuje prace związane jako nadany przez Naczelnika Audytu Wewnętrznego
  • Zapewnienie wsparcia dla kontroli wszystkich aspektów procesu zgodności
  • Przegląd wykonywania kontrolnych badań wewnętrznych przeprowadzonych w połączeniu z ko-source i personelu audytorów wewnętrznych
  • Rozwijać zaleceń i planów naprawczych do zarządzania dla poprawy kontroli
  • Przeglądu i oceny wyników operacyjnych miejscach kontroli i identyfikacji problemów i zaleceń zgodnie z gwarancją
  • Na życzenie uczestniczyć w ocenie struktury kontroli wewnętrznej księgowości nowych firm przedsięwzięć
  • Przeprowadzenie oceny ryzyka finansowego i biznesowych proces rocznie
  • Wymagania licencjackie I stopnia w dziedzinie rachunkowości
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Znajomość Sekcji 404 z przepisami SEC
  • Uczestniczy w kontroli oddziałów detalicznych i innych pokrewnych wydziałów działy
  • Zaleca środki uzyskania analizowaniu i ocenianiu danych dowodach
  • Przewodzi i pomaga w ocenie celów strategii polityki standardy procedur
  • wydajność i skuteczność kontroli wewnętrznej dla różnych obszarów biznesowych w branży
  • Pomagać w opracowywaniu aktualizacji programów audytu pod nadzorem Audytu
  • Zapewnia pomoc techniczną dla rówieśników w kompilacji opracowanie
  • i ukończenie audyty badania terenowe
  • transakcje przeglądu dokumentów raportów i metod dokładnością Records i
  • Współrzędne z pracownikami różnych oddziałów i działów pokrewnych wydziałów w celu uzyskania
  • informacje niezbędne dla wewnętrznych działań kontrolnych
  • Przygotowuje dokumenty robocze, które rekord i podsumowanie danych na przydzielonym projekcie audytu
  • Posiada wstępne rozmowy z oczywistych braków personelu obsługi w celu sprawdzenia i uzyskania wyjaśnień i przyczyny dla każdego widocznego niedoboru i dokument
  • Prowadzi wewnętrzne działania kontrolne zgodnie z odnośnym Audytu Wewnętrznego instrukcji

o superadmin

sprawdź również

Analityk detaliczny Opis stanowiska Sample

Job Description Work in close association with retail brands to ensure support for business continuity

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *