Mājas / Mazumtirdzniecība / Mazumtirdzniecības auditors Darba apraksts / Lomas un atbildība Sample

Mazumtirdzniecības auditors Darba apraksts / Lomas un atbildība Sample

Darba apraksts

  • Darbs ciešā sadarbībā ar mazumtirdzniecības zīmoliem, lai nodrošinātu atbalstu uzņēmējdarbības nepārtrauktību un novērstu pakalpojumu kļūmes
  • Labi piedzīvojis ar visiem pašreizējiem līgumiem vietā un iegūt vislabāko servisu no tiem
  • Ieteikt integrācijas modeļus piedāvājuma un pieprasījuma pārvaldi ietvaros un starp uzņēmumiem, lai panāktu izmaksu samazinājumu un rentabilitāti vadītājam Supply Chain – Mazumtirdzniecība
  • Atbalstīt labākās prakses īstenošanu piegādes ķēdes darbību pēta attīstību visos aspektos piegādes ķēdes
  • Darbs ciešā sadarbībā ar visiem iekšējiem klientiem, lai nodrošinātu, ka viņu prasības ir skaidri saprotams, un tiek veikti pasākumi, lai sasniegtu tos
  • Atbalstīt nepārtraukta uzlabošana dažādu darba programmu pašreizējā biznesā
  • Monitor attīstību identificēt un atbalstīt ieviešanu labākajai starptautiskajai praksei
  • Noliktavu Reklāma pilnveidojumi
  • Vada un vai veic pārskatus par iekšējās kontroles procedūras un drošības sistēmām, kuras ir attīstības un vai uzlabojumus pašreizējām sistēmām
  • Novērtē informācijas sistēmas lietojumprogrammu izstrādes ieviešanu un apstrādes riskus, kas orderis audita uzmanību
  • Vēršot iekšējās revīzijas darbiniekus, vienlaikus izpildot plānotos revīzijas uzdevumus un ziņošanas rezultātus
  • Vada datu ieguves analīzes un drošības pārskatus, izmantojot programmatūras rīkus
  • Darbojas kā sadarbībā ar IT biznesa partneriem, lai nodrošinātu pilnīgu izpratni par datu plūsmu datu integritāti un sistēmas drošība
  • Novērtē informācijas tehnoloģiju vadības elementus, lai mazinātu IT riskus attiecībā uz konfidencialitātes integritātes un pieejamības biznesa informācijas
  • Plāni un izpilda revīzijas klienta serveru tehnoloģiju platformām un novērtē IT iekšējās kontroles un strādā sadarbojoties ar vadību noteikt pasākumus, kas nepieciešami
  • Sagatavo un iesniedz rakstiski un mutiski ziņojumi par konstrukciju un sistēmu efektivitāti ar ieteikumiem, lai uzlabotu darbību un sekot implementāciju
  • Konsultējas ar un konsultē Iekšējā audita par dažādiem operatīvajiem jautājumiem, kas saistīti ar datorizētas informācijas sistēmas un vispārējiem uzņēmējdarbības kā nepieciešams
  • Veic saistīto darbu, kā noteikts saskaņā ar Iekšējā audita
  • Nodrošināt audita atbalstu visiem aspektiem atbilstības procesa
  • Pārskatīšana veic iekšējās kontroles testiem, kas veikti kopā ar sadarbības avota un personāla iekšējo auditoru
  • Izstrādāt sniegt ieteikumus un sanācijas plānus vadības kontroles uzlabojumu
  • Pārskatīt un izvērtēt darbības rezultātus audita vietās un identificēt problēmas un sniegt ieteikumus par pamatotu
  • Pēc pieprasījuma piedalās novērtēšanā grāmatvedības iekšējās kontroles struktūras jaunus uzņēmumus kopprojektu
  • Performance biznesa finanšu un procesu risku novērtējumiem katru gadu
  • Prasības bakalaura grāds grāmatvedībā
  • Izcilas komunikācijas prasmes mutiski un rakstiski
  • Zināšanas par sadaļas 404 NEP noteikumu
  • Piedalās mazumtirdzniecības revīzijas filiāļu un citiem saistītiem dalīšanu departamentiem
  • Iesaka līdzekļus iegūt analizējot un izvērtējot pierādījumus tam,
  • Vada un palīdz novērtējot stratēģijas mērķu sasniegšanu politiku standartu procedūras
  • veiktspēju un efektivitāti iekšējās kontroles dažādās uzņēmējdarbības jomās filiālē
  • Palīdzēt izstrādāt atjaunināšanu audita programmas uzraudzībā revīzija
  • Nodrošina tehnisko palīdzību kolēģiem izstrādi apkopojot
  • un pabeidzot revīziju darbu dabā
  • Pārskatīt darījumu dokumenti tiek reģistrēti ziņojumus un metodes precizitātes un
  • Koordinātas ar darbiniekiem dažādu nozaru un saistīto sadalīšanu nodaļām, lai iegūtu
  • informāciju, kas nepieciešama, lai iekšējā audita darbību
  • Sagatavo darba dokumentus, kas reģistrē un apkopo datus par piešķirto audita projektam
  • Nolemj iepriekšējas diskusijas par acīmredzamajiem trūkumiem, ar apkalpojošā personāla, lai pārbaudītu un iegūtu paskaidrojumus un pamatojumu katram acīmredzamo trūkumu un dokumentu
  • Vada iekšējā audita darbības saskaņā ar attiecīgo Iekšējā audita rokasgrāmatā

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Mazumtirdzniecības analītiķis Darba apraksts paraugs

Job Description Work in close association with retail brands to ensure support for business continuity

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *