Dom / Nekategorizirane / Zrakoplovstvo Inspektori Opis posla / Obveza predložak i zadaci

Zrakoplovstvo Inspektori Opis posla / Obveza predložak i zadaci

Pregledajte zraka navigacijskih pomagala, postupci konzerviranja, zrakoplov, zračnog prometa regulira, i e-mailove proizvoda kako bi određeni usklađenost korištenja saveznih zakona o zaštiti.

Posao Vještine kvalifikacije
  • Ispitati funkciju avion pokreta izvršenja održavanja, promijeniti, ili popraviti i modernizirati aviona i avionskih mehaničkih sustava kako bi bili sigurni pridržavanje kriterija i tehnika.
  • Studija avion admitancije diskovi i mogućnosti za zaštitu.
  • Dobivanje stavke koje je analizirati, gume, i pročelja trupa, krila, i motori koji se odnose na važnost popravaka, kao i dokaz oštećenja ili propadanja.
  • Pripremiti i dalje održavanje sveobuhvatne vratiti, inspekcija, studija, i certifikacijska datoteke i priče.
  • Pregledajte nove, fiksni, ili modificirati zrakoplov prepoznati uništavanje ili nedostataka također ispitati plovidbenost i usklađenost s normama, korištenjem provjeru, ručni alati, i ispitni uređaji.
  • Analizirati servisiranje datoteke i zapise leta kako bi se utvrdilo remont i procjene pomoći i održavanje su provedena po propisanim trajanja.
  • Počnite vidjeti i zrakoplova mjere značajke, kao i druge alate instrumenti otkriti dokaz o ne.
  • Preporuči zamjena, popraviti, ili prilagodbu opremu zrakoplova.
  • Odvjetništvo promjene u smjernicama, politika, očekivanja, i propisi, temelji se na razumijevanju radnih situacijama, avioni razvoj, i druge čimbenike.
  • Pregledajte zraka incidente i probleme kako bi saznali uzroke.
  • Poštujte vrijeme putovanja rutine pilota za procjenu leteći znanje i osigurati usklađivanje sa sigurnosnim i sitnica ograničenja.
  • Izvođenje leta test programa za provjeru alati proizvode, i programa metode pod raznim problemima, korištenjem automatiziranih i Handbook ručki.
  • Prihvatiti ili odbiti izdavanje.
  • Procijenite obrazovanje aplikacije i ponašanje objavio i usmeni testovi kako bi se osigurala stručnost ljudi funkcioniraju, dodajući, i pričvrsni pribor zrakoplovi.
  • Dnevni red i uskladiti u letu programi su testirani s tla posada i kontrole zračnog prometom kako bi bili sigurni dostupnost alata provjere, praćenje kat, i povezane pružatelja.

Karijera Pursuits kvalifikacije
  • Čitanje znanju Znajući odlomaka i pripremljene rečenice u vezi s radom radova.
  • Aktivno-slušanje-to što drugi tvrde daje sve veću pozornost, korištenje vremena i energije da shvati točke stvoren, pitate pitanja kao prikladan, umjesto da guši u situacijama koje su nepravilno.
  • Pisanje zapisane ne kao neprikladan za potrebe gledatelja međusobno učinkovito,.
  • Komuniciranje Govoreći s drugima spominjemo informacije učinkovito.
  • Aritmetička-Primjena matematike za rješavanje problema.
  • Znanost-Korištenje rješenja i znanstvenim načelima za otklanjanje poteškoća.
  • Criticalthinking-Koristeći presudu i obrazloženje za prepoznavanje slabosti i prednosti zamjenskih opcija, zaključci ili pristupi pitanjima.
  • Aktivno-learning-Razumijevanje novih informacija je posljedice u pogledu oba najnovije i nadolazeće rješavanja problema odlučivanja i.
  • Učenja Metode-Koristeći i odabiru trainingANDinstructional strategije i tretmane priliči situaciji kada mastering ili edukaciji svježe bodova.
  • Praćenje-OverseeingORExamining učinkovitost korporacija, drugi ljudi, ili sebe poduzeti korektivne mjere ili za proizvodnju razvoj.
  • Socijalna senzibilnosti-Biti svjestan othersA reakcija zašto su reagirali kao što to rade i razumijevanjem.
  • Spretnost-Modificiranje radnje u vezi s drugima’ koraci.
  • Prodavanje-Uvjeravati druge da promijene svoje glave ili ponašanje.
  • Arbitraža-Dovođenje drugima zajedno i žele pomiriti razlike.
  • Pouka-Training drugima kako poduzeti.
  • Tvrtka Orijentacija-Pozitivno pokušava pronaći načine za poticanje pojedinaca.
  • Napredno rješavanje problema-Identificiranje složene probleme i pregled podataka koji je povezan s izgraditi i uzeti u obzir izbore i primijeniti mogućnosti.
  • Tvrtke Analiza-Analiza želi i robni specifikacije za izradu dizajna.
  • Projektiranje-Stvaranje ili imaju alate i inženjering za pružanje individualne želje.
  • Izbor stupnja prijenosa-Određivanje alata i opreme je nekako trebalo ozbiljno da izvrši posao.
  • Instalacijski-Dodavanje uređaja, proizvodi, kabliranje, ili aplikacije uglavnom zadovoljavaju značajke.
  • Programiranje za proizvodnju aplikacije na računalu u vezi nekoliko funkcija.
  • Rad praćenje promatranje ispitivanja, biranja, ili drugi simptomi bi bili sigurni da je uređaj ispravno.
  • Funkcija i Upravljanje-Upravljanje funkcijama uređaja i opreme.
  • Održavanje-Doing servis koji je rutinski na opremu i prepoznavanje kad i kakav održavanje je potrebno.
  • Rješavanje problema-Prepoznavanje faktora iza pogreške koje se izvode i određuju kojem smjeru da ide o tome.
  • Popravak-popravak uređaja ili modela koji koriste instrumente koji su neophodni.
  • Kontrola kvalitete Analiza-Završetak ocjene i procjene proizvoda, tvrtke, ili operacije kako bi se ocijenilo učinkovitosti i kvalitete.
  • Presuda i odlučivanje razmišljanja o prednostima i općih troškova vjerojatno ponašanje odabrati najprikladniji.
  • Analiza sustava određuju kako tehnika treba raditi i koliko poboljšanja u uvjetima, funkcije, i okoliš će utjecati na učinke.
  • Sustavi Evaluacija-Određivanje postupke ili signale performansi i točan ili aktivnosti potrebne za poboljšanje učinkovitosti, u skladu s ciljevima uređaja.
  • Timemanagement-Upravljanje razdoblje od drugih uz oneis osobnog vremena.
  • Upravljanje Novac određuju kako prihod bez sumnje će biti utrošen da je rad ostvaren, i računovodstvo u vezi tih naknada.
  • Operacije materijalnih resursa u zapošljavanju i doživljava na prikladan korištenje objekata, zupčanik, i proizvode koji su potrebni ozbiljno raditi odabrani rad.
  • Upravljanje kadrovskih resursa-Stjecanje, ohrabrujući, i vođenje ljudi, jer oni rade, razlikovanje najboljih ljudi za svoju karijeru.
Obrazovanje kvalifikacije Potreba znanja
  • Srednja škola diploma (ili GED ili viši školski ekvivalencije Certifikati)
  • Link je iznos (ili neki drugi iznos od dvije godine)
  • Nad 2 godine, oko uključujući i nekoliko godina
Zanimanje ovlasti vještine potrebna
  • AchievementsORAttempt – 84.04%
  • Ustrajnost – 88.91%
  • Motivacija – 89.31%
  • Rukovodstvo – 76.80%
  • Pomoć – 85.60%
  • Brinuti za druge – 91.03%
  • Socijalna Orijentacija – 94.07%
  • Samo kontrola – 89.80%
  • Tolerancija tlaka – 84.00%
  • Svestranost / Svestranost – 80.00%
  • Pouzdanost – 94.33%
  • Svijest o Detail – 98.40%
  • Poštenje – 96.99%
  • nezavisnost – 90.65%
  • Kreativnost – 79.13%
  • mišljenje – 92.60%

O Jakovu

Provjerite također

Model Makers, Drvo Opis posla / Uloge i odgovornosti Uzorak

Skupite niz pune veličine drva točne modele predmeta. Uključuje potkrovlje zaposlenike i drveni mamac …

Dopust jedan Odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena. obavezna polja su označena *