itthon / AZT / Sr. Network Analyst Job Description

Sr. Network Analyst Job Description

JOB DESCRIPTION Network Analyst

SR. Network Analyst MUNKAKÖR LEÍRÁSA

Munkafeladatok ÉS FELELŐSSÉGEK

  1. elemzések, minták, és végrehajtja kommunikációs megoldások az egyetem nagy kiterjedésű területi adat / távközlő hálózat és a helyi hálózatok; kezeli műszaki felelősséggel beleértve Ethernet, TCP / IP, Gigabit Ethernet, SNMP, Novell interfészek, LAN / WAN kapcsolatok, Internet kapcsolat, vezeték nélküli technológiák, tűzfal, HP Openview, Packetshaper készülékek, Network Access Control készülékek, Packet analizátorok, Videó és Voice Over IP technológiák.
  2. Kezeli külsős és hallgatói technikai személyzet különböző hálózati projektek.
  3. Felügyeli és koordinálja a hálózat tervez a Network Architects; telepítések, módosít, és támogatja a hálózati kommunikáció hardver; elvégzi diagnosztika és javítás az elektronikus kommunikáció és a kapcsolódó berendezések.
  4. Segíti a fejlődő, végrehajtása és támogatása teljesítmény, funkciófejlesztések, és hibajelzés / javítás eljárások vezetékes és vezeték nélküli hálózatok.
  5. Elérhető a rotációs ütemtervet, és reagál a hálózattal kapcsolatos baj hívások.
  6. Folytat a tervezett program szakmai fejlődés; fenntartása folyamatos növekedése miatt a szakmai készségek és ismeretek elengedhetetlen a pozíció.
  7. Nyújt technikai bevitt Egyetem széles technológiai tervezési folyamatok.
  8. Elvégzi speciális projektek és egyéb feladatok rendelt.

TUDÁS, KÉSZSÉGEK, Képességek és személyes tulajdonságok

  • Ismeretek a hálózati termékek és segédprogramok
  • Ismerete hálózati protokollok (IP, TCPIP, IPX, NetBus)
  • A tudás a vezeték nélküli technológia
  • Ismerete teljesítő vezeték nélküli helyszíni felmérés
  • A tudás az adatok hálózati berendezések: konfiguráció, tesztelés és javítás
  • Interperszonális / emberi kapcsolatok készségek
  • Szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Figyelmességet a részletekre
  • Erős szervizek
  • Képességét, hogy a hívásról oldalak
  • Képesség fejlesztése a hálózati biztonsági politika
  • Képes fenntartani bizalmasan
  • Képes dolgozni egy csapat-orientált környezetben
  • Képes használni a munka-továbbfejlesztett szoftver, használatát is beleértve projekt menedzsment eszközök
  • Naprakész ismeretekkel hardver ,szoftver és programozás különösen az ahhoz kapcsolódó vállalat által használt
  • Csapatmunka és csapatban vezetői tapasztalattal
  • Jó tárgyalási készség
  • Jó szervezés és problémamegoldó készség

Mintegy superadmin

Ellenőrizze azt is,

Sr Systems Engineer Job Description / szerepek / Feladatok és felelősség Minta

Munkaköri leírás / szerepek / Duties and Responsibility Sample Created advanced queries on business applications

3 Hozzászólások

  1. I am sure this article has touched all the internet users, its really really nice post on building up new blog.