itthon / Kiskereskedelem / Kiskereskedelmi ellenőr Job Description / Szerepek és felelősség Minta

Kiskereskedelmi ellenőr Job Description / Szerepek és felelősség Minta

Munkaköri leírás

  • Szorosan együttműködve a kiskereskedelmi márkák támogatás biztosítása az üzletmenet-folytonosság és megakadályozzák szolgáltatási hibák
  • Jól ismerik az összes jelenlegi szerződések a helyén, és ebből a legjobb szolgáltatást közülük
  • Javasolj integrációs modell kínálat és a kereslet menedzsment belül és a vállalatokat, hogy a költségek csökkentése és a jövedelmezőség a vezető Supply Chain – Kiskereskedelem
  • Végrehajtásának támogatása a legjobb gyakorlat az ellátási lánc működését kutatja fejlesztések minden területén az ellátási lánc
  • Szorosan együttműködve a belső ügyfelek annak biztosítására, hogy a követelményeket világosan megértette, és intézkedéseket hoznak eléjük
  • Támogassa a folyamatos fejlesztés különböző munkaprogramok a jelenlegi üzleti
  • Monitor fejlesztések azonosítása és végrehajtásának támogatása a legjobb nemzetközi gyakorlat
  • Raktár Reklám optimalizáció
  • Irányítja és végzi vagy az értékelés belső ellenőrzési eljárások, valamint a biztonsági rendszerek fejlesztés alatt, vagy fejlesztéseket a jelenlegi rendszerek
  • Megállapítja információs rendszerek alkalmazás fejlesztés megvalósítása és feldolgozása a veszély, hogy szavatolja audit figyelmet
  • Irányítja a belső ellenőrzés munkatársai végrehajtása közben a tervezett ellenőrzési feladatok és az eredmények jelentésének
  • Vezeti adatok kinyerése elemzés és biztonsági felülvizsgálatok felhasználásával szoftvereszközök
  • Működik, kapcsolattartás az IT üzleti partnerek teljes körű megértéséhez adatfolyam adatok integritását és a rendszer biztonságát
  • Megállapítja informatikai kezelőelemek enyhítésére informatikai kockázatok tekintetében titoktartási integritásának és rendelkezésre állásának üzleti információk
  • Tervek és végrehajtja ellenőrzések kliens-szerver technológiai platformok és kiértékeli a belső ellenőrzés és dolgozik együttműködik menedzsment azonosítani szükséges intézkedéseket
  • Előkészíti és bemutatja írásbeli és szóbeli jelentéseket a tervezés és a rendszerek ajánlásokat javítására műveletek és nyomon követése megvalósítások
  • Konzultál, és azt tanácsolja a Belső ellenőrzés vezetője a különböző működési kapcsolatos kérdések számítógépes információs rendszereket és az általános üzleti tevékenység, szükség
  • Elvégzi kapcsolatos munka által kijelölt Belső ellenőrzés vezetője
  • Könyvvizsgálati támogatása minden szempontból való megfelelés folyamat
  • Vélemény végre a belső ellenőrzési vizsgálat végzik együtt ko-forrás és a személyzet belső ellenőrök
  • Fejleszteni ajánlásokat és helyreállítás terveit menedzsment kontroll fejlesztések
  • Megvizsgálja és értékeli a működési eredmény az ellenőrzési helyszíneken, és olyan kérdéseket és ajánlásokat a jótállási
  • Kérésre értékelésében vesznek részt a számviteli belső ellenőrzési struktúrát, új vállalkozások vállalkozások
  • Teljesítménye az üzleti és pénzügyi folyamat kockázatértékelést évente
  • Követelmények Bachelor diploma számviteli
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Ismerete § 404 A SEC szabályozás
  • Részt vesz a lakossági auditok ágak és egyéb kapcsolódó részlegek szervezeti egységek
  • Javasolja a lehetőség, hogy megszerezze elemző-értékelő bizonyítékok adatok
  • Vezeti és segíti értékelésében stratégia célkitűzéseinek politikák előírások eljárások
  • teljesítmény és a belső ellenőrzés hatékonysága különböző üzleti területek bankfiókban
  • Fejlesztésének támogatására frissítése auditprogramok felügyelete alatt az Audit
  • Szakmai segítséget nyújt társaik összeállításában szerkesztési
  • és alkatrészek ellenőrzések terepmunka
  • Vélemény ügyletek dokumentálja bejegyzések jelentések és eljárások pontosságának és
  • Koordinálja a munkatársak különböző ágazatok és a kapcsolódó osztályok részlegek megszerezni
  • szükséges információkat a belső ellenőrzési tevékenység
  • Előkészíti munkaanyagok, hogy rekord és összefoglalja adatok a kijelölt ellenőrzési program
  • Tart előzetes megbeszélések nyilvánvaló hiányosságok üzemeltető személyzet, hogy ellenőrizze és magyarázatot adjanak és okai minden látszólagos hiány és dokumentum
  • Vezeti a belső ellenőrzési tevékenység megfelel a vonatkozó belső ellenőrzési kézikönyv

Mintegy superadmin

Ellenőrizze azt is,

Kiskereskedelmi Analyst Job Description Sample

Job Description munka szoros együttműködésben a kiskereskedelmi márkák támogatás biztosítása az üzletmenet-folytonosság …

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *