Dom / Rad na terenu|Supervisor / Izvan postrojenja Super Supervizor Opis posla Uzorak

Izvan postrojenja Super Supervizor Opis posla Uzorak

Opis posla Uzorak

  • Otključava vrata i kapije podiže i spušta zastave inspekciju objekata i terena za štetu potrebne popravke sigurnosti i sigurnosti opasnosti obavlja sigurnosne provjere na objektima.
  • Uklanja i pokriva grafite sa zidova pomoću otapala i izvještaje boja slikarstvo potrebe na odgovarajuće osoblje za održavanje.
  • Zahtjevnica i održava potrebne materijale materijala i opreme priprema i vodi evidenciju i izvještaje.
  • Smjestiti grupe zajednice u upotrebi školskih objekata priprema soba namještaja i opreme za posebne događaje dodjeljuje čuvanja kadrova za posebne događaje kao usmjerena.
  • Koordinate usmjerava i sudjeluje u čišćenju škole usisivači i šampona tepiha Sweeps i pere izvan šetnje i sudova.
  • Usmjerava i obavlja svjetlo zadataka održavanja kao što su instaliranje olovke i što manje popravke stolovi namještaja i druge opreme.
  • Priprema radne naloge za održavanje i prati kako bi se osigurala završetak radova.
  • Ulov životinje u okviru škole i kontaktima za kontrolu životinja osoblje.
  • Redovno i periodične preglede performansi podređenih.
  • Prikuplja analizira i interpretira uzorke raznih elektrana vode i pare i uzima korektivnih mjera prema potrebi.
  • Osigurava usklađenost sa prihvaćen kvalitativne i kvantitativne laboratorijskih postupaka kao i smjernice hemije elektrana.
  • Pruža osiguranje kvaliteta Kontrola kvaliteta QA QC nadzor proizvodnje zadataka koji utjecaj hemije koji se odnose na rad elektrane.
  • Samostalno donosi potrebne prilagodbe u hidroelektrane i hemijskih sistema na osnovu analize i on-line instrumentacije.
  • Priprema izvještaje podataka i osigurava poštivanje i administraciju QA QC program
  • Priprema detaljnih evidencija i izvještaja blagovremeno.
  • Nadgleda unos podataka u sistem Laboratory Information Management LIMS računala.
  • Osigurava evidencije i evidencije u skladu sa NELAC standardima održava i priprema detaljnih zapisa i izvještaja blagovremeno.
  • Vrši kemijske analize pomoću gravimetrijske spektrofotometrijskim turbidimetrijs- i Titrimetrijske metode u skladu standardnim metodama.
  • Razvija i ocjenjuje novih analitičkih metoda.
  • Priprema laboratorijski reagensi po potrebi u skladu standardnim metodama i NELAC kao i generalne postupke laboratorija.
  • Radi kontrole i troubleshoots sistema za prečišćavanje vode, kao što su demineralizers reverzne osmoze i elektro-deionizacija opreme.
  • U skladu sa informacijama o sigurnosti materijala listovi MSDS za sve proizvode
  • Ručke i pohranjuje stavke pravilno.
  • Poštuje i da se pridržava pravilne citat iz i lockout postrojenja opreme i sistema u skladu sa procedurama klirens politike i prakse.
  • Pohađa kurseve da nauče zahtjeve rada i održavanja elektrane laboratorija opreme i rad.
  • Radovi s drugim elektrane osoblje da se pokrene rešavanje problema ili isključite opremu za korektivne ili preventivno održavanje.
  • Odgovara na vanrednim uslovima.
  • Drži sebi i drugima da je bez kompromisa politiku kada je u pitanju sigurnost osoblja.
  • Pohađa rad na kontinuirano i redovno.
  • Nadgleda čišćenje postrojenja postrojenja opreme i opće održavanje.
  • Razmatra i usvaja podređuje vremena listova.
  • Mogu biti odgovorni za provođenje bez droge na radnom mjestu politike zasnovane na fizičke lokacije i organizacijske strukture.
  • Obavlja i druge srodne poslove koje mu povjeri.
  • Treba da imaju potpuno znanje o sve dužnosti do Senior Network tehničar Grade 16 i biti u mogućnosti da izvrši isto kada potrebe poslovanja zahtijevaju.
  • Poznavanje efikasnih tehnika i postupaka Popravak i instalacija na terenu i pokazali sposobnost da tumači koaksijalni i dizajn vlakana principima..
  • Jake analitičke i rješavanje problema vještina potrebnih za stvaranje taktike instalacije servis i održavanje efikasne
  • Jake komunikacijske vještine usmene i pisane.
  • Sposobnost za rad kao produktivan član tima i efikasno radi u brzom mijenja poduzetničke radno okruženje.
  • Radno znanje i razumijevanje zakona pravila kodove i propisa primjenjivih na radu koji se obavlja.
  • Mora biti u stanju da prihvati zadatke na osnovu potreba poslovne.
  • Sposobnost da se jave radi i ili biti dostupni za kontakt u hitnim situacijama kao poslovne potrebe diktatu.
  • Sposobnost za rad u pripravnosti kao što je propisano.
  • Sposobnost da dobro rade pod pritiskom pri obavljanju više zadataka.
  • Mora imati važeće vozačke e dozvole primjenjuju na državni zakon.
  • Ova pozicija zahtijeva sposobnost da koristi respiratornu opremu za zaštitu u skladu sa zaštiti na radu i zdravlje uprave OSHA propisi.
  • Moraju komunicirati usmeno vidjeti fizičke okoline slušati čuti drugi reaguju na usmene naredbe i pokazati dobre komunikacijske vještine.
  • Radno znanje i poznavanje osiguranje kvalitete Kontrola kvalitete QA QC programa za proces i rad na životnu sredinu.
  • Radno znanje funkcija i zahtjeva servisiranje laboratorijske opreme i strojeva.
  • Radno znanje profesionalnih opasnosti i metoda prevencije nesreća u dodijeljena zoni odgovornosti.
  • Radno znanje o principima i rad demineralizer sistema rashladnih tornjeva za hlađenje sistema salamuri koncentratora flash isparivača i hemijskih sistema feed.
  • Radno znanje potencijalnih opasnosti i procedure za zaštitu od požara i eksplozije.
  • Radno znanje OSHA propisa u industrijskom okruženju.
  • Vještinu u korištenju laboratorijske opreme i analitičkih instrumenata.
  • Sposobnost da odgovori na hitne ili hitne uslova pravilno primjenom radnih sposobnosti i znanja da se ili pokrenuti odgovarajuće mjere.
  • Sposobnosti za obavljanje nezavisne analize goriva uglja nafte.
  • Sposobnosti za obavljanje nezavisne analize vode i održavaju i djeluju opreme koja se koristi u tretmanu vode.
  • Sposobnost za rad opreme vezane za posao.
  • Sposobnost održavanja i popravke tečnost analiza instrumentacije.
  • Sposobnost čitanja i shvatiti tehničke proizvođača biltene uputstva za rad i informacije koje se bave elektrane laboratorija principa i prakse.
  • Sposobnost da vodi i održava evidencije rada i priprema izvještaje.
  • Sposobnost čitanja razumiju i poštuju Sigurnosno listovi MSDS.
  • Sposobnost da matematičke proračune srednji nivo.
  • Sposobnost komunikacije efikasno i usmeno i pismeno.
  • Sposobnost da vodi i trenira podređeni osoblje u obavljanju svojih dužnosti.
  • Sposobnost da efikasno rade sa suradnicima i javnosti.
  • Pokazuje snažna orijentacija na klijente.
  • Poznavanje metoda materijala i opreme koja se koristi u zatvorskom osnovi evidencije i rada na održavanju.
  • Zahtjevi za održavanje školskih zgrada u sigurnom čisto i uredno stanje.
  • Načela i prakse nadzora i obuke.
  • Interpersonalne vještine pomoću takta strpljenje i ljubaznost.
  • Sigurno prakse koji se odnose na metode čišćenja i procedure.
  • Osnovne evidencije tehnike i osnovnih kompjuterskih operacija.
  • Tehnike za sigurno rukovanje objektima težine do 100 lbs u timovima ili koristeći specijalnu opremu.
  • Sposobnost planiranja rasporeda i nadzire čuvanja aktivnosti po dodijeljen objektu.
  • Procijenite i nalog koji je potreban čuvanja materijala i opreme.
  • Razgovarati sa administratori stranice i supervizora u pogledu čuvanja potrebe rasporeda i zabrinutosti.
  • Obratite pažnju i prijavi sigurnosni rizici i potreba za održavanje i popravak.
  • Obavljaju manje popravke na fizičke objekte.
  • procjena vremena i materijala koji su uključeni u zatvorsku program.
  • Razumiju i prate usmene i pisane upute.
  • Potez i dogovorite namještaja i opreme za sastanke i posebne događaje.
  • Uspostavi i održava zadruga i efikasne radne odnose sa drugima.
  • Podignite teških predmeta i obavljati teške fizičke poslove.
  • Uputite drugima u upotrebi savremene opreme za čišćenje.
  • Samostalno rade sa malo smjera.
  • Pročitajte tumače i pratite pravila propisa politike i procedure.
  • Rade razne povezanih mašine računara i opreme.

o superadmin