Mājas / Manager|Projects / Projekta vadītājs Darba apraksts / Lomas un atbildība Sample

Projekta vadītājs Darba apraksts / Lomas un atbildība Sample

  • Projekta vadītājs ir atbildīgs par uzsākšana plānošanas izpildi un slēgšanu, projektu
  • Apmeklēt regulāras tikšanās ar klientu izstrādā sēdes protokolu un veikt saskaņotus pasākumus ar klientu
  • Sazināties ar klientu operatīvajām vajadzībām projekta apmeklē visas sanāksmes ar klientu un veikt pasākumus, lai nodrošinātu savlaicīgu pabeigšanu darbību
  • Nodrošināt administratīvo atbalstu netraucētu darbību no projektu
  • Nodrošināt un sadarbība ar operāciju vadītājs s un klientu savlaicīgu iesniegšanu rēķinu un maksājumu follow
  • Veikt vajadzīgos pasākumus, lai uzlabotu vispārējo sniegumu komandas, lai tikai veiktspēju un klientu novērtējumu
  • Atbildīgais par projektu izpildei budžeta ietvaros un atbilst specifikācijām
  • Komunikācija ar klientu un spēj ražot progresa ziņojumus
  • Projekta vadītāja darbs ir atbildīgs par kvalitātes Arodveselības un drošības saskaņā ar uzņēmuma mehānismu inspekcija noteikumiem
  • Nodrošinot, ka piegādāto materiālu atbilst specifikācijai un ir uzstādīti ekonomiski un efektīvi, ar minimālu izšķērdēšanas
  • Piekrītot produktivitātes mērķus ar Ekspluatācijas Līgumi Management
  • Sagatavošana galīgā kontā, un noslēguma ziņojumu ar projektu kontroles departaments
  • Pārraudzīt izveidi Projekta izpildes plānu veselības un drošības plānu kvalitātes nodrošināšanas kvalitātes kontroles plānu un citiem dokumentiem, kas vajadzīgi
  • Direct vispārējo plānošanu būvniecības darbības, lai noteiktu kritiskos posmus un prioritātes
  • Sagatavo periodiskus pārskatus, apkopojot gaitu būvniecības aktivitātēm augstākā līmeņa vadības un klientu
  • Pierādīta spēja veikt ar vadības kapacitāti lielisku rakstiskās un mutiskās komunikācijas prasmes un padziļinātas zināšanas par nozares praksi un noteikumiem
  • Zinošs pašreizējo tehnoloģiju un kā to var efektīvi izmantot par projektu
  • Attīstības un konsekventi projektu vadības standartiem integrācijas paraugpraksi organizācijā
  • Pasniedz kā ekspertam, lai pieņemtu projektu vadības rīki politikas procesiem un metodēm
  • Noteikt projekta veselību, izmērot dispersiju ar apjomu grafiku izmaksām un kvalitāti, no attiecīgajām pamatlīnijām
  • Sadarboties ar risinājumiem Arhitektu tehnisko ekspertu un komandas organizācijā, lai izstrādātu projekta plānu un veidnes
  • Nodrošināt aktīvu darba gaitu projektu un uzdevumu piešķiršana projektu slēgt
  • Piegādāt visi ziņošanu un notiekošo mērīšanas prasības laikā
  • Formāla projekta statusu pārskatu un uzskaites par atklātajiem punktiem un piešķir uzdevuma s statusu klientu un pārvaldību, ir jābūt
  • Izveidot un uzturēt ticamu prognozi projektu maksājumiem, un sniegt šo informāciju regulāri augstākā līmeņa vadībai
  • Darbs ar partneriem un apakšuzņēmējiem un darīt integrācijas par klientu piegādi
  • Izstrādāt lielisku klientu un partneru Piegādātāji gandarījumu visās jomās, uzņēmējdarbības un attiecību
  • Nodrošināt piegādi projekta plānotajā laikā un budžetu ar klientu orientētu pieeju
  • Turpmākā rīcība, kas saistīti ar klientu, piemēram, izmaiņu pieprasījumu s Akceptēšana piegādājamajā utt
  • Saprast un rīkoties uzņēmuma stratēģiskās iniciatīvas noteiktiem konkrētiem risinājumiem
  • Veidot attiecības ar vadītājiem un darbiniekiem, lai dotu PMO, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu un savlaicīgu veicinātājai pārvaldību visiem projektiem
  • Veidot uzturēt veselīgu draudzīgu darba attiecību vidi, ne tikai ar saviem vienaudžiem no komandas, bet arī citas komandas departamentiem
  • Nodrošināt pilnīgu saistību ievērošanu sekot pamatvērtībām
  • Veikt citus pienākumus un uzdevumus, kas var atrasties ietvaros šajā amatā, lai nodrošinātu efektīvu piegādi un pakalpojuma attīstību
  • Koncentrējas uz resursu izvietošanu, lai nodrošinātu optimālu
  • Sagatavo projekta budžets balstās uz izejvielām, kas saņemti no priekšlikumiem departaments un iesniegšana pats apstiprināšanai vadības
  • Interpretē projekta līgumu veidā, kas aizsargā interesi uzņēmuma
  • Nodrošina savlaicīgu iesniegšanu pareizajās rēķinu klientam un sekot līdzi parādu no klienta
  • Izdodas projektu, lai nodrošinātu, ka tas tiek pabeigts budžetā izmaksām, ko izdarījusi priekšlikumā kvalitātes uzturēšanā
  • Koordinēt lai sagatavotu BOQ apjomam detalizētus rasējumus un solīšanas dokumentiem
  • Salīdziniet un novērtēt darbuzņēmēji ražotājiem vai piedāvājumus, pamatojoties uz kvalitātes piegāde un izmaksu un ieteikt pareizo vienu, lai strādātu ar vismaz divām
  • Pārrunāt labāko citāti un izlemt, ar grupas biznesa attīstības direktors par labākajiem pretendentiem
  • Award projekti ar PO pirkuma pasūtījumu, un maksājumus ar Finanšu departaments
  • Keep rajoni galvas un attiecīgo personālu informētu par sasniegto
  • Centri Attiecības Veidot profesionālas attiecības ar lielveikaliem
  • Saņemt apstiprinājumus par zīmējumu un darba atļaujas
  • Sazināties ar centriem un attiecīgajās jomās par apstiprinājumiem un projekta atjauninājumiem un atvēršanas datumu
  • Pārvaldīt rakstveida darba pieprasīt no visiem veikaliem
  • Izplatīt ikdienas uzdevumus tehniķiem un nodrošināt darbu tiek darīts pareizi, kā prasīts
  • Pārliecinieties, lai visi tehniskās apkopes rīki ir pieejami un modernizētas tehniķi
  • Dažādi likvidēt vai atkārtoti vecās piederumus ar sadalīšanu galvām
  • Complete kontrolsaraksts saistītajiem jautājumiem licences ar personāla nodaļas POS ar IT un finanses
  • Projekta vadītājs pievienoties mūsu komandai projektu vadītāju un ieviešanas inženieru izvietošanu un veiksmīgi īstenotu fantastisks produktus skolās visā valstī
  • Pienākumi Projektu vadītājs darbā ar komandu planšetdatori tehniķi tīkla inženieri un projektu vadītājiem, lai nodrošinātu projektu laikā un budžetu
  • Coach galvenās ieinteresētās personas, izmantojot visos programmatūras izstrādes un ieviešanas dzīves ciklu
  • Pārvaldīt saasinājās atbalsta problēmas no lauka uz attiecīgajiem izstrādes komandām
  • Pārvaldīt attiecības ar programmatūras izstrādes komandas saturs komandas atbalsta komandas un izpildvaras ieinteresētās
  • Pārvaldīt pārdevēju attiecības un līgumi
  • Pārvaldīt komandas s informācijas drošību un atbilstību tiesību aktiem
  • Nodrošina, ka visas vietnes darbības atbilst visām līgumu valsts un federālās prasībām
  • Sadarbojas ar visiem konsultantiem un darbuzņēmējiem, ko sabiedrība ir iecēlusi
  • Sadarboties ar valsts un citām likumā iestādēm
  • Lieliskas analītiskās organizatoriskās un komunikācijas prasmes
  • Šī loma ir atbildīgs par piešķiršanu individuālos uzdevumus un sasniedzamos rezultātus un identificējot nepieciešami atbilstoši resursi un izstrādājot grafiku, lai nodrošinātu savlaicīgu pabeigšanu projekta
  • Definē projekta darbības jomu un mērķi
  • Izstrādā detalizētu darba plāni grafikus projekts lēš resursu plānus un statusa ziņojumus
  • Veic projekta sanāksmes, un ir atbildīga par projekta uzskaites un analīzes
  • Jums būs komandas spēlētājs ar spēju pārvaldīt citiem būt izņēmuma multitasking un ir dabīgs laika vadības prasmes

Par līmeņa administratora

Viens komentārs

  1. I’m gone to say to my little brother, that he should also pay a quick visit this web site on regular
    basis to obtain updated from most recent news
    Atjaunināt.

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *