Namai / Mažmeninė / Mažmeninė auditorius Darbo aprašymas / Vaidmenys ir atsakomybė pavyzdys

Mažmeninė auditorius Darbo aprašymas / Vaidmenys ir atsakomybė pavyzdys

Darbo aprašymas

  • Glaudžiai bendradarbiaudamas su mažmeninės prekybos ženklų, siekiant užtikrinti paramą verslo tęstinumui ir užkirsti kelią paslaugų nesėkmes
  • Būti gerai išmanantis su visais dabartinių sutarčių vietoje ir gauti geriausią aptarnavimą iš jų
  • Siūlyti integracijos modelius pasiūlos ir paklausos valdymą ir tarp įmonių, siekiant sumažinti išlaidas ir pelningumą prie tiekimo grandinės vadovas – Mažmeninė
  • Remti geriausios praktikos tiekimo grandinės operacijas tiriant pokyčius visose tiekimo grandinės aspektus, įgyvendinimas
  • Glaudžiai kartu su visais vidaus klientams, siekiant užtikrinti, kad jų reikalavimai būtų aiškiai suprantamas ir būtų imtasi priemonių jiems pasiekti
  • Palaikymo nuolat gerinti įvairių darbo programas dabartinėje verslo
  • Monitorius pokyčius nustatyti ir remti geriausios tarptautinės praktikos įgyvendinimą
  • Sandėlių Commercials optimizacija
  • Nukreipia ir ar atlieka nuomones apie vidaus kontrolės procedūrų ir saugumo sistemų kuriama ir ar patobulinimų į dabartines sistemas
  • Vertina informacinių sistemų taikymas plėtros įgyvendinimą ir perdirbimo riziką, kuri patvirtinate, audito dėmesį
  • Vadovavimą vidaus audito darbuotojų vykdydamas planuotų audito užduotis ir pateikiant rezultatus
  • Atlieka duomenų gavybos analizės ir saugumo atsiliepimus naudojant programinės įrangos įrankius
  • Veikia kaip kartu su juo verslo partneriais, siekiant užtikrinti visišką supratimą apie duomenų srauto duomenų vientisumo ir saugumo sistemos
  • Vertina informacinių technologijų kontrolės elementų sušvelninti IT rizikos dėl konfidencialumo vientisumą ir prieinamumą verslo informacijos
  • Planai ir vykdo audito kliento serverio technologijų platformų ir įvertina jį vidaus kontrolės ir veikia bendradarbiaujant su vadovybe nustatyti veiksmus, reikalingus
  • Paruošia ir pateikia raštu ir žodžiu ataskaitas apie dizainą ir veiksmingumo sistemų rekomendacijas tobulinti operacijas ir tolesnius diegimo
  • Konsultuojasi su ir pataria vidaus audito įvairiais veiklos klausimais, susijusiais su kompiuterinėmis informacinėmis sistemomis ir bendrais verslo operacijų vadovas, kiek reikia
  • Atlieka susiję darbai, kurias gali pavesti vidaus audito vadovas
  • Pateikite audito paramą visų atitikties proceso aspektus
  • Apžvalga atlikti vidaus kontrolės testavimą atliktas kartu su bendro šaltinio ir personalo vidaus auditorių
  • Kurti teikti rekomendacijas ir regeneravimas planus valdymo kontrolės tobulinimo
  • Peržiūrėti ir įvertinti veiklos rezultatus audito vietose ir nustatyti problemas ir pateikti rekomendacijas kaip garantija
  • Paprašius dalyvauti apskaitos vidaus kontrolės struktūros naujas įmones įmonių vertinimą
  • Atlikimas verslo finansų ir procesas rizikos vertinimų kasmet
  • Reikalavimai bakalauro laipsnį apskaitos
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu
  • Žinios skirsnyje 404 SEC taisyklių
  • Dalyvauja mažmeninės audito filialų ir kitų susijusių padaliniai
  • Rekomenduoja gauti analizuojant ir vertinant įrodymų duomenis priemones
  • Vykdo ir padeda įvertinti strategijos tikslus politikos reikalavimus procedūras
  • našumas ir efektyvumas vidaus kontrolės įvairių verslo sričių tuo filialas
  • Padėti plėtoti atnaujinimo audito programas pagal audito priežiūros
  • Teikia techninę pagalbą bendraamžių sudarant rengimą
  • ir baigiant auditą gamtoje
  • Peržiūros sandoriai dokumentus įrašai ataskaitas ir metodus tikslumo ir
  • Koordinatės su įvairių sričių ir susijusių padalinių departamentų gauti darbuotojų
  • informacija, reikalinga vidaus audito veiklos
  • Rengia darbo dokumentus, kad įrašas ir apibendrinti duomenis apie paskirto audito projektą
  • Nustato preliminarias diskusijas akivaizdžių trūkumų su aptarnaujančio personalo, skirtą tikrinti ir gauti paaiškinimus ir priežastis kiekvieno akivaizdžiai trūkumas ir dokumento
  • Atlieka vidaus audito veiklą laikantis susijusios Vidaus audito vadove

apie superadmin

Žiūrėkite taip pat

Mažmeninė analitikas Darbo aprašymas Imties

Job Description Work in close association with retail brands to ensure support for business continuity

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *