Dom / Manager|Projects / Opis projektu Praca dyrektor / Role i odpowiedzialność Sample

Opis projektu Praca dyrektor / Role i odpowiedzialność Sample

  • Kierownik projektu jest odpowiedzialny za wykonanie planowania inicjacja i zamknięcie projektu
  • Uczestniczyć w regularnych spotkaniach klienta rozwijać Meeting Minutes i podjąć działania uzgodnione z klientem
  • Komunikować się z klientem dla potrzeb operacyjnych projektu uczestniczyć we wszystkich spotkaniach z klientem i podjąć działania w celu zapewnienia terminowej realizacji działań
  • Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla sprawnego funkcjonowania projektów
  • Upewnić się, a współpraca z opiekunem operacja s i klienta do terminowego składania faktur i obserwacji płatności
  • Podjąć odpowiednie działania w celu poprawy ogólnej wydajności zespołu do sprawiedliwego wydajności i oceny klientów
  • Odpowiedzialny za realizację projektów w ramach budżetu i zgodne ze specyfikacjami
  • Komunikacja z Klientem i zdolny do sporządzania sprawozdań z postępów
  • praca kierownik projektu jest odpowiedzialny za jakość BHP w zgodzie z zasadami QHSE firmowych
  • Zapewnienie, że materiały dostarczone są zgodne ze specyfikacją i instalowane są ekonomicznie i efektywnie z minimum straty
  • Uzgodnienie celów produktywności z operacjami kontraktów menedżerskich
  • Wytwarzanie końcowego rachunku i zamknąć raport z projektami sterowania Dept
  • Nadzorować ustanowienie realizacji Projektu Planu Zdrowia i Jakości Planu Bezpieczeństwa Plan Zapewnienia Jakości Kontroli i innych dokumentów zgodnie z wymaganiami
  • Kierować ogólnego planowania działań budowlanych w celu identyfikacji krytycznych etapów i priorytety
  • Przygotowuje okresowe raporty podsumowujące postęp prac budowlanych w zakresie zarządzania na wyższym poziomie i klientów
  • Sprawdzona zdolność do wykonywania w charakterze zarządzającego doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej oraz gruntowną wiedzę z praktyką i przepisami branżowymi
  • Wiedzę z obecną technologią i jak to może być efektywnie wykorzystane w ramach projektu
  • najlepsze praktyki rozwoju i integracji standardów zarządzania zgodny projekt w organizacji
  • Służyć jako ekspert do przyjęcia polityki zarządzania projektami Narzędzia procesów i metodologii
  • Ustal Health Project mierząc odchylenie w kosztach harmonogramu zakres i jakość od odpowiednich bazowych
  • Współpracę z Solutions Architects ekspertów technicznych i zespołów w organizacji w celu opracowania planów projektowych i szablony
  • Zapewnić aktywny postęp prac projektów i przyporządkowanie zadań do zamknięcia projektu
  • Dostarczyć wszystkie raportowanie i bieżące wymagania dotyczące pomiarów w czasie
  • Formalna raportowanie stanu projektu i śledzenie punktów otwartych i przypisany stan zadania s do klienta i zarządzania są koniecznością
  • Generowanie i utrzymać wiarygodną prognozę płatności projektowych i przekazywać te informacje w sposób regularny dla kierownictwa wyższego szczebla
  • Współpracy z partnerami i podwykonawcami i zrobić integrację na dostawę klienta
  • Opracować doskonałą klientów i partnerzy Dostawcy satysfakcji we wszystkich obszarach działalności i relacji
  • Zapewnić realizację projektu w czasie planowanych i budżet z podejściem do potrzeb klientów
  • Działania naprawcze związane z klientem, takich jak zmiana prośba s Aprobat Deliverable etc
  • Zrozumieć i działać na spółkę inicjatyw strategicznych w odniesieniu do niektórych konkretnych rozwiązań
  • Budowanie relacji z menedżerów i pracowników, aby umożliwić PMO, aby zapewnić skuteczne wsparcie i terminowe zarządzanie Ułatwienie wszystkich projektów
  • Budowanie utrzymać związek zdrowe środowisko pracy przyjazne nie tylko ze swoimi rówieśnikami w zespole, ale również innych zespołów działów
  • Zapewnienie pełnego przestrzegania zobowiązań przestrzegać podstawowych wartości
