Dom / Nekategorizirane / Osiguranje potraživanja Činovnici Opis posla / Zadaci i dužnost Predložak

Osiguranje potraživanja Činovnici Opis posla / Zadaci i dužnost Predložak

Dobiti podatke iz osiguranika ili danih pojedinaca u pogledu namjere iza odluke potvrditi vlasništvo nosioca osiguranja.

Posao Vještine Preduvjet
  • Kritika polica osiguranja kako bi saznali osiguranje.
  • Čine povezane datoteke ili osiguranja državne vrste i vrednovati ove vezi potpunost.
  • Dajte podršku korisnicima, kao što su ograničene smjernice o nastavi sa zahtjevima i preporukama auto popravak usluga ili zajednice tehničara.
  • Koordinatni ili pomoći sveobuhvatne radnom mjestu ili tvorničkih dokumenata, korištenje računala za unos, ulaz, pretraživanje ili preuzimanje znanja.
  • Članak ili popraviti info tražiti dokument.
  • Prijenos potraživanja za naknadu ili istraživanja koja je dodatno.
  • Kontaktirajte drugi ili zaštićeni uključeni ljudi steći informacije koje je izgubio.
  • Procijeniti broj zahtjevu.
  • Činjenice se tvrdi ući u repozitoriju programa.
  • Obratite male tvrdnje.
  • Zaposliti osiguranja score programe.

Radni Pursuits trebate
  • Čitanje znanju Znajući linije i sastavljen fraze u radnim datotekama koje su povezane.
  • Aktivno slušanje-Snabdijevanje cijelu svijest o tome što drugi ljudi trenutno govori, uzimanje vremena i energije da prepoznaju predmete stvaraju, postavljao upite prema potrebi, umjesto da guši u prilikama koje su u krivu.
  • Uspješno Pisanje-Govoreći na papiru kao pristajući potrebe gužve.
  • Govoreći-razgovoru s drugima spominjemo činjenice napora.
  • Matematika-Primjena matematike za rješavanje problema.
  • Tehnike znanstveno korištenje i tehnološke smjernice za rješavanje problema.
  • Kritičko razmišljanje-Primjena razmišljanja i razmišljanja prepoznati prednosti i slabosti nalaza, izbor lijekova ili pristupi pitanjima.
  • Aktivno učenje-shvaćanju posljedice novih detalja u vezi svake najnovije i nadolazeće rješavanja problema odlučivanja i.
  • Učenje tehnika odabirom i primjenom instructionANDinstructional tehnike i postupke u pravu za problem kada razumijevanje i naložio svježe čimbenike.
  • Praćenje-CheckingORDiscovering učinkovitost sebe, Dodatne ljudi, ili tvrtke za izradu poboljšanja ili poduzeti korektivne mjere.
  • Socijalna senzibilnosti Sveznajući drugi’ tendencije i znajući zašto oni reagiraju, dok oni.
  • Koordinacija-Promjena akcije u smislu othersI akcija.
  • -Prosjačenje drugima da poboljšaju svoje intelekti ili ponašanje.
  • Rasprava-Uzimanje drugih zajedno i žele pomiriti razlike.
  • Pouka-nastavna drugima samo kako bi potez.
  • Tvrtka Orijentacija-Ozbiljno traže načine za poticanje ljudi.
  • Napredna rješavanja problema-Razlikovanje komplicirane teškoće i pregled povezan informacije provesti mogućnosti i za proizvodnju i ocjenjuju alternative.
  • Postupci Istraživanje-obzirom robe preduvjeti i želi napraviti dizajn.
  • Projektiranje-zgrada ili imaju opremu i tehnologiju za ponuditi osoba treba.
  • Oprema Izbor-Određivanje alata i opreme u neku ruku potrebno učiniti posao.
  • Instaliranje-Instaliranje kablova, modeli, alat, ili paketa u susret zahtjevima.
  • Razvojni-Izrada aplikacija računalo u vezi brojnih aplikacija.
  • Operacija nadzora promatranje ručice, mjerači, ili druge znakove kako bi bili sigurni uređaj trenutno funkcionira učinkovito.
  • Rad i upravljanje kontrolu poslovanja tehnika i alata.
  • Održavanje-Postizanje održavanja koji je rutinski na opremu i odlučivanju kada i kakvu vrstu održavanje je potrebno.
  • Rješavanje problema-Identificiranje razloge za operativne zabluda i odluči što učiniti o tome.
  • Popravak-Vraćanje metoda ili proizvoda pomoću bitne alate.
  • Kontrole kvalitete istraživanju Izvršavanje ispite i procjene proizvoda, usluga, ili tehnike suditi performanse ili odličan.
  • Pogledajte i donošenje odluka-uzimajući u obzir prednosti i relativne troškove aktivnosti za koje je vjerojatno da odaberete onaj koji je najprikladniji.
  • Analiza-Identificiranje koliko prilagodbe u okruženju, poduzeća, zajedno s uvjetima neće utjecati na prednosti i kako se metoda treba raditi.
  • Sustavi Evaluacija-Razlikovanje postupci ili indikatori performansi sustava, kao i ponašanje imao potrebu da se poveća ili ispravan rad, u skladu s ciljevima stroja.
  • Vrijeme upravljanja-Upravljanje povodu drugih i vlastitog trenutak.
  • Administracija Štednja-Identificiranje kako sredstva će biti uložena da se rad obavlja, i prodaja u vezi ove naknade.
  • Upravljanje porijeklo proizvoda za prihvat i pregled za ispravan korištenja objekata opreme, i materijali materijali potrebni ozbiljno raditi određenu funkciju.
  • Nadzor radnika resursa strahopoštovanje, uspostavljanje, i usmjeravanje pojedinaca jer oni rade, identificiranje najboljih pojedinaca u karijeri.
kvalifikacije za obuku iskustvo potreba
  • Srednja škola diploma (ili GED ili viši škola Ekvivalent Certifikacija)
  • Connect diploma (ili druga količina 2-god)
  • Mnogi College Programi
  • Više od 1 godina, upto par godina i uključuje
Zadatak Naredba Vještine kvalifikacija
  • AchievementsANDWork – 92.64%
  • Izdržljivost – 91.75%
  • Motivacija – 93.15%
  • Kontrolirati – 87.50%
  • Suradnja – 94.73%
  • Zabrinutost u vezi Ostalo – 92.51%
  • Kulturna Smjer – 88.57%
  • Samo kontrola – 95.25%
  • Tolerancija tlaka – 94.52%
  • Svestranost / Fleksibilnost – 92.73%
  • Pouzdanost – 94.47%
  • Svijest o aspekta – 96.57%
  • Etika – 93.56%
  • Sloboda – 95.34%
  • Izum – 89.63%
  • mišljenje – 86.35%

O Jakovu

Provjerite također

Model Makers, Drvo Opis posla / Uloge i odgovornosti Uzorak

Skupite niz pune veličine drva točne modele predmeta. Uključuje potkrovlje zaposlenike i drveni mamac …

3 komentari

  1. I’m really impressed with your writing talents as smartly aas with the format in your weblog.

    Is that this a paid subject matter or did you modify it
    sami? Anyway stay uup the excellent quality
    writing, it’s rare to look a great weblog like this one nowadays..

Dopust jedan Odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. obavezna polja su označena *