Dom / uncategorized / Sales Agents, Financial Services Opis posla / Obaveza uzorka i funkcije

Sales Agents, Financial Services Opis posla / Obaveza uzorka i funkcije

Promovirati finansijsko-usluga, kao što su na primjer hipoteke, nametanje, i ulaganja smjernice potrošačima bankarskih institucija i biznisa.

Karijera Skills Preduvjet
  • Odlučite shoppersA financijskih usluga potrebe i pripremiti preporuke ponuditi provajdera koji ciljaju ove zahtjeve.
  • Kontakt sa potencijalnim kupcima pružiti činjenice i opisuju rješenja koja se nude.
  • Prodaja brzinu ili usluge, imovina, kao što su trustovi, ili provjeriti usluge obrade.
  • Pripremite se bavi ili vrste ostvariti prihode.
  • Steći perspektive iz prijedloga donosi, nedavni industrijskih klijenata, ili prihoda ili poslovne sastanke.
  • Procijenite tendencije kompanija ukazuju na kupce u pogledu očekivane oscilacije.
  • Kreiranje emisije na finansijsko-usluga timovima kako bi privukli nove kupce.
  • Procijeniti profit i naknade aranžmana kako bi se utvrdilo profitabilnost koja se nastavlja.

Zadatak rutine Need
  • Čitanje Razumijevanje-razumijevanju rečenica i pisani stavovi u novinama vezanim za posao.
  • Active-slušanje-To šta drugi-ljudi tvrde daje potpunu pažnju,, uzimanje vremena i energije da priznaju bodove koje je, pita pitanja kao što su pravilno, a ne prekidajući na neprikladno puta.
  • Publishing-zapisano ne kao neprikladno za potrebe gledatelja govori efikasno,.
  • Pričajući-Govoreći drugima da efikasno dijeliti podatke.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Istraživačko-Koristeći pod kontrolom pravila i rješenja za otklanjanje problema.
  • Critical Thinking-Koristeći presudu i pomislio da identifikuje vještine i mane zamjena alternativa, zaključke ili načina na pitanja.
  • Aktivno učenje-Znanje posljedice činjenica što je novo u vezi postojeće i buduće rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Strategijama učenja-Zapošljavanje i branje coachingOReducational prakse i procedure odgovarajuće za problem instrukcije ili kada učenje pitanja koja su novi.
  • Monitoring-praćenje / Procjena efikasnosti poslovanja, druge osobe, ili sebe smatraju korektivne mjere ili za proizvodnju dešavanja.
  • Socijalne perceptivnosti-Biti svestan drugih’ odgovori kao što je to zbog čega su reagovali i razumijevanja.
  • Kontrola-Altering akcije u odnosu na othersI mjera.
  • Salesmanship-Uvjeriti druge da poboljšaju navike ili njihov mozak.
  • Diskusija-Uzimanje drugih kolektivno i koji žele da se pomire razlike.
  • Pomaganje-nastavna drugima KAKO učiniti nešto.
  • Usluga Orijentacija-Definitivno u potrazi za metode kako bi pomogli ljudima.
  • Napredna rješavanje problema-Razlikovanje komplikovana pitanja i istražuje informacije koje su povezane za proizvodnju i ispitati alternative i implementirati opcije.
  • Evaluacija operacija-Analiza zahtjeva i stavka preduvjeti da se stvori stil.
  • Engineering Design-Mijenjanje uređaja ili za stvaranje i tehnologije da funkcioniše pojedinačnih zahtjeva.
  • Alat Selection-Odlučivanje vrstu opreme i alate potrebne ozbiljno za izvršenje posla.
  • Rate-Instalacija žice, uređaji, proizvodi, ili paketa generalno odgovara specifikacijama.
  • -Sastavljanje računalne aplikacije iz različitih razloga.
  • Operacija Tracking-Posmatrajući procjene, poziva, ili različite simptome kako bi bili sigurni aparat trenutno funkcionira efikasno.
  • Rad i kontrolne Kontrola operacije uređaja ili alata.
  • Oprema za održavanje-Doing servisiranja koje je rutinski na uređajima i identifikaciji kada.
  • Rješavanje problema-Identifikacija razloga za rad grešaka i odabir u kom pravcu da se o tome ništa od toga.
  • Fiksiranje obnavljajući uređaja ili metode koriste osnovne metode.
  • Kvaliteta kontrolni pregled za izvršenje procjene i procjene robe, rješenja, ili funkcije za mjerenje odličan ili efikasnost.
  • Mudrost i donošenje odluka-Uzimajući u obzir opće naknade i prednosti vjerovatnog korake da izabere najprikladniji.
  • Analiza sistema određuju kako sistem treba da obavi i koliko promjene u uvjetima, biznisa, uz okruženje može utjecati prednosti.
  • Metode analize-Identificiranje mjera ili pokazatelja performanse sistema i u odnosu na ciljeve mašine pravilnog ili aktivnosti koje su potrebne ozbiljno za poboljšanje performansi.
  • Time Management-Upravljanje trenutak drugi i oneis lični periodu.
  • Operacije pranja-Prepoznavanje kako će dolara biti potrošeno da dobije posao obavlja, i prodaju u vezi ovih izdataka.
  • Operacije materijala Izvori-Sticanje i vide da se idealno korištenje objekata proizvoda, i materijale potrebne ozbiljno komponente rade određene rade.
  • Upravljanje Radnici resursima-cilju ljudi, dok su, sticanje, i motiviranje funkcija, određivanje vrhu ljudi za taj posao.
obrazovanju uslov iskustvo Uslov
  • High School Level (ili GED ili High-School ekvivalencije Certification)
  • Diplomirani
  • Link Stage (ili dodatne fazi dvije godine)
  • više 2 godina, upto uključujući i nekoliko godina
Karijera Authority Skills Preduvjet
  • Uspjeh / Energija – 92.45%
  • istrajnost – 91.65%
  • inicijativa – 93.56%
  • upravljanje – 87.69%
  • pomoć – 94.20%
  • Pitanja u vezi Ostalo – 93.53%
  • socijalne Alignment – 88.84%
  • Samokontrola – 94.37%
  • stres Tolerancija – 93.55%
  • Prilagođavanje / Mobility – 93.13%
  • stabilnost – 97.80%
  • Svijest o Detail – 94.80%
  • pouzdanost – %
  • sloboda – 92.80%
  • napredovanje – 87.39%
  • mišljenje – 88.52%

o superadmin

proverite i

Model Makers, Drva Opis posla / Uloge i Sample odgovornost

Sastaviti asortiman pune veličine i drveta precizne modele artikala. Uključuje potkrovlje zaposlenih i drvenim mamac …

4 komentari

  1. As a Result, we are going to provide you those all education board codes here.
    SSC Exams are going to be held in the month of February 2019.

    When the SSC Result 2019 will be announced student can inspect the official
    website and this page. In addition to detailed outcomes, Marksheet can also be viewed from the site.
    , if you are not here for Dhaka Board SSC Outcome or you are Searching any other Education Board SSC result with Marksheet you can follow the Respective Education Board authorities Site..
    Are you looking for SSC Result 2019 Marksheet? SSC Rezultat 2019.
    Bangladesh education board 10 Class will be released by
    Secondary and Higher Secondary Education board of Bangladesh for Secondary School
    Certificate (SSC) procjena. Secondary School Certificate is the complete type of
    SSC. We do not have the precise date for the Secondary School Certificate SSC Exam Result.

    A big number of trainees are searching for Secondary School
    Certificate SSC Results 2019 Published Date.