  • Podejmowanie innych zadań i obowiązków, które mogą mieścić się w zakresie tego postu, aby zapewnić skuteczną realizację i rozwój usług
  • Koncentruje się na wykorzystywanie zasobów w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania
  • Sporządza projekt budżetu na podstawie danych otrzymanych od propozycji jednostki oraz złożenia samo o zatwierdzenie zarządzania
  • Interpretuje umowę projektu w sposób, który chroni interesu spółki
  • Zapewnia terminowe złożenie poprawnych faktur do klienta i śledzenie należności od klienta
  • Zarządza projektem w celu zapewnienia, że ​​zostanie zakończona w budżecie kosztów poprzez utrzymywanie jakości popełnione we wniosku
  • Koordynować przygotowanie BoQ robót szczegółowych rysunków i dokumentów przetargowych
  • Porównaj i oceny ofert wykonawców lub producentów w oparciu o jakość produktu i kosztów, zaleca się właściwą jeden do pracy z co najmniej dwóch
  • Negocjować najlepsze cytaty i zdecydować z Business Group Development Director na najlepszych oferentów
  • Projekty z PO udzielenia zamówienia i płatności z Departamentu Finansów
  • Zachować podziały głowy i przedmiotowego personelu informowany o postępach
  • Centra związku Budowanie profesjonalnych relacji z centrów
  • Uzyskaj zatwierdzanie rysunków i zezwoleń na pracę
  • Komunikować się z centrów handlowych i przedmiotowych obszarów zatwierdzeń i aktualizacji projektu i daty otwarcia
  • Zarządzaj pisemne zadania zażądać od wszystkich butikach
  • Rozpowszechniać codziennych zadań do techników i zapewniają praca jest wykonywana prawidłowo zgodnie z wnioskiem
  • Sprawdź, czy wszystkie narzędzia konserwacyjne są dostępne i uaktualnione dla techników
  • Różne zlikwidować lub wykorzystanie starych okuć podziałami głów
  • Kompletna lista kontrolna dla kwestii związanych z HR department licencje POS z nim i Finansów
  • Kierownik Projektu dołączy do naszego zespołu kierowników projektów i inżynierów wdrożeniowych we wdrażaniu i realizacji fantastyczne produkty z powodzeniem w szkołach w całym kraju
  • Obowiązki Praca Project Manager z zespołem inżynierów sieciowych technicy tabletek i kierowników projektów do realizacji projektów na czas iw ramach budżetu
  • Autokary kluczowych interesariuszy na wszystkich etapach rozwoju oprogramowania i wdrażania cyklu życia
  • Zarządzaj eskalację problemów wsparcie od pola do odpowiednich zespołów programistycznych
  • Zarządzanie relacjami z zespołów programistycznych zespoły wsparcia merytorycznego zespołów wykonawczych i interesariuszy
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami i umów
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji o reprezentacji S i zgodności z prawem
  • Zapewnia, że ​​wszystkie działania witryny są zgodne ze wszystkimi wymogami państwowych i federalnych kontrakt
  • Współpracować ze wszystkimi konsultantów i wykonawców mianowanych przez spółkę
  • Współpracować z rządu i innych organów statutowych
  • Doskonałe umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne
  • Ta rola jest odpowiedzialny za przypisanie poszczególnych zadań i rezultatów identyfikacji potrzebne odpowiednie zasoby i rozwój harmonogram w celu zapewnienia terminowej realizacji projektu
  • Określa zakres i cele projektu
  • Opracowuje projekt szczegółowych planów pracy rozkłady ocenia plany i raporty o stanie zasobów
  • Prowadzi spotkań projektowych i jest odpowiedzialny za śledzenie i analizę projektu
  • Będziesz w zespole z możliwością zarządzania inni być wyjątkowy wielozadaniowość i posiadać umiejętności zarządzania naturalnego czasu

o superadmin

jeden komentarz

  1. I’m gone to say to my little brother, that he should also pay a quick visit this web site on regular
    basis to obtain updated from most recent news
    aktualizacja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *