Mājas / Uncategorized / Atrakciju un atpūtas Pavadoņiem Darba apraksts / Uzdevumi un atbildība Template

Atrakciju un atpūtas Pavadoņiem Darba apraksts / Uzdevumi un atbildība Template

Veikt dažādus pievienojas saistībām un baudu vai atpūtas centrā. Varētu ieplānot izmantošanu piedzīvojumu iestādēs, saglabā un nodrošina ierīces spēlētājiem sporta notikumu vai atpūtas aktivitātēm, vai darba jautru koncesijas un reisus.

Darba Prasmes kvalifikācija
  • Piegādes informācija par piederumiem, brīvā izvēle.
  • Sniedz informāciju par apmeklējumu, ienākums, rēķini, rezervēšana, vai noteikt darbības.
  • Ievērojiet darbības, lai noteiktu ievērošanu aizsardzības ārstēšanu un vadlīnijām, vai organizēt noņemot kauslīgs klientiem.
  • Nodrošināt biļetes un uzkrāt maksājumus no pircējiem.
  • Keep brīdināts par izslēgšanu un avārijas evakuācijas procesu.
  • Notīriet kuru pamatojums, automobiļu, ekskursijas, nodalījumi, iekārtas, vai gear.
  • Tūlītēji patrons uz lidojumiem, krēsli, vai skati.
  • Pārdot un sniegt šķidrumu, lai pircējiem.
  • Darbojas mašīnas padarīt, un pilnīgi tīrs, izlīdzināt ledus jomas halles un rutīnas, tostarp skeitbordā, beisbols, un kērlings.
  • Pieminēt vai paskaidro atrakciju parku galamērķus klientiem, lai piesaistītu patērētājus uz baudīšanu, kas ir cits un pasākumi.
  • Pievienojiet sniegt informāciju par pieslēguma produktiem uz tiem, vai drošības ierīces klientu.
  • Pārbaudiet produktus atrast nodilumu un sāp un izpildīt minimālas labojumus, labojumus vai tehniskās apkopes pienākumi, tostarp oiling komponentus.
  • skrējiens, ceļot, vai izskaidrotu izmantot fiziskās darbības sīkrīkus vai papildu programmēt ierīcēm izklaides vietās , karnevāli, vai izklaides parks.
  • noma, bažas sporta rīku un produkti, ieskaitot slidošana tērpi, beisbols, boulinga kurpes, un pludmales krēsli, vai tirgus.
  • Apstiprināt, apgūt, vai perforators sēdvietas pirms atzīt klientus vietās, piemēram, piemēram, karnevāli un ekskursijas.
  • Drīzāk atpūtas nodalījumi parkos vai stadionos, piešķirot dāvanas, šaušana klienti, un izpildot darbus, piemēram, piemēram, pildot spēles.
  • Piegādes palīdzēt patērētājiem iebraucot vai izbraucot slēpošanas pacēlāji, laivas, vai jautri braucieni, vai pieaug vai demontāžu savvaļas.
  • Ieplānot izmantošanu atpūtas iespējas, piemēram, boulinga celiņiem, golfa laukumi, golfa nodarbības, un softbola dimanti.
  • Saglabājiet inventarizācijas rīku, glabāšanai un atrast lietas un celtniecības tehnika.

Karjeras Darbības Priekšzināšanas
  • Lasīšana Zināšanu izpratni teikumus un sagatavoti rindkopas darbā saistītos dokumentus,.
  • Active Klausīšanās-to, ko citiem ļaudīm saka sniedzot pilnīgu uzmanību, iegūt laiku, lai jūs varētu saprast lietas tiek būvētas, jautājošs jautājumi kā piemērots, un ne smacīgs pie neatbilstoša reizes.
  • Izgatavošanas-uz papīra nevis kā nepiemērotu par auditorijas efektīvai saziņai prasībām.
  • Tērzēšana-Runājot ar citiem, lai nodotu informāciju veiksmīgi.
  • Aritmētiski-Izmantojot matemātiku risināt problēmas.
  • Pētījumu-Izmantojot metodes un zinātniskās politikas atrisināt problēmas.
  • Criticalthinking-Izmantojot pamatojums un iemesls, lai identificētu stiprās puses un trūkumus aizstājēju atbildes, secinājumi un pieejas jautājumiem.
  • Active-Learning-Izprast priekšrocības informāciju, kas ir jauns par katru potenciālo un neseno problēmu risināšanu un lēmumu pieņemšanu.
  • Mācības Strategies-izvēloties un lietojot teachingPERtutorial metodes un ārstēšanas tiesības attiecībā uz situāciju, kad apgūstot vai mācību jaunus punktus.
  • Monitorings-Tracking / Discovering funkcionalitāti uzņēmumi, citi ļaudis, vai sevi radīt uzlabojumus vai veikt korektīvas darbības.
  • Sociālās uztveres-Būt ne nezināt othersI reakcijas un saprast, kāpēc viņi uzvedas, kā viņi dara.
  • Vadības modificēšana darbības attiecībā uz othersI pasākumiem.
  • Marketing-Efektīva citiem mainīt paradumus vai to intelektu.
  • Starpniecība-Nodrošinot citi kolektīvi, un cenšas saskaņot dispersiju.
  • Mācību-Coaching citiem, kā kaut ko darīt.
  • Servisa Orientēšanās-Noteikti mēģinot atrast stratēģiju, lai atbalstītu personas.
  • Advanced Problemsolving-nošķirot uzlabotas problēmas un pētot informāciju, kas ir saistīti izvērtēt un izveidot alternatīvas un piemērot tiesiskās aizsardzības līdzekļus.
  • Operāciju novērtēšana, pārbaude produkta prasības, un ir nepieciešams, lai radītu izkārtojumu.
  • Tehnoloģiju Dizaina izlīdzināšana pārnesumu vai radot un tehnoloģijas, lai nodrošinātu individuālās prasības.
  • Aprīkojums Atlase-noteikšanas rīkus un iekārtas ir veids vajadzēja nopietni darīt uzdevumu.
  • Kārtējie-pievienošana pieteikumi, produkti, kabeļu, vai rīkiem, lai kopumā atbilst specifikācijām.
  • Kodēšana-Rakstīšana datorprogrammas par dažādiem izmantošanas veidiem.
  • Darījumu uzraudzību, Redzot zvani, novērtējumi, vai dažādas norādes, lai pārliecinātos, ka ir mašīna šobrīd strādā pareizi.
  • Darbības un Handle-kontrolēšana darbība sistēmām vai ierīcēm.
  • Apkope-Doing uzturēšanu, kas ir ikdienas ierīcēm, un izlemt, kad un kāda veida uzturēšanai ir nepieciešams.
  • Problēmu novēršana, identificēšana iemeslus pārvaldīt glitches un izvēloties to, kādā virzienā iet par kādu no tā.
  • Stiprinājuma-Atjaunojot produktiem vai sistēmām, izmantojot aprīkojumu, kas ir vēlamā.
  • Kvalitātes kontroles pārbaude-Doing testus un novērtējumus produktu, risinājumi, vai metodes, lai novērtētu efektivitāti vai lieliska.
  • Skatīt un lēmumu pieņemšana, Ņemot vērā salīdzināmas izmaksas un priekšrocības darbībām, kas ir iespējams, lai atrastu vienu, kas ir vislabāk piemērota.
  • Analīze, identificēšana, kāda veida process ir darboties un kā izmaiņas operācijās, problēmas, un vide ietekmēs rezultātus.
  • Metodes Analysis-Identifikācijas procedūras vai norādes par sniegumu un arī saskaņā ar mērķiem ierīces, darbības bija nepieciešamība uzlabot vai pareizi efektivitāti.
  • Timemanagement-pārvaldība savu paša godu.
  • Vadība Finanšu resursu, izlemt, kā līdzekļi neapšaubāmi tiks izmantots, lai iegūtu darbu pabeigts, un pārdošanas šīm nodevām.
  • Administrācija materiāli aktīvu, iegūšana un piedzīvo uz piemērotu produktu izmantošanu, pakalpojumi, un ierīces, vajadzēja nopietni darīt atlasīto darbu.
  • Administrācija Darbinieku resursu-Building, iedvesmojošs, un norādot personas, kā tās darbojas, apzināt vislabākos cilvēkus par šo karjeru.
Izglītība kvalifikācija Zināšanas prasība
  • Mazāk nekā augstskolas diploms
  • Senior High School Diploma (vai GED vai vecākais skola līdzvērtība sertifikācija)
  • Connect līmenis (vai citas TWO gadu posms)
  • neviens
Darba Vadības prasmes prasība
  • Panākumi / Mēģinājums – 89.14%
  • noteikšana – 87.50%
  • projekts – 86.46%
  • vadība – 84.91%
  • sadarbība – 90.99%
  • Uztraukties citiem – 93.81%
  • Kultūras Alignment – 84.16%
  • Paškontrole – 90.95%
  • Spiediena slieksnis – 85.05%
  • VersatilityORMobility – 85.68%
  • stabilitāte – 88.27%
  • Uzmanību detaļām – 84.62%
  • godīgums – 83.74%
  • Neatkarība – 83.13%
  • Inovācijas – 83.44%
  • Analītiskā domāšana – 85.71%

Par Jēkabu

Pārbaudiet arī

modeļa Makers, Koka Darba apraksts / Lomas un atbildība paraugs

Salieciet pilna izmēra diapazonu un koka precīzi modeļi priekšmetus. Ietver bēniņi darbiniekus un koka vilinājums …

Viens komentārs

  1. We could all become a bit more individual, smart and apply logic to our
    decision making more regularly.

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *