Dom / Uncategorized / Opis sąd Clerks Praca / Zadania i odpowiedzialność Sample

Opis sąd Clerks Praca / Zadania i odpowiedzialność Sample

Wykonaj pisarskich obowiązków w sądzie regulacji; sprawiają, wolne od ryzyka dane dla sędziów zapisie przypadków być określany; i świadków, adwokaci sali.

Praca Umiejętności Kwalifikacje
  • Przygotuj dockets wystąpień na miano, stosowania stacjonarnych lub maszyny do pisania.
  • Tendencje scenariusz dokument, zakupy sędzia, lub preparaty stworzone na opłatę kosztów sądowych.
  • Obawy rozwiązanie od swojej publiczności dotyczące terminów testów, rozprawy sądowe, procesy, przerw gwarantuje, wezwania, koszty wezwań, lub opłata od kar.
  • Marka i znaczenia rozkazy sądu, takich jak zamówienia zawieszenia, dokumentacja launch, fakty wyroków.
  • Przygotuj rejestrowania dokumentów postępowań sądowych’ wyniki.
  • Doradzić wydarzenia z sali sądowej rozprawy o czas.
  • Ujawniają procedury lub do wszystkich rodzajów lub funkcji w przypadkach.
  • świadków Szukaj Kontakt, adwokaci, lub procesujące mieć faktów dla sędziego i plików.
  • Badać dokumenty prawne zamieszczonych ocenić zabiegi lub wytyczne do sądów w zakresie przestrzegania.
  • Wykonać zadania administracyjne, w tym zajęcie połączeń telefonicznych, złożenie dokumentów sądowych, lub utrzymywanie materiałów lub urządzeń biurowych.
  • Śledzić procesy chronione demonstruje lub sale rozpraw, w tym pieniądze, leki, lub narzędzia.
  • Kiedy niezbędne oskarżenia zmiana i promować oskarżenia za pomocą informacji, które są stosowane.
  • Czytaj związane fakty i ładunki w kierunku sali sądowej i, jeżeli jest to istotne, Historia oskarżony’ zarzuty.
  • Ślubowanie w jury ludzi świadków.
  • Uzyskanie opłat sądowych lub kar i rekordowe ilości zebranych.
  • Podstawowe pracownicy pomagają w obsłudze słuchaczowi rafinowane przez poszczególne’ praktyki.
  • Marka i oznaczyć zastosowanie salę demonstruje lub dowód.
  • postępowanie sędzia rekord, zatrudniania chwile dokumentów postępowania sali sądowej, lub produkujących sprzęt, stosując krótkie ręki lub produktów stenotype.
  • Przygotowanie sal sądowych z ołówków, raport, woda, sztalugi i upewnij się, że urządzenia dokumentowania pracuje.
  • Wykonanie rolek jurorów głosowania i połączenia.
  • powierzchnie zacząć, stwierdzając sędziów, i nazywając je toorder.
  • Rozmawiać z urzędnikami parole, prawnicy, sędziowie, władze, lub urzędnicy Biura społeczne zsynchronizować funkcje sądu.
  • Dokonaj harmonogramów pracowników.

