Dom / terenski rad|Supervisor / Izvan bilja super Supervizor Opis posla Uzorak

Izvan bilja super Supervizor Opis posla Uzorak

Opis posla Uzorak

  • Otključava vrata i vrata podiže i spušta zastava pregledava objekata i terena za štetu potrebne popravke sigurnosti i sigurnosnih opasnosti obavlja sigurnosne provjere na objektima.
  • Uklanja i pokriva grafita sa zidova pomoću otapala i izvješća boje slikarstvo treba da odgovarajuće osoblje za održavanje.
  • Obespravljivanja i održava potrebne materijale materijal i oprema priprema i vodi evidenciju i izvješća.
  • Broji društvenim grupama u korištenju školskih objekata priprema sobe namještaj i oprema za posebne događaje dodjeljuje skrbništvo osoblja za posebne događaje kao što je usmjereno.
  • Koordinate usmjerava i sudjeluje u čišćenje školskih usisavačima i šampone tepisi osvaja i ispiranja izvan šetnje i sudova.
  • Usmjerava i obavlja svjetlo održavanja zadatke kao što su instaliranje olovka sharpeners i što manje popravke stolovi namještaja i druge opreme.
  • Priprema radnih naloga za održavanje i prati kako bi se osiguralo dovršenje posla obavlja.
  • Hvata životinje u krugu škole i kontakata za kontrolu životinja osoblja.
  • Provodi redovite i povremene performansi mišljenja podređenih.
  • Prikuplja, analizira i interpretira vode i pare uzorke raznih elektrana i poduzima korektivne mjere prema potrebi.
  • Osigurava usklađenost s prihvaćenim kvalitativnih i kvantitativnih laboratorijskim postupcima, kao i smjernice elektrana kemija.
  • Pruža osiguranje kvalitete Kontrola kvalitete QA QC nadzor proizvodnih zadataka koje utječu Kemija vezana za rad elektrane.
  • Neovisno čini potrebne prilagodbe elektrane vode i kemijskih sustava temeljenih na analizama obavlja i on-line instrumentacije.
  • Izrađuje izvješća podataka i osigurava pridržavanje i primjena QA QC programa
  • Priprema detaljne evidencije i izvješća u pravodobno.
  • Nadgleda unos podataka u sustav Laboratorij Information Management LIMS računala.
  • Osigurava evidencije i zapisnike u skladu s NELAC standardima održava i priprema detaljne evidencije i izvješća u pravodobno.
  • Obavlja kemijske analize pomoću gravimetrijskih spektrofotometrijskih turbodimetrijskom i Titrimetrijska metoda u skladu sa standardnim metodama.
  • Razvija i ocjenjuje novih analitičkih metoda.
  • Priprema laboratorijski reagensi prema potrebi u skladu sa standardnim postupcima i NELAC kao opće laboratorijskih postupaka.
  • Djeluje kontrole i otklanjaju se poteškoće sustava za pročišćavanje vode, kao što su demineralizers reverzna osmoza i elektro-deioniziranje opreme.
  • U skladu s informacijama o podacima o sigurnosti materijala MSDS za sve proizvode
  • Ručke i pohranjuje stavke ispravno.
  • Promatra i poštuje pravilan tag out i isključenja s rada postrojenja opreme i sustava u skladu s provjere postupaka politike i prakse.
  • Pohađa tečajeve za učenje za pogon i održavanje zahtjeva elektrana laboratorija opreme i rad.
  • Surađuje s drugim osoblja elektrane da pokrene Rješavanje ili isključiti opremu za korektivne ili preventivne održavanje.
  • Odgovora na izvanrednim uvjetima.
  • Drži sebe i druge na nikakav kompromis politiku kada je u pitanju sigurnost osoblja.
  • Attends rad na kontinuiranom i redovito.
  • Nadgleda čišćenje biljnog objekte opreme i opće održavanje.
  • Pregledava i odobrava podređuje vrijeme listova.
  • Mogu biti odgovorni za provođenje droga Besplatno radnom mjestu politike na temelju fizičke lokacije i organizacijske strukture.
  • Obavlja i druge srodne poslove koje mu povjeri.
  • Treba posjedovati potpuno poznavanje svih dužnosti do Senior Network tehničar Grade 16 i biti u mogućnosti izvršiti isto kad potrebe poslovne potražnje.
  • Poznavanje učinkovite instalacije polje za popravak tehnika i postupaka i pokazao sposobnost za tumačenje načela nagovoriti i dizajn vlakana..
  • Snažne analitičke i vještine rješavanja problema potrebno za stvaranje učinkovite instalacije servisa i održavanja taktike
  • Jaka komunikacijske vještine usmene i pisane.
  • Sposobnost za rad kao produktivan član tima i učinkovito raditi u brzim tempom mijenja poduzetničke radnom okruženju.
