Dom / uncategorized / Mates- Brod, brod, I Barge Opis posla / Duty uzorka i Jobs

Mates- Brod, brod, I Barge Opis posla / Duty uzorka i Jobs

Monitor ili organizirati akcije ljudi brodovima, brodovi ili bagere.

Skills posao Uslov
  • vodič olupina, zapošljavanje navigacijske opreme, uključujući proizvode, ili sekstanata ili kompase, kao što su na primjer svjetionici.
  • Dok brodovi su u toku i dalje satove na brodovima za vrijeme navedenih perioda,.
  • Uspostaviti geografski poslove plovila, koristeći kom, azimute tijela, ili Lorans, i koristiti ove podatke kako bi se utvrdilo program i stopa od dostave.
  • Pretpostavimo potražnja olupina u slučaju da deliversWI pros postati nesposobna.
  • Check opreme, na primjer teretni- kontroling gear, opreme koja je za spašavanje, vidljiv – vuča, ili ribolov, oprema za signalizaciju, ili jaružanje gear, prepoznati teškoće.
  • Biti uključeni u aktivnosti vezane za očuvanje sigurnosti broda.
  • Zahtjev krstarenja podršku koje treba popuniti, ili vratiti popravila.
  • Istovar ili pogled punjenje proizvoda ili proizvoda kako bi se osiguralo čuvanje i da upravljanje izvode accordingto zahtjevima.
  • Nadzire članova posade dok je u zamjenu ili popravak mana alata ili opremu.
  • Nadgleda timove u čišćenju ili održavanju mostova , nadgradnje, ili palube.
  • Promatrajte vodu iz isporučuje’ impresuma da podstakne na navigacijske naravno.

Zadatak aktivnosti Uslov
  • Čitanje Razumijevanje-Razumijevanje linije i pisani stavovi u radu docs koje su povezane.
  • Aktivno slušanje-To šta drugi-kažu nudi cijeli pažnju,, uzimanje vremena i energije da razumiju faktore koji se napravila, traži upite kao odgovarajući, i ne prekidam u nepravilnim situacijama.
  • Pisanje-Na papiru ne kao neprikladno za potrebe publike efikasno interakciji,.
  • Pričajući-Talking-drugima da efikasno spomenuti činjenice.
  • Matematika-Koristeći matematike za rješavanje problema.
  • Metode istraživanja-Zapošljavanje i naučne politike za otklanjanje problema.
  • Critical-Thinking-Koristeći razum i smatra se da prepoznaju prednosti i mane nalaza, alternativna rješenja ili načina da se dileme.
  • Active-učenje-Znajući posljedice novih činjenica za svaki sadašnje i potencijalne rješavanje problema i donošenje odluka.
  • Učenju-Izbor i zapošljavanje coachingANDeducational strategija i tretmani pravo za nastavu situaciji ili kada mastering faktora koji su svježe.
  • Praćenje-Provera / Otkrivanje funkcionalnost sebe, dodatni osobe, ili preduzeća za proizvodnju poboljšanja ili preduzme korektivne radnje.
  • Socijalne perceptivnosti-Svjesni drugima’ tendencije i znanje zašto su odgovorili, jer oni rade.
  • Kontrola-Podešavanje akcije u pogledu drugih’ ponašanje.
  • drugi Persuasion-Prosjačenje promijeniti radnje ili njihove misli.
  • Arbitraža-Uzimanje drugih zajedno i pokušavaju pomiriti razlike.
  • Nastavno-Nastava drugima kako tačno da učini nešto.
  • Orijentacija-Pozitivno kompanija pokušava da nađe pristupe kako bi se omogućilo osobama.
  • Kompleks rješavanje problema-Razlikovanje napredne pitanja i istraživanje detalji koji se odnosi implementiraju rješenja i da se izgradi i procijeniti izbore.
  • Procedure želje Research-Razmatranje i stavka preduvjeti da se stvori stil.
  • Tehnologija Design-Technologies kako bi se pomoglo potrošača i prilagođavanje opremu ili stvaranje potrebe.
  • Oprema Selection-Odlučivanje vrsta opreme i alate potrebne za napraviti posao.
  • Instaliranje-Dodavanje alata, uređaji, žice, ili aplikacije da se sastanemo specifikacije.
  • kompjuterski programi razvoja-Publishing iz razloga koji su nekoliko.
  • Operacija pokazatelji Monitoring-Seeing, poziva, ili dodatne simptome kako bi bili sigurni aparat efektivno radi.
  • Rad i kontrolne rukovanje funkcijama sistema ili alata.
  • Oprema za održavanje-Doing servisiranja koje je rutinski na uređajima i identifikaciji kada i koju vrstu servisiranje postaje neophodno.
  • Rješavanje problema određuju razloge za propuste koji su u funkciji i utvrđivanje u kom pravcu da se o ovome.
  • Fixing-fiksiranje uređaja ili modele koristeći potrebne instrumente.
  • Kontrola kvaliteta Ispitivanje izvršenje procjene i provjere artikala, usluge, ili funkcije za mjerenje učinkovitosti ili kvalitete.
  • Mudrost i donošenje odluka-S obzirom na opće troškove i koristi od aktivnosti koje su verovatni pronaći najprikladniji.
  • Analiza sistema-Prepoznavanje kakav program treba raditi i način izmjene u funkcijama, uslovi, kao i postavka će uticati na rezultate.
  • Analiza sistema određuju postupke ili naznake performansi i također u skladu s ciljevima sistema, mjere koje su potrebne da ozbiljno povećati ili odgovarajuće performanse.
  • -Rukovanje period drugih i oneis vlastite trenutak.
  • Upravljanje finansijskim resursima koje određuju kako se novac će biti potrošeno da dobije posao obavlja, i prodaju u vezi tih troškova.
  • Upravljanje supstance Metode-Dobijanje i otkrivanje za idealnu korištenje objekata alata, i materijali proizvode potrebno učiniti određene posao.
  • Administracija zaposlenih Resources-stimulirajući, sticanje, i usmjeravanje pojedinaca, jer one funkcioniraju, identifikaciju najbolje pojedince za posao.
trening Uslov iskustvo Kvalifikacije
  • Senior School Diploma (ili GED ili Senior High School ekvivalencije Certification)
  • Bachelor's-Degree
  • više 2 godina, upto uključujući i nekoliko godina
Rade Management Skills Preduvjet
  • AccomplishmentANDEffort – 90.31%
  • odlučnost – 88.14%
  • projekt – 94.13%
  • naredba – 92.45%
  • saradnja – 90.32%
  • Brinuti za drugi – 88.59%
  • socijalne pozicioniranje – 89.44%
  • Samokontrola – 95.32%
  • pritisak Tolerancija – 91.30%
  • AdaptabilityORMobility – 92.47%
  • pouzdanost – 94.92%
  • Fokusirajte se na aspekt – 92.58%
  • integritet – 89.01%
  • sloboda – 87.50%
  • kreativnost – 85.29%
  • mišljenje – 91.40%

O Jacobu

proverite i

Model Makers, Drva Opis posla / Uloge i Sample odgovornost

Sastaviti asortiman pune veličine i drveta precizne modele artikala. Uključuje potkrovlje zaposlenih i drvenim mamac …