Dom / Nekategorizirane / Dental Asistenti Opis posla / Obveza uzorka i uloga

Dental Asistenti Opis posla / Obveza uzorka i uloga

Vodič stomatolog, set opreme se, pripremiti pojedinca za terapiju, i sačuvati dokumente.

Karijera Vještine Zahtjev
  • Provjerite pojedinca, sterilizirati ili dezinficirajte instrumente, Set alata posude gore, pripremu sredstva, ili pomoći stomatologa tijekom tehnika koje su stomatologije.
  • Izložiti zub dijagnostički x zrake.
  • Povijest lijek info stacionarna datoteke.
  • Uzmi i izvješće važne znakove ljudima i zubara i zdravstvenih zapisa.
  • Sadašnje postoperativni upute.
  • Pomoći zubar stomatološke ili zdravstvenih hitnim slučajevima u upravljanju.
  • za, tonirana, i razvoj studija baca.
  • Recite klijentima u zajedničkom čistoće.
  • Provjerite rane pojavljivanja za pregled odljevaka i okuzijskih registracija za povećanje ispitati prikazuje.
  • Očistiti i ispolirati prijenosnih uređaja.
  • Prilagođeni ili privremene restauracije dojmovi iz izvornih percepcije.
  • Nabavite i pratiti stomatologije materijala i alata inventar.
  • Čisto emajl, koriste instrumenti koji su zubni.
  • Koristiti zaštitni završetak fluorida na zube.
  • sjednice plan, plaćanje i dobiti naknadu u vezi usluge zuba, vrste završiti osiguranja, i voditi evidenciju, primjenom računala ili sebe.
  • Proizvoditi ortodontske uređaje i resurse .

Karijera rutine Nužnost
  • Čitanje linije Razumijevanje-znanja i pripremljene fraze u radnim papirima koje su povezane.
  • Aktivno slušanje-to što drugi ljudi govore-dajući ukupno pozornost, uzimajući vrijeme i energiju za ostvarenje bodovi se proizvode, zatražila pitanja prema potrebi, umjesto da guši u neprikladnim trenucima.
  • uspješno proizvodili-Komuniciranje na papiru ne kao neprikladan za potrebe publike.
  • Govoreći-Govoreći-drugima da dijele informacije bez napora.
  • Matematika-Primjena matematike za rješavanje problema.
  • Tehnike znanstveno korištenje i klinička pravila otkloniti teškoće.
  • Kritičko razmišljanje-Koristeći pravo i razloge prepoznati prednosti i nedostatke nalaza, Alternativna rješenja ili pristupe problemima.
  • Aktivno učenje-znanja novim informacijama a posljedice za svakog najnovije i nadolazeće rješavanju problema i donošenju odluka.
  • Učenje tehnika-Primjena i berba coachingOReducational strategija i metoda pristajući specifičnu situaciju pri učenju ili treniranje stavke koje su nove.
  • Provjera-TrackingANDEvaluating učinkovitost drugih pojedinaca, sami, ili organizacije u obzir korektivne mjere ili za proizvodnju razvoj.
  • Socijalna senzibilnosti-Biti motri na drugi’ Odgovori i razumijevanje dok oni zašto su odgovori.
  • Koordinacija-Podešavanje radnje u smislu othersI koraka.
  • Prodavanje-Pravi drugima da promijene svoje mozgove ili akcije.
  • Rasprava-Uzimanje drugih zajedno i pokušava pomiriti razlike.
  • Trening-Coaching drugima kako napraviti potez.
  • Tvrtka Orijentacija-Ozbiljno traže pristupe kako bi pomogli osobama.
  • Kompleks rješenje problema-Razlikovanje složena pitanja i kritiziranje relevantne informacije za izgradnju i procijeniti mogućnosti i primijeniti odgovore.
  • Tvrtke istraživanju Analiza zahtijeva i rješenje preduvjeti za izradu rasporeda.
  • Projektiranje-Stvaranje ili uspostavljanja opreme i inženjering služiti individualnim potrebama.
  • Gear Selection-Određivanje alata i opreme je tip trebao ozbiljno raditi posao.
  • Instalacijski-Instaliranje uređaja, proizvodi, žice, ili se planira sastati značajke.
  • Razvoj-pisanje računalnih programa iz raznih razloga.
  • Funkcija Praćenje-Vidjevši različite indikacije, ručice, ili procjene da bi bili sigurni da je stroj djeluje na odgovarajući način.
  • Rad i upravljačke Upravljanje poslovanje opreme ili programa.
  • Oprema održavanja radi rutinski servis za proizvode i prepoznavanje kad i kakvu vrstu održavanje je potrebno.
  • Rješavanje problema-Prepoznavanje uzroka pogrešaka koje rade i odabirom što učiniti o tome.
  • uređaje ili opremu za učvršćenje obnavljajuća korištenja opreme koje su potrebne.
  • Kontrole kvalitete Evaluacija-Izvršavanje obaveze i testiranje robe, tvrtke, ili postupci za procjenu učinkovitosti i kvalitete.
  • Vladanja i odlučivanja-Razmišljajući o relativnim pristojbi i naknada potencijalnih koraka kako bi pronašli onu koja je najprikladnija.
  • Analiza sustava određuju kakav način treba raditi i koliko promjene u okruženju, poduzeća, kao i bolesti će utjecati na učinke.
  • Sustavi Evaluacija-Prepoznavanje koraka ili indikacije izvedbe uz sukladno ambicijama sustava, pravo ili radnje potrebne za povećanje učinkovitosti.
  • Upravljanje vremenom-Upravljanje drugima’ Vrijeme kao oneis vlastiti trenutak.
  • Administracija štednje-odlučivanje kako prihod je vjerojatno da će se koristiti kako bi dobili zadatak obavlja, i knjigovodstvo u vezi ove račune.
  • Upravljanje Materijali Metode-Pregled i stjecanje prema idealnom korištenje objekata proizvoda, i komponente resursi potrebni za napraviti izabrane radove.
  • Upravljanje radnika resursima-Guranje, stjecanje, i vodeći ljudi, a oni funkcioniraju, identificiranje najbolje pojedince za svoje zanimanje.
kvalifikacije za obuku kvalifikacije znanja
  • Faza Connect (ili drugim 2-god fazi)
  • Srednja škola diploma (ili GED ili High School Ekvivalent kvalifikacija)
  • Više od 6 tjedni, upto jedne godine i uključuje
Zadatak Naredba Vještine Zahtjev
  • AchievementsANDEnergy – 88.34%
  • Ustrajnost – 91.69%
  • Inicijativa – 91.31%
  • vlast – 88.97%
  • Pomoć – 96.54%
  • Briga za druge – 95.36%
  • Socijalna Poravnanje – 94.50%
  • Samo kontrola – 95.71%
  • Prag tlaka – 92.34%
  • CustomizationANDVersatility – 94.14%
  • Pouzdanost – 95.51%
  • Pozornost na dubini – 96.33%
  • Etika – 95.93%
  • Sloboda – 91.59%
  • Inovacija – 91.15%
  • mišljenje – 90.66%

O superadministratora

Provjerite također

Model Makers, Drvo Opis posla / Uloge i odgovornosti Uzorak

Skupite niz pune veličine drva točne modele predmeta. Uključuje potkrovlje zaposlenike i drveni mamac …

jedan komentar

  1. Нello theгe! I am in thе midst ⲟf applying for a freshly qualified associate lawyer position ѡith Watson Brady LLP inn London Сould ѕomebody llet me know precisely ԝhere I can locate the careers webpage for this law practice?
    Ꭲhe job listing on tһe https://latestlawjobs.com does not furnish any linkѕ or additional details.
    I am primarіly inteгested in newly-qualified solicitor jobs іnstead ᧐f training contracts.
    I qualified Ƅу sitting the Neew York bar examination аnd
    aftеr thаt completed thhe QLTSexam ѕⲟ the training contract route ԁoes nnot
    relate tο me. Thаnk уou іn advance!

Dopust jedan Odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. obavezna polja su označena *