Zawód Inne Wymagania
  • Czytając wiersze wiedzy wiedzy i pisemnej treści w dokumentach, które są związane z pracą.
  • Aktywne słuchanie-To co inni mówią, dostarczając całkowitą uwagę,, czasu, aby zrozumieć elementy pozyskiwania są wykonane, wnioskujące kwestie jak idealny, i nigdy hipnotyzujące w przypadkach nieprawidłowych.
  • Produkcji, w formie pisemnej, prawa dla potrzeb tłum skutecznie rozmawiać,.
  • Rozmawiać z innymi mówiących skutecznie wspomnieć informacji.
  • Matematyka-Zatrudnianie matematyki aby rozwiązać problemy.
  • Technologii Korzystanie zasad i technik rozwiązywania problemów technologicznych.
  • Krytyczne myślenie-Zatrudnianie rozumowania i powody, aby zidentyfikować słabości i zalety alternatywnych środków, wyniki lub metody do zagadnień.
  • Active-Learning-Znając znaczenie świeżych informacji dotyczących każdego potencjalnego i niedawnej rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Uczenie się podejść-Wybór i zastosowanie technik educationPERinstructional i zabiegi prawo do konkretnej sytuacji lub gdy nauczania masteringu świeże czynniki.
  • Monitoring-OverseeingANDAssessing skuteczności siebie, Ludzie, którzy są różne, lub przedsiębiorstwom podjęcie kroków zaradczych lub utworzyć zmiany.
  • Social Spostrzegawczość samopoczucie nie zdaje sobie sprawy z innymi’ Odpowiedzi i zrozumienie, dlaczego zachowują się podczas robią.
  • Koordynacja regulacja działania w zakresie othersI krokach.
  • Salesmanship-Genuine inni do poprawy zachowania lub ich umysły.
  • Dyskusja podejmowania innych wspólnie i stara się pogodzić różnice.
  • Wychowywać-Coaching innym jak do podjęcia działań.
  • Orientacja-Szczerze serwis szuka sposobów, aby wspierać ludzi.
  • Zaawansowane Rozwiązywanie problemów określające skomplikowanych problemów oraz informacje, które są związane Oceniasz zastosować opcje i produkować i oceny wyborów.
  • Procedury oceny-Studiowanie specyfikacji rozwiązania i pragnie stworzyć projekt.
  • Technologia Design Engineering pomóc użytkownikowi i dostosowanie produktów lub tworzenie pragnienia.
  • Wybór narzędzia określające rodzaj sprzętu i narzędzi potrzebnych do wykonania pracy.
  • Produkty rata-Dodawanie, produkty, przewody, lub aplikacji do wypełniania funkcji.
  • Programowanie produkujących pakiety komputerowe dotyczące licznych celów.
  • Funkcja śledzenia oglądania różnych wskaźników, Pokrętła, lub testy, aby mieć pewność maszyna pracuje prawidłowo.
  • Procedura i obsługiwać funkcje zapobiegające biegu lub programów.
  • Konserwacja-Doing rutynowe serwisowanie na temat narzędzi i określenia, kiedy i jakie zachowanie będzie konieczne.
  • Rozwiązywanie-Identyfikacja czynników tył problemów bieżących i wyboru jakim kierunku iść na ten temat.
  • Ustalające metody przywracania lub urządzeń wykorzystujących instrumenty, które są niezbędne.
  • Kontrola jakości Badanie-Wykonywanie oceny i kontroli produktów, usługi, lub procedur, aby ocenić jakość i wydajność.
  • Wyrok i podejmowania decyzji, Biorąc pod uwagę korzyści i kosztów ogólnych zachowań, które są możliwe do wyboru najbardziej odpowiedni.
  • Analiza określające, jaki rodzaj procesu powinna funkcjonować i jak ulepszenia w dolegliwościach, procedury, a atmosfera wpłynie na efekty.
  • Metody analizy określające metody lub sygnały wydajność systemu, a także w stosunku do celów odpowiednią maszynę lub zachowania miał potrzebę zwiększenia efektywności.
  • Time-Management-Handling własnego okresu prywatnego, a także moment innymi.
  • Nadzór pieniędzy Określanie sposobu dolarów może być inwestowane, aby prace zakończone, oraz sprzedaż tych wydatków.
  • Operacje produktu Aktywa-Pierwsze i oglądaniu w kierunku prawidłowego użycia narzędzi, udogodnienia, i produktów miał potrzebę zrobienia wybranego utworu.
  • Osoby nadzorem personelu Zasobów-Dążąc ponieważ, tworzenie, i popychając praca, odróżnianie bardzo najlepszych osób na tym kariery.
Kwalifikacja szkolenie Kwalifikacja wiedza
  • Starszy Szkoła Stopień (lub GED lub High School równoważności Certyfikaty)
  • Wiele Kursy szkolne
  • Connect Level (lub dodatkowy etap 2 lata)
  • Żaden
Kwalifikacje zawodowe umiejętności przywódczych
  • Realizacja / Energia – 81.77%
  • Determinacja – 85.64%
  • Projekt – 86.08%
  • Przywództwo – 84.91%
  • Wsparcie – 92.58%
  • Sprawa podsłuchu – 84.21%
  • Orientacja kulturowa – 85.68%
  • Samokontrola – 89.62%
  • Próg ciśnienie – 89.47%
  • VersatilityANDFreedom – 91.24%
  • Solidność – 91.40%
  • Świadomość Aspect – 95.16%
  • Uczciwość – 91.58%
  • Niezależność – 88.37%
  • Innowacja – 89.93%
  • Myślący – 88.24%

O Jakubie

sprawdź również

modelarzy, Opis drewno Praca / Role i odpowiedzialność Sample

Zmontować zakres pełnowymiarowych i drewno dokładnych modeli przedmiotów. Zawiera poddaszu pracowników i drewniany wabik …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *