itthon / Adminisztrátor|Field Work|Supervisor / Eltolása Plant Supervisor Job Description Sample

Eltolása Plant Supervisor Job Description Sample

Basic Job Responsibility

  • Jogutódai és vélemények munkáját más alkalmazottak.

  • Végzett folyamatos és időszakos teljesítmény értékelés beosztottak.

  • Összegyűjti elemzi és értelmezi a különböző erőművi víz és gőz minták
    és korrekciós intézkedéseket szükség szerint.

  • Biztosítja megfelelés elfogadott mennyiségi és minőségi laboratóriumi
    eljárások, valamint erőművi kémia iránymutatások.

  • Biztosítja Minőségbiztosítás Minőségellenőrzés QA QC felügyelet termelés
    feladatokat, amelyek hatással kémiai üzemeltetéséhez kapcsolódó erőmű.

  • Függetlenül teszi a szükséges kiigazításokat az erőmű víz és vegyi
    alapuló rendszerek analízisek és az on-line műszerek.

  • Előkészíti adatszolgáltatások és biztosítja, hogy betartsák és beadása QA QC
    program.

  • Előkészíti részletes nyilvántartások és jelentések időben.

  • Felügyeli az adatbevitel a Laboratory Information Management System LIMS
    számítógépek.

  • Biztosítja nyilvántartások és rönköt összhangban NELAC színvonalának fenntartása
    és előkészíti részletes nyilvántartások és jelentések időben.

  • Végez kémiai elemzések gravimetriás spektrofotometriás
    turbidimetriás és titrimetriás módszerekkel eloírásaival standard módszerek.

  • Fejleszt és értékeli az új analitikai módszerek.

  • Előkészíti laboratóriumi reagensek szükség eloírásaival standard módszerek
    és NELAC valamint általános laboratóriumi eljárások.

  • Működik ellenőrzések és hibaelhárítást vízkezelő rendszerek, mint például
    demineralizers fordított ozmózis és elektro-ionsemlegesítést berendezések.

  • Megfelel szolgáltatott információk Biztonsági adatlapok MSDS számára
    minden termék.

  • Rendezi és tárolja tételek megfelelően.

  • Megállapítja, és betartja a megfelelő címkét, és lockout az üzemi berendezések és
    rendszerek összhangban vámkezelési eljárások politikák és gyakorlatok.

  • Részt vesz tanfolyamokon tanulni üzemeltetése és karbantartása követelményei
    erőművi laboratóriumi berendezések felszerelése és működtetése.

  • Works with other power plant personnel to start up troubleshoot or shut down
    felszerelések korrekciós vagy megelőző karbantartás.

  • Válaszol a rendkívüli körülmények.

  • Holds self and others to the no compromise policy when it comes to personnel
    biztonság.

  • Részt vesz a munka folyamatosan és rendszeresen.

  • Keeps records of labor and materials.

  • Felügyeli tisztítási üzemi létesítmények gépek és általános takarítás.

  • Vélemények és jóváhagyja a beosztottak munkaidő.

  • May be responsible for enforcing the Drug Free Workplace Policy based on physical
    helyét és a szervezeti struktúra.

  • Végrehajtja az egyéb kapcsolódó feladatokat, mint kijelölt.

  • Szakmai ismeretek elvek és módszerek kvalitatív és kvantitatív
    kémiai és biológiai elemzés alkalmazott környezeti monitoring.

  • Szakmai ismeretek és jártasság Országos Környezetvédelmi Laboratórium
    Akkreditáció Konferencia NELAC szabványokat és eljárásokat.

  • Szakmai ismeretek és jártasság Minőségbiztosítás Minőségellenőrzés QA
    QC programok folyamatot és környezetvédelmi munkát.

  • Szakmai ismeretek funkciók és szervizelése követelmények laboratóriumi
    gépek.

  • Szakmai ismeretek a foglalkozási veszélyek és balesetvédelmi módszerek
    kijelölt illetékességi területén.

  • Szakmai ismeretek elvei és működése demineralizer rendszerek
    hűtőtornyok hűtőrendszerek sóoldattal koncentrátorok flash-bepárlók és
    vegyszeradagoló rendszerek.

  • Szakmai ismeretek és a potenciális veszélyek eljárások tűz és robbanás
    megelőzés.

  • Szakmai ismeretek OSHA előírások ipari környezetben.

  • Jártas laboratóriumi berendezések használata és analitikai eszközök.

  • Képes reagálni a sürgős vagy rendkívüli körülmények között megfelelő alkalmazásával
    munka készségek és ismeretek, hogy vagy kezdeményezzen megfelelő intézkedéseket.

  • Képes végrehajtani független elemzését tüzelőanyagok szén olaj.

  • Képes végrehajtani független elemzést a víz és fenntartani és működtetni
    használt berendezések kezelésére vízben.

  • Működőképességük munkával kapcsolatos felszerelések.

  • Képes fenntartani és javítani folyadék elemzés műszerek.

  • Képes olvasni és megérteni műszaki közleményeket működő gyártók
    utasításokat és információkat foglalkozó erőmű laboratóriumi elvek
    és gyakorlatok.

  • Képes megtartani és fenntartani a munka nyilvántartások és jelentések készítése.

  • Képes olvasni megértse és betartsa Biztonsági adatlapok MSDS.

  • Képes csinálni középfokú matematikai számítások.

  • Hatékony kommunikáció képessége mind szóban, mind írásban.

  • Képesség, hogy irányítsa és a vonat alárendelt személyzet feladataik
    feladatai.

  • Képességét, hogy hatékonyan működjön a munkatársakkal és a nagyközönség.

  • Bizonyítja az erős ügyfél-orientáció.

  • Erős interperszonális készségek, amint azt a képességét, hogy kölcsönhatásba lépnek
    közösen és produktív és építeni hatékony kapcsolatok
    egyének különböző háttérrel.

Mintegy superadmin

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *