itthon / Kiskereskedelem / Kiskereskedelmi ellenőr Job Description / Szerepek és felelősség Minta

Kiskereskedelmi ellenőr Job Description / Szerepek és felelősség Minta

Munkaköri leírás

  • Szorosan együttműködve a kiskereskedelmi márkák támogatás biztosítása az üzletmenet-folytonosság és megakadályozzák szolgáltatási hibák
  • Jól ismerik az összes jelenlegi szerződések a helyén, és ebből a legjobb szolgáltatást közülük
  • Javasolj integrációs modell kínálat és a kereslet menedzsment belül és a vállalatokat, hogy a költségek csökkentése és a jövedelmezőség a vezető Supply Chain – Kiskereskedelem
  • Végrehajtásának támogatása a legjobb gyakorlat az ellátási lánc működését kutatja fejlesztések minden területén az ellátási lánc
  • Szorosan együttműködve a belső ügyfelek annak biztosítására, hogy a követelményeket világosan megértette, és intézkedéseket hoznak eléjük
  • Támogassa a folyamatos fejlesztés különböző munkaprogramok a jelenlegi üzleti
  • Monitor fejlesztések azonosítása és végrehajtásának támogatása a legjobb nemzetközi gyakorlat
  • Raktár Reklám optimalizáció
  • Irányítja és végzi vagy az értékelés belső ellenőrzési eljárások, valamint a biztonsági rendszerek fejlesztés alatt, vagy fejlesztéseket a jelenlegi rendszerek
  • Megállapítja információs rendszerek alkalmazás fejlesztés megvalósítása és feldolgozása a veszély, hogy szavatolja audit figyelmet
  • Irányítja a belső ellenőrzés munkatársai végrehajtása közben a tervezett ellenőrzési feladatok és az eredmények jelentésének
  • Vezeti adatok kinyerése elemzés és biztonsági felülvizsgálatok felhasználásával szoftvereszközök
  • Működik, kapcsolattartás az IT üzleti partnerek teljes körű megértéséhez adatfolyam adatok integritását és a rendszer biztonságát
  • Megállapítja informatikai kezelőelemek enyhítésére informatikai kockázatok tekintetében titoktartási integritásának és rendelkezésre állásának üzleti információk
  • Tervek és végrehajtja ellenőrzések kliens-szerver technológiai platformok és kiértékeli a belső ellenőrzés és dolgozik együttműködik menedzsment azonosítani szükséges intézkedéseket
  • Előkészíti és bemutatja írásbeli és szóbeli jelentéseket a tervezés és a rendszerek ajánlásokat javítására műveletek és nyomon követése megvalósítások
  • Konzultál, és azt tanácsolja a Belső ellenőrzés vezetője a különböző működési kapcsolatos kérdések számítógépes információs rendszereket és az általános üzleti tevékenység, szükség
  • Elvégzi kapcsolatos munka által kijelölt Belső ellenőrzés vezetője
  • Könyvvizsgálati támogatása minden szempontból való megfelelés folyamat
  • Vélemény végre a belső ellenőrzési vizsgálat végzik együtt ko-forrás és a személyzet belső ellenőrök
  • Fejleszteni ajánlásokat és helyreállítás terveit menedzsment kontroll fejlesztések
  • Megvizsgálja és értékeli a működési eredmény az ellenőrzési helyszíneken, és olyan kérdéseket és ajánlásokat a jótállási
  • Kérésre értékelésében vesznek részt a számviteli belső ellenőrzési struktúrát, új vállalkozások vállalkozások
  • Teljesítménye az üzleti és pénzügyi folyamat kockázatértékelést évente
  • Követelmények Bachelor diploma számviteli
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ismerete § 404 A SEC szabályozás
  • Részt vesz a lakossági auditok ágak és egyéb kapcsolódó részlegek szervezeti egységek
  • Javasolja a lehetőség, hogy megszerezze elemző-értékelő bizonyítékok adatok
  • Vezeti és segíti értékelésében stratégia célkitűzéseinek politikák előírások eljárások
  • teljesítmény és a belső ellenőrzés hatékonysága különböző üzleti területek bankfiókban
  • Fejlesztésének támogatására frissítése auditprogramok felügyelete alatt az Audit
  • Szakmai segítséget nyújt társaik összeállításában szerkesztési
  • és alkatrészek ellenőrzések terepmunka
  • Vélemény ügyletek dokumentálja bejegyzések jelentések és eljárások pontosságának és
  • Koordinálja a munkatársak különböző ágazatok és a kapcsolódó osztályok részlegek megszerezni
  • szükséges információkat a belső ellenőrzési tevékenység
  • Előkészíti munkaanyagok, hogy rekord és összefoglalja adatok a kijelölt ellenőrzési program
  • Tart előzetes megbeszélések nyilvánvaló hiányosságok üzemeltető személyzet, hogy ellenőrizze és magyarázatot adjanak és okai minden látszólagos hiány és dokumentum
  • Vezeti a belső ellenőrzési tevékenység megfelel a vonatkozó belső ellenőrzési kézikönyv

Mintegy superadmin

Ellenőrizze azt is,

Kiskereskedelmi Analyst Job Description Sample

Job Description Work in close association with retail brands to ensure support for business continuity

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *