Namai / Posted in Uncategorized / Billas ir sąskaitos Kolekcionavimo Darbo aprašymas / Atsakomybė šabloną ir darbai

Billas ir sąskaitos Kolekcionavimo Darbo aprašymas / Atsakomybė šabloną ir darbai

Ieškoti ir informuoti klientus apie pradelstų likučius by siųsti, telefonas, ar privatus vizitas prašyti grąžinti. Pareigos apima mokėjimo gavimo ir komandiravimo sumą buyeris sąskaitą; rengia pretenzijas kredito biurą, jei klientas neturi atsakyti; pradėti uždarymo atvejai arba ir išlaikyti dokumentus įrašų seriją ir reputaciją.

Karjera įgūdžiai reikalavimas
  • Nustatyti ir patikrinti vėlai pranešimus, naudojant kompiuterius, taip pat automatinių programų įvairovė.
  • Dokumente pateikiama informacija apie ekonominę padėtį autoritetą ir vartotojų veislių bandymų.
  • Ieškoti ir informuoti pirkėjus sąskaitas, kad yra nusikalstamo telefonu, siųsti, arba asmeniniams keliones gauti sandorį.
  • Pasitarkite su vartotojais telefonu arba akis į akį, kad vertinimui pardavimo sąlygas, tarnyba, taip pat išsiaiškinti priežastis dalimis, kurios yra nusikalstamo.
  • Turistinis vadovas klientams esminių veiklos ir strategijų skolos-kredito grąžinimo.
  • Įtikinti klientus grįžti produktus, arba mokėti mokėtinas sumas dėl naikinimo narių, kredito įrašus, arba nonpayable įvertinimus.
  • Tipas ir failo korespondencija ir vykdyti tokių kaip, pavyzdžiui, adresavimo gamina ir korespondencija ataskaitos įvairūs paperwork užduotys.
  • Atlikti keletą administratoriaus funkcijų dėl paskirtų sąskaitų, Pavyzdžiui prapūtimo su išvyko vartotojų duomenis ir gamybos spręsti patobulinimų.
  • Užsisakyti skolos grąžinimas arba nustatyti apmokėjimo laikai, grindţiamas buyersA aplinkybes, kurios yra fiskalinė.
  • Trace nusikalstamo klientams šviežių rankenomis klausia ne straipsnis darbovietėse, Telefonas kompanijos, kredito ataskaitų agentūros, arba per kaimynų klausia.
  • Sprendimas kliento susirūpinimą dėl problemų, susijusių su savo sąskaitų.
  • Gauk lėšas ir pateikti išmokėtas klientų sąskaitų kiekį.
  • Derėtis kredito plėtinius, kai reikia.
  • Alert kredito departamentai, pirkti daiktus atpirkimo arba remti atjungimą, ir pasukite-per atlygio informacijos advokatai, kai klientai nepaiso reaguoti į atrankos bandymų.
  • Kontaktai kompanijos patikrinti žalų fondų padėtį ir rašyti apeliacijos žodžius neigimas dėl teiginių.

Darbas užsiėmimas Sąlyga
  • Skaitymas Žinių supratimas sudaro sakinius ir sakinius darbu susijusių docs.
  • Aktyvus klausymasis-to, ką kiti žmonės teigia, siūlanti visą dėmesį,, naudojant laiko atpažinti daiktus gaminami, įdomu, klausimai, kaip teisingai, o ne nutraukti ne progomis, kurie yra neteisingi.
  • Rašymas ant popieriaus kaip tinkamos auditorijos bendrauti efektyviai reikalavimus,.
  • Informavimas-Kalbėdamas su kitais tinkamai keistis informacija.
  • Aritmetinis-Naudojant matematikos išspręsti problemas.
  • Mokslas-Naudojant metodus ir klinikiniai principai išspręsti problemas.
  • Galvoju, kad yra labai svarbu-Naudojant priežastis ir motyvus pripažinti įgūdžių ir trūkumų alternatyvių atsakymų, idėjos arba metodai, problemos.
  • Aktyvios Mokymosi Žinios naujais faktais poveikis dėl kiekvieno neseniai ir galimo problemų sprendimo priimant sprendimus ir.
  • Mokymosi metodų-pasirenkant ir naudojant educationORtutorial požiūrius ir metodus tinkamus problemos, kai suprasti ar mokyti šviežių klausimai.
  • Registruojantis CheckingOREvaluating efektyvumą įmonių, Papildomos asmenys, ar save imtis taisomųjų veiksmų arba sukurti patobulinimai.
  • Socialinė įžvalgumo-Suvokdama othersI atsakymų, kodėl jie reaguoja, kaip jie ir žinant.
  • Sugebėjimą-keitimas veiksmus, susijusius su othersI priemonės.
  • Rinkodara Įtikinti kitus pagerinti įpročius ar savo mintimis.
  • Diskusija-Getting kitus kartu ir nori suderinti dispersijos.
  • Pagalba-Coaching kiti HOWTO imtis veiksmų.
  • Paslaugų orientation-nuoširdžiai ieško remti asmenis strategijas.
  • Kompleksinis problemų sprendimo-identifikavimas sudėtingas problemas ir peržiūrėti susiję duomenys įgyvendinti galimybes ir įvertinti ir gaminti galimybes.
  • Procedūros Tyrimai, analizavimas sprendimas reikalavimai ir trokšta padaryti maketą.
  • Technologijos Dizainas Technologijos pasiūlyti vartotojui ir kurti ar pritaikyti įrangą reikalavimus.
  • Įrankiai atranka-identifikavimas įrangos ir įrankių tipas, reikalingas atlikti užduotis.
  • Montavimo-pridėjimas mašinos, įrenginiai, kabelių, arba planuoja susitikti reikalavimus.
  • Programavimas-kompozitorė kompiuterių paketus dėl funkcijų, kurios yra įvairių.
  • Funkciniai sekimo peržiūra surenka, testai, ar papildomas rodiklius įsitikinkite, kad yra mašina tinkamai veikia.
  • Operacijos ir kontrolės valdymas operacijos produktų arba metodų.
  • Įranga Priežiūros Doing Įprastas aptarnavimas produktams ir kuriuos nustatoma, kada ir kokio tipo išsaugojimo tampa būtina.
  • Trikčių diagnostika ir šalinimas-Sprendimas priežastis veikimo problemas ir nustatyti, ką daryti su bet jį.
  • Taisymas-atkūrimas modelius arba metodus naudojant išteklius, kurie yra esminiai.
  • Kokybės kontrolė vertinimas-Vykdant patikrinimus ir bandymus produktų, teikėjai, arba funkcijos įvertinti kokybės ar efektyvumo.
  • Sprendimą ir sprendimų priėmimo-Atsižvelgiant į panašias rinkliavas ir naudą tikėtinų veiklą pasirinkti tinkamiausią.
  • Sistemų analizė, nustatyti, ką turi veikti tarsi metodą ir kiek modifikacijos nustatymo, įmonės, ir taip pat sąlygos turės įtakos naudą.
  • Sistemos vertinimas-skiriamasis priemonės ar sistemos darbo rodikliai, taip pat santykinis į mašiną tikslų, ištaisyti ar veiksmai turėjo poreikį gerinti našumą.
  • Timemanagement-kontrolė asmeninįpranešimą proga ir kitiems vieną laikotarpį.
  • Valdymas Taupymo-identifikavimas, kaip pajamos gali būti naudojama norint gauti užduotis padaryti, ir buhalterijos šių išlaidų.
  • Valdymas Medžiaga metodai priimančios ir atrasti už teisingą naudojimo objektų, įrankiai, ir komponentai reikia rimtai daryti konkretų darbą.
  • Priežiūra Darbuotojų ištekliai-Įgyti, motyvuojanti, ir pagrindiniai asmenys, nes jie veikia, įvardyti efektyviausius asmenims už tą darbą.
mokymo reikalavimas žinių Pareiga
  • SENIOR HIGH Mokyklos laipsnis (arba GED arba vyresnysis High School ekvivalentiškumo sertifikatai)
  • Gerokai mažiau nei aukštojo mokslo laipsnį
  • Connect lygis (ar papildomas 2-yr diplomas)
  • Nė vienas
Darbo Vadyba įgūdžių poreikis
  • Sėkmė / Darbas – 91.80%
  • nustatymas – 92.97%
  • Pastangos – 93.25%
  • Vadovavimas – 90.37%
  • Bendradarbiavimas – 89.61%
  • Susirūpinimą dėl Kiti – 86.17%
  • – 89.95%
  • Savikontrolė – 92.63%
  • nustatytą slėgio slenksčio vertę – 93.62%
  • AdaptabilityANDFreedom – 92.25%
  • nuoseklumas – 92.19%
  • Sąmoningumo gylio – 90.89%
  • Jėga – 90.02%
  • laisvė – 92.67%
  • išradimas – 85.37%
  • mąstymas – 90.84%

apie superadmin

Žiūrėkite taip pat

Modelis Makers, Mediena Darbo aprašymas / Vaidmenys ir atsakomybė pavyzdys

Surinkite pilno dydžio spektrą ir medienos tikslūs modeliai daiktų. Apima palėpės darbuotojų ir mediniai suvilioti …

vienas komentaras

  1. Наша компания Ufaprom предлагает
    Грузоподъемное оборудование В
    компании Возможна накопительная бонусная
    программа, система обратного
    выкупа, бесплатная доставка аренда на выгодных условиях, отсрочка платежа.

Palikti atsakymą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai yra pažymėti *