Dom / Nekategorizirane / Turistički vodiči Opis posla / Zadaci i dužnost Predložak

Turistički vodiči Opis posla / Zadaci i dužnost Predložak

Strategija, Koordinirati, i obavljanje velike udaljenosti putovanje, putovanja, i putovanja za ljudi i zajednica.

Posao Vještine Preduvjet
  • Program posjeta itinereri, korištenje razumijevanje lokaciji mjesta i putove za odmor.
  • Rješavanje problema s smještaj , podrška, ili putopisa.
  • Promicanje odmor bavi.
  • Zahtjev posjeta ili putovanje detalje kao što su, na primjer, sobe, prijevoz, oprema, a također i dostupnost zdravstvenog osoblja.
  • Procijenite rješenja stečene o podacima ankete, a izlet u obilazak organizatore.
  • Vodič pojedinci ili grupacije na izletu web mjesta i identificirati točke od interesa.
  • Provjera valjanosti količine i odličnu opreme ispred ekspedicija ili putovanjima.
  • Platiti troškove i povijest čekovi.
  • Nositi se s posebnim potrebama sudionika turneje.
  • Dati prijedloge o razgledavanju i kupnji.
  • Osigurati putnike pomoću pomoć u dobivanju dozvole i papire, kao što su na primjer viza, seksualan, i zdravstveni Certifikati, i pretvarajući valuti.
  • Osigurati firstaid se ozlijedili klase pojedinaca.
  • Pilot mlaznice ili pogon teren i vode automobili za pomicanje putnike da ostvari ili ekspediciji web stranice.
  • Postaviti, i priprema obroka za turneju grupe ljudi.
  • Prikaži početnici u usponu strategija, vanjski, i šume hitne, i prikazati korištenje gleda, ribolov, i planinarenje proizvodi.
  • Najam uređaji, odjeća, i potrošni materijal ili osigurati vezane za ekspedicije.
  • Objasnite lov i ribolov zakona zajednicama kako bi određeni sukladnosti.

Posao Aktivnosti Nužnost
  • Čitanje znanju Znajući pripremljene rečenice i rečenice u radnim dokumentima koji se odnose.
  • Aktivno-slušanje-Nudeći cijeli svijest o tome što drugi, ljudi su trenutno govoreći, uzimajući vrijeme za vas da shvatite čimbenici stvaraju, postavljanje pitanja prema potrebi, a ne prekidajući na neprihvatljivim trenucima.
  • Pisanje na papiru kako je prikladno za potrebe gledatelja učinkovito govornog područja.
  • Razgovor-razgovoru s drugima spominjemo podatke učinkovito.
  • Matematika-Zapošljavanje matematike za rješavanje problema.
  • Istraživanje-Primjenom metode i znanstvenih pravila za rješavanje problema.
  • Kritičko razmišljanje-Koristeći logiku i razum uočiti slabosti i prednosti metode, rezultata ili alternativni odgovori na pitanja.
  • Aktivno-učenje-Spoznavanju prednosti info da je novo za svaki nadolazeći i sadašnje rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Učenje pristupi-zapošljavanja i odabira trainingPERinstructional strategija i metoda pristajući učenje situacije ili kada savladavanje novih pitanja.
  • Provjera-MonitoringANDEvaluating učinkovitost sebe, Osobe koje su dodatno, ili organizacije u obzir korektivne mjere ili za proizvodnju razvoj.
  • Socijalna senzibilnosti-Svjesni drugima’ tendencije i razumijevanje dok oni zašto su odgovorili.
  • Spretnost-Modificiranje radnje u vezi s drugima’ akcije.
  • Uvjeravanje-Pravi drugima da mijenjaju svoje intelekti ili akcije.
  • Naselje-Pružanje drugima zajedno i žele pomiriti razlike.
  • Pomaganje-Coaching drugi KAKO napraviti potez.
  • Usluga Orijentacija aktivno traže pristupa omogućavaju ljudi.
  • Napredno rješavanje problema-Identificiranje zamršen dileme i preispitivanja povezane činjenice primijeniti lijekove i za proizvodnju i procijeniti izbore.
  • Postupci Analiza-pregledu artikala preduvjeti i želi proizvesti stil.
  • Projektiranje-Inženjering za pomoć korisniku i izradu ili uspostavom alata zahtijeva.
  • Oprema Izbor-Prepoznavanje vrsta opreme i alata imali potrebu za obavljanje karijeru.
  • Instaliranje-Instaliranje proizvoda, uređaji, žice, ili programe u susret specifikacije.
  • Kodiranje-Objavljivanje računalnih paketa u svezi uporabe koji su nekoliko.
  • Operacije Praćenje-Promatrajući značajke, pozivi, ili dodatne naznake da se osigura uređaj radi ispravno.
  • Operacije i Upravljanje-Prevencija postupaka tehnika ili opremu.
  • Oprema održavanja Izvršavanje rutinski servis na alate i prepoznavanje kad.
  • Rješavanje problema-Prepoznavanje faktora koji stoje iza trčanje pogreške i odluči što učiniti o tome.
  • Učvršćivanje-fiksiranje proizvoda ili metodama, koristeći potrebne resurse.
  • Kontrola kvalitete Evaluacija performansi istrage i ispitivanja predmeta, usluge, ili tehnike za procjenu odličan ili učinkovitosti.
  • Pogledajte i odlučivanje-Razmišljajući o prednostima i komparativne troškove ponašanja koje su potencijalni pronaći najprikladnija jedan.
  • Analiza-odlučivanja o tome kako promjene u okruženju, poduzeća, zajedno s okolnostima mogu utjecati na rezultate i kakva je tehnika treba izvesti.
  • Metode analiza-Razlikovanje postupci ili naznake performansi sustava, kao i odgovarajuće ili mjere potrebne za poboljšanje performansi, u skladu s ciljevima sustava.
  • Upravljanje vremenom-Kontroliranje drugima’ Vrijeme kao nečije privatne prigodu.
  • Administracija financijskih sredstava-Identificiranje kako prihod će biti potrošeno da se zadatak dovršen, i računovodstvo u vezi tih rashoda.
  • Administracija materijala imovine-Nabava i vidim za prikladnu korištenja pomagala, usluge, i opreme potrebne za napraviti specifičan raditi.
  • Administracija kadrovske resurse usmjeravaju ljude kao što su, zgrada, i poticanje funkcije, ističući najučinkovitije osobe za zanimanje.
Obrazovanje Zahtjev iskustvo potreba
  • Neki programi Fakulteta
  • Viši škola diploma (ili GED ili visoke škole Ekvivalent dokumenta)
  • Prvostupnička diploma
  • Nad 6 tjedni, do 1 godine, uključujući i
Karijera kontrole Vještine Zahtjev
  • AccomplishmentANDEnergy – 87.91%
  • odlučnost – 90.79%
  • Inicijativa – 89.20%
  • vlast – 86.27%
  • Pomoć – 89.35%
  • Materija u vezi ostalo – 79.91%
  • Socijalna Orijentacija – 88.49%
  • Samo kontrola – 86.09%
  • Stres Prag – 89.63%
  • Prilagođavanje / mobilnost – 93.58%
  • Pouzdanost – 93.24%
  • Svijest o dubini – 94.80%
  • snaga – 89.35%
  • nezavisnost – 77.61%
  • Kreativnost – 98.05%
  • Analitičko razmišljanje – 89.78%

O superadministratora

Provjerite također

Model Makers, Drvo Opis posla / Uloge i odgovornosti Uzorak

Skupite niz pune veličine drva točne modele predmeta. Uključuje potkrovlje zaposlenike i drveni mamac …

4 komentari

  1. What a stuff of un-ambiguity and preserveness of precious knowledge on the topic of unpredicted
    emotions.

  2. It’s amazing for me to have a site, which is beneficial designed for my experience.
    thanks admin

Dopust jedan Odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. obavezna polja su označena *