  • Rad znanje i razumijevanje zakona pravila kodeksa i propisa koji se odnose na rad koji se obavlja.
  • Mora biti u stanju prihvatiti zadatke na temelju potreba poslovanja.
  • Sposobnost prijaviti na posao, a niti biti dostupni kontaktirati u hitnim situacijama kao poslovni potrebno diktira.
  • Sposobnost za rad čekanja po potrebi.
  • Sposobnost da rade dobro pod pritiskom u obavljanju više zadataka.
  • Moraju posjedovati valjanu vozačku dozvolu s primjenjiv na državnom zakonu.
  • Ova pozicija zahtijeva sposobnost da koriste zaštitnu opremu za disanje u skladu sa zaštite na radu uprave OSHA propisima.
  • Mora komunicirati usmeno vidi fizička okolina slušati čuti drugi reagirati na usmene naredbe i pokazati dobre komunikacijske vještine.
  • Rad znanje i poznavanje Osiguranje kvalitete Kontrola kvalitete QA QC programa za proces i rad na zaštiti okoliša.
  • Radno poznavanje funkcija i servisnim zahtjevima za laboratorijske opreme i strojeva.
  • Rad znanje profesionalnih rizika i metodama prevencije nesreća u dodijeljenom području odgovornosti.
  • Radno poznavanje načela i rad demineralizer sustava rashladne tornjeve za hlađenje sustava slanom vodom concentrators Flash isparivači i kemijske sustave za punjenje.
  • Radno poznavanje potencijalnih opasnosti i postupaka za požara i eksplozije prevenciju.
  • Radno poznavanje OSHA propisima u industrijskom okruženju.
  • Vještina u upotrebi laboratorijske opreme i analitičkih instrumenata.
  • Sposobnost za odgovor na hitne ili hitne uvjetima uz pravilno primjenjujući vještine posao i znanje da ili pokrenuti odgovarajuće mjere.
  • Sposobnost za obavljanje neovisnu analizu goriva ugljena nafte.
  • Sposobnost za obavljanje neovisnu analizu vode i održavati i upravljati opremom koja se koristi u obradi vode.
  • Sposobnost za rad opreme vezanih uz rad.
  • Sposobnost za održavanje i popravak tekuću analizu instrumenata.
  • Sposobnost čitanja i shvatiti tehničke biltene proizvođača uputa i informacija koje se bave elektrane laboratorijskim načelima i praksi.
  • Sposobnost zadržati i održavati radne knjige i sastavljati izvještaje.
  • Sposobnost čitanja razumjeti i biti u skladu s podacima o sigurnosti materijala MSDS.
  • Sposobnost za napraviti matematičke izračune srednjoj razini.
  • Sposobnost da učinkovito komuniciraju i usmeno i pismeno.
  • Sposobnost voditi i trenirati podređenih kadrova u obavljanju njihovih dužnosti.
  • Sposobnost da rade učinkovito sa suradnicima i javnosti.
  • Pokazuje snažnu usmjerenost na klijente.
  • Poznavanje metoda materijala i opreme se koristi u skrbništvo taloga držanja i opće radove održavanja.
  • Zahtjevi za održavanje školskih zgrada na sigurno čistom i ispravnom stanju.
  • Načela i prakse nadzora i obuke.
  • Interpersonalne vještine koriste takt strpljivost i ljubaznost.
  • Sigurni prakse u vezi s metodama i postupcima za čišćenje.
  • Osnovne tehnike održavanja zapisa i osnovne računalne operacije.
  • Tehnike sigurno rukovanje predmeti težine do 100 lbs u timovima ili pomoću specijalizirane opreme.
  • Sposobnost planiranja rasporeda i nadgledati skrbništva aktivnosti na dodijeljenom objekta.
  • Procjena i red potreban skrbništva pomagala i oprema.
  • Razgovarati s web administratorima i nadzornika u vezi skrbništva potrebe rasporeda i zabrinutost.
  • Obratite pažnju i izvješće o sigurnosti opasnosti i potreba za održavanje i popravak.
  • Izvođenje manjih popravaka do fizičkih objekata.
  • vrijeme i materijale koji su uključeni u skrbništvo programa Procjena.
  • Razumjeti i slijediti usmene i pisane upute.
  • Pomicanje i organizirati namještaj i oprema za sastanke i posebne događaje.
  • Uspostaviti i održavati suradnje i učinkovitosti radne odnose s drugima.
  • Dizati teške predmete i obavljati teške fizičke poslove.
  • Uputiti drugima u korištenju moderne čišćenje opreme.
  • Raditi samostalno s malo smjeru.
  • Pročitaj interpretirati i slijediti pravila propise politike i procedure.
  • Radite razne srodnih strojeva računala i opreme.

O superadministratora

Dopust jedan Odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. obavezna polja su označena *