Ударни вести
Насловна / Некатегоризирано / Специјални сили Опис на работата / Улогите и одговорностите на примерокот

Специјални сили Опис на работата / Улогите и одговорностите на примерокот

Спроведување на необичен постапки како клиенти на елитни екипи од атмосферата, сопственост, или морски за време на битка или мир. Овие активности се вклучат извидување, разурнувања, лошо рации, пребарување и спасување, и борбата против тероризмот. Заедно со своите надминат настава, уникатен прави луѓето често имаат јазици кои се странски, и кориснички обука во уметничко лизгање, риболов, падобран, за итни случаи, криза лекови. Одговорности вклучуваат прави напредни процедури извидување и акумулира интелигенција детали; запишување, обука, и outfitting корисни сили; извршување напади и инвазијата на еден противнички играч области; инсталирање и детонирачките експлозиви за уривање лоцира; откривање, осветлувањето, смирување, и отстранување на експлозивни направи; и управување и одржување чувствувате комуникации опрема.

Кариера вештини Потребно

   За Јаков

   Исто така, проверете

   модел Дејци, Дрво Опис на работата / Улогите и одговорностите на примерокот

   Соберете спектар целосна големина и дрво точни модели на предмети. Вклучува мансарда вработени и дрвени наведуваш …

   еден коментар

   Оставете Одговор

   Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *