Namai / vadybininkas|Projects / Projektų vadovas Darbo aprašymas / Vaidmenys ir atsakomybė pavyzdys

Projektų vadovas Darbo aprašymas / Vaidmenys ir atsakomybė pavyzdys

  • Projekto vadovas yra atsakingas už inicijavimą planavimo vykdymo ir užbaigimo projektą
  • Dalyvauti nuolatinio kliento susitikimai kurti posėdžio protokolą ir imtis sutartų veiksmų su klientu
  • Bendraukite su kliento veiklos poreikiams projekto dalyvauti visuose susitikimuose su klientu ir imtis veiksmų, siekiant užtikrinti laiku užbaigti veiksmų
  • Teikia administracinę pagalbą sklandžiai veiklos projektų
  • Užtikrinti ir ryšiai su operacija vadovas S ir kliento laiku pateikus sąskaitas faktūras ir mokėjimo followup
  • Imtis reikiamų veiksmų, siekiant pagerinti bendrą efektyvumą komandos teisingo atlikimo ir kliento vertinimo
  • Atsakingas už projektų vykdymą per biudžeto ir laikantis specifikacijų
  • Bendravimas su klientu ir sugeba gaminti pažangos ataskaitas
  • Projekto vadovas darbas yra atsakingas už kokybės Darbuotojų saugos ir sveikatos atitiktų įmonės QHSE taisyklių
  • Užtikrinti, kad medžiagos tiekiamos atitikti specifikacijoje ir yra įdiegta ekonomiškai ir efektyviai su minimaliomis švaistymą
  • Susitarti produktyvumo tikslus ir operacijas su jomis sutarčių valdymą
  • Pasirengimas baigiamojo sąskaitą ir uždaryti ataskaitą su projektų kontrolę departamento
  • Prižiūrėti steigimą Projektų atlikimo planas sveikatos ir saugos planas Kokybės užtikrinimo kokybės kontrolės planą ir kitus dokumentus, kaip reikalaujama
  • Nukreipkite bendrą planavimą statybos darbus, padarytus identifikuojant svarbiausius etapus ir prioritetus
  • Rengia periodines ataskaitas, apibendrinančių pažangą statybos veiklos aukštesnio lygio valdymo ir klientų
  • Įrodytas gebėjimas atlikti tam valdymo pajėgumus puikių raštu ir žodžiu bendravimo įgūdžius ir išsamių žinių apie pramonės praktiką ir teisės aktus
  • Gerai dabartines technologijas, ir kaip ji gali būti efektyviai panaudoti apie projektą
  • Plėtrai ir integravimui atitinka projektų valdymo standartus geriausia praktika organizacijoje
  • Patiekite kaip už projektų valdymo įrankiai politika procesų ir metodikų patvirtinimo ekspertas
  • Nustatyti projekto sveikatą matuojant apimtis tvarkaraštis kainos ir kokybės dispersija iš atitinkamų bazinių linijų
  • Bendradarbiauti su Solutions Architektai techniniai ekspertai ir komandų organizacijoje kurti projekto planus ir šablonus
  • Užtikrinti aktyvų darbo pažangą projektų ir užduočių paskirstymas uždaryti projektą
  • Pristatyti visi ataskaitų ir vyksta matavimo reikalavimai laiku
  • Oficialus projekto statusas ataskaitų teikimo ir stebėjimo iš atvirų kiekis ir priskirti užduotis s statusą kliento ir valdymui yra būtina
  • Sukurti ir išlaikyti patikimą prognozę projektų mokėjimų ir pateikti šią informaciją reguliariai vadovybei
  • Dirbti su partneriais ir subrangovais ir daryti integraciją klientui pristatymo
  • Kurti puikus klientų ir partneriai Tiekėjai pasitenkinimą visose verslo ir santykių srityse
  • Užtikrinti pristatymą projektą numatytu laiku ir biudžetą su klientų orientuota požiūris
  • Tolesni veiksmai, susiję su kliento, pavyzdžiui, prašymas pakeisti s tvirtinimo Pristatymas ir tt
  • Suprasti ir veikti įmonės strategines iniciatyvas tam tikrų konkrečių sprendimų
  • Kurti santykius su vadovais ir darbuotojais, kad PMO teikti veiksmingą paramą ir laiku palengvinto valdymą visuose projektuose
  • Statyti išlaikyti sveiką draugiška darbo santykių aplinką ne tik su savo bendraamžiais per komanda, bet ir kitų komandų departamentų
  • Užtikrinti visišką įsipareigojimą laikytis laikytis pagrindinių vertybių
  • Imtis kitų pareigų ir užduočių, kurios gali neperžengti šio posto taikymo sritį, siekiant užtikrinti veiksmingą įgyvendinimą ir plėtrą paslaugos
  • Dėmesys sutelkiamas į išteklių dislokavimo siekiant užtikrinti optimalų
  • Rengia projekto biudžetas, remiantis gautais iš Pasiūlymai departamentas ir pateikimo tas pats patvirtinimo valdymo įėjimai
  • Interpretuoja projekto sutartį, kad būtų apsaugotos bendrovės interesus
  • Užtikrina savalaikį pateikimą teisingų sąskaitų klientui ir sekti gautinų sumų iš klientų
  • Valdo projektą, siekiant užtikrinti, kad jis būtų baigtas per biudžete išlaidas išlaikant kokybę padarytas pasiūlymą
  • Koordinačių parengti BOQ prekių kiekio detalūs brėžiniai ir siūlymų dokumentų
  • Palyginti ir įvertinti rangovai gamintojai ar pasiūlymus, grindžiamus kokybės pristatymas ir kaina ir rekomenduoti tinkamą vieną dirbti su bent dvi
  • Derėtis geriausius citatos ir nuspręsti, su grupės verslo plėtros direktoriaus geriausių konkurso dalyvių
  • Sutarties sudarymo projektai PO Užsakymo ir mokėjimai su Finansų departamento
  • Laikyti informuoti apie pažangą tarnybų vadovai ir atitinkamos darbuotojų
  • Centrai Ryšys Sukurkite profesinius santykius su prekybos centrų
  • Gauk patvirtinimus brėžinius ir leidimų dirbti
  • Bendraukite su centrų ir susijusių sričių patvirtinimus ir Projekto atnaujinimai ir atidarymo datas
  • Tvarkyti raštu darbo vietų prašyti iš visų parduotuvių
  • Platinti kasdienes užduotis technikų ir užtikrinti darbą daroma tinkamai, kaip reikalaujama
  • Užtikrinti, kad visi techninės priežiūros įrankiai yra prieinami ir modernizuotos technikai
  • Įvairūs parduoti ar panaudoti senus detalės su skyrių viršininkams
  • Pilnas kontrolinis sąrašas susijusiais klausimais Licencijos su Personalo skyriaus POS su juo ir Finansai
  • Projektų vadovas prisijungti prie mūsų komandos projektų vadovų ir diegimo inžinierių diegti ir sėkmingai įgyvendinti fantastinių produktų mokyklose visoje šalyje
  • Pareigos Projekto vadovas dirbti su planšetinių technikai tinklo inžinierių ir projektų vadovų komanda pristatyti projektus laiku ir neviršijant biudžeto
  • Autobusų pagrindinės suinteresuotosios šalys per visus programinės įrangos kūrimo ir diegimo gyvavimo ciklo etapuose
  • Tvarkyti pratęstus paramos klausimus iš lauko į atitinkamas vystymo komandos
  • Valdyti ryšius su programinės įrangos kūrimo komandų turinio rinktinės palaikymo komandos ir vykdomosios suinteresuotąsias
  • Tvarkyti pardavėjas santykius ir sutartis
  • Valdyti komandos s informacijos saugumą ir teisinę atitiktį
  • Užtikrina, kad visi svetainės veikla yra suderinamas su visais sutartis valstybės ir federalinės reikalavimus
  • Palaiko ryšius su visais konsultantų ir rangovų bendrovės paskirtų
  • Palaikyti ryšius su vyriausybe ir kitų statutinių institucijų
  • Puikūs analitiniai organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai
  • Šis vaidmuo yra atsakinga už priskyrimo individualios užduotys ir rezultatų nustatyti reikalingi atitinkami ištekliai ir kuriant tvarkaraštį, siekiant užtikrinti laiku užbaigti projektą
  • Apibrėžia projekto apimtį ir tikslus
  • Plėtoja išsamios darbo planai tvarkaraščiai projektas apskaičiavo išteklių planus ir būklės ataskaitas
  • Vykdo projekto susitikimuose ir yra atsakingas už projekto stebėjimo ir analizės
  • Jums bus dirbti komandoje su galimybe valdyti kiti bus išskirtinis daugiafunkcines ir turi natūralų laiko valdymo įgūdžius

apie superadmin

vienas komentaras

  1. I’m gone to say to my little brother, that he should also pay a quick visit this web site on regular
    basis to obtain updated from most recent news
    atnaujinimas.

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *