Dom / uncategorized / Ribari i pratećih ribolov Radnici Opis posla / Zadataka i odgovornosti Uzorak

Ribari i pratećih ribolov Radnici Opis posla / Zadataka i odgovornosti Uzorak

zaposliti još jednog gola, zamke, štapovi za ribolov, ili drugim uređajima za hvatanje i dobiti bas ili dodatne morskih stvorenja iz potoka, močvara, ili morima, se odnose na korišćenje muškarac ili dodatne upotrebe. Može trajati igra na isporuku.

Karijera Skills Kvalifikacije
  • Vozite brodova i pokrenuti navigacijske alate.
  • Uklapaju u vodu i sidro ili auto alata, u skladu sa ribolova tehniku.
  • Sustain motori, Sportfishing opreme, i druge opreme brodu i male održavanja koji su izvršiti.
  • raznovrsnost, grupa, i čuvajte ulov u sadrži sa snijegom i natrijum.
  • Eliminišu iz ribolovnih alata i mjeriti te kako bi bili sigurni u skladu sa zakonskim veličine.
  • Nađi riba, primjenom ribe sticanje opremu.
  • Reunite nezakonit ili nepoželjno ulova u vodu.
  • Yank i informacije o netiranju, barijere, i linije na plovilima, strane ruke ili koristi podizanje brzinu.
  • Neposredni nadzor članova ribolov posade, i Sportfishing funkcije.
  • Ukazuju na različite osoblje situaciji mase, i otići, dizalica.
  • Izračunajte posao i priča kurseve na listama za navigaciju olupina, primjenom uređaja, uključujući kompase, sekstanata, i grafikon.
  • Upravljanje kupovinu proizvoda na primjer energiju, mreža, i žica, alat, i materijale.
  • Dodaj netiranje, remenjem, kuke, noževi, ili podizanje opreme za kablove, Grane ili bagere.
  • Transport bas kupcima ili kontrolu postrojenja.
  • Tumače pogodan reakcije koje će odrediti temperature i plovila okolnosti.
  • čista jedinica, transporteri, lopatice, kao i drugih alata, primjenom četke, sredstva za čišćenje, i voda.
  • Link opreme kao što su na primjer nanose, tegovi za vežbanje, zastave, svjetla, ili markera za mreže, tragovi, ili zamke.
  • Ubacite i prodaje brodske opreme i proizvoda, ručno ili zapošljavaju dizanje alata.
  • Crop marine-života u vezi ljudi i kućnih ljubimaca gutanja, dredging opreme, sadrži, brodovi, šipke ili zapošljavaju ronjenje, role, ili pribor.
  • Zadržati nadležnim članovima posade, i izdvoje svoje dužnosti.
  • Pripremite Sportfishing operacije, razvoju riba postaju traži, u Sportfishing lokacija, strategija get, i trajanje bijeg.
  • Ostati pretrage za univerzitete za režiju i strojarnice, i morskih ručne satove.
  • Run čamce na vesla, gumenjaka, ili skifovi za pomicanje ribarima, ronjenje s, ili spužva kurve ili da se povuče i mjesto Sportfishing alata.
  • Pružaju crta dajući ulova morske plodove prodaje ili pregovaranje i pozivanje s kupcima.
  • Tima ili gaff velikim plodovima mora dozvoliti vuku ih u ribolov brod.
  • Obratite pažnju na sindikacija prihoda od prihoda osvojiti kako bi bili sigurni da su članovi posade dobiti svoje dogovorenom porcije.
  • Povijest u dnevnike pojedinosti ribolova potraga kao što su puta, crop regije, donosi, i klime i morske obale uvjetima.
  • Procjena cijene postupaka i troškova plana ribolov periodu u skladu sa tim.
  • Podijeli ribolov vještine kroz rutine, kao što su proizvodi u vezi ribolov časopisima, hosting TV emisija .
  • Sudjelujte u bolesti ručka, Wildlife operacije, i proučavanje aktivnosti.

Zanimanje Pursuits Nužnost
  • Čitanje Razumijevanje-razumijevanju linije i spremni sadržaj u vezi radnih datoteka.
  • Aktivno slušanje-Predstavljanje cijelu pažnju na ono što drugi ljudi su trenutno govore, uzimanje vremena da shvati detalje koji se napravila, traži upite kao odgovarajući, a ne guši u pogrešno situacijama.
  • Stvaranje govori otvoreno uspješno zapisano ne kao neprikladno za potrebe publike.
  • Govoreći-Konverzacija s drugima kako bi uspješno prenošenje informacija.
  • Matematika-Zapošljavanje matematiku popraviti probleme.
  • Istraživačko-Koristeći tehnološki propisi i metode za rješavanje problema.
  • Misleći da je od ključne važnosti-Koristeći presudu i pomislio da prepoznaju vještine i nedostatke pristupa, Nalazi ili izbor odgovora na pitanja.
  • Aktivno učenje-Znajući efekte novih detalja i za nedavne i potencijal za rješavanje problema odlučivanja i.
  • Učenju-Izbor i korišćenje teachingPERinstructional strategije i metode pristajući specifične Treniranje situaciji ili kada mastering stavke koje su nove.
  • Praćenje-Nadzor / Određivanje funkcionalnosti korporacija, dodatne osobe, ili se za proizvodnju promjene ili da korektivne korake.
  • Socijalne perceptivnosti-Biti ne nesvjesni drugih 'tendencija zašto su odgovorili kao što je to i razumijevanje.
  • Spretnost-Modificiranje akcije u odnosu na othersI koraka.
  • Persuasion-Uvjeriti druge da mijenja ponašanje ili njihovim glavama.
  • Diskusija-Uzimanje drugih zajedno i traže da se pomire razlike.
  • Pomaganje-nastavna drugima kako napraviti potez.
  • Orijentacija-iskreno kompanija traži načina da se pomogne osobama.
  • Napredna rješavanje problema koje određuju napredne dileme i kritikuju podatke koji se odnosi primijeniti alternative i ispitati i da se razvije opcije.
  • Evaluacija operacija-Proučavanje potrebe robe i želje da se napravi stil.
  • Tehnologija Dizajn za izgradnju ili prilagođavanje uređaja i tehnologije kako bi se pomoglo zahtjevima korisnika.
  • Oprema Selection-Odlučivanje vrstu opreme i alata potrebnog za izvršenje zadatka.
  • mašine rate-Dodavanje, uređaji, kabliranje, ili paketa generalno odgovara specifikacijama.
  • Kodiranje-Sastavljanje kompjuterskih aplikacija u vezi razne namjene.
  • Funkcija funkcije Tracking-Posmatrajući, biranje, ili različite znakove kako bi bili sigurni mašinu se trenutno radi efikasno.
  • Operacije i upravljanje-Sprečavanje procedure metoda ili proizvoda.
  • Održavanje-Doing redovnog održavanja na brzinu i utvrđivanje kada i kakav održavanje je potrebno.
  • Rješavanje problema-Odlučujući razlozi za probleme koji se upravljanje i odabir u kom pravcu da se o ovome.
  • Fixing-Vraćanje uređaja ili modeli koriste potrebnu opremu.
  • Kontrola kvaliteta istraživanja-Provođenje ispitivanja i provjere artikala, rješenja, ili funkcija je suditi efikasnosti ili odličan.
  • Presuda i Donošenje odluka-razmišljanje o sličnim optužbama i prednosti aktivnosti koje su potencijal da odaberete onaj koji najviše odgovara.
  • Analiza sistema određuju kakav proces treba raditi i kako izmjene u problemima, biznisa, uz postavku može utjecati na rezultate.
  • Nadzorni sustavi određuju postupke ili naznake performanse sistema uz ponašanje imao potrebu da se poveća ili precizno efikasnost, u odnosu na ambicije mašina.
  • Timemanagement-Upravljanje period drugih i oneis vlastite periodu.
  • Operacije pranja određuju kako će se prihod koristi za dobijanje posla obavlja, i knjigovodstvo za te rashode.
  • Operacije materijala resursa primaju i otkrivanje prema pogodan korištenje opreme, postrojenja, i komponente potrebne ozbiljno da uradi određenu funkciju.
  • Administracija Radnici Resources-cilju pojedinaca kao što su, sticanje, i ohrabrujući funkcija, razlikovanje najefikasniji ljudi za taj posao.
trening Uslov znanje Need
  • Znatno manje nego diplomu srednje škole
  • Senior High School Level (ili GED ili High-School ekvivalencije kvalifikacija)
  • više 1 godina, upto 24 mjeseci, uključujući i,
Karijera Authority vještine Uslov
  • AchievementsANDWork – 88.52%
  • izdržljivost – 90.24%
  • inicijativa – 90.31%
  • kontrola – 84.29%
  • saradnja – 85.96%
  • Briga za ostalo – 83.33%
  • socijalne Orijentacija – 81.12%
  • Samokontrola – 88.68%
  • pritisak Threshold – 83.60%
  • Prilagođavanje / Freedom – 81.27%
  • stabilnost – 85.86%
  • Svijest o Detalji – 87.92%
  • Iskrenost – 87.11%
  • sloboda – 82.60%
  • Inovacija – 86.52%
  • mišljenje – 82.93%

O Jacobu

proverite i

Model Makers, Drva Opis posla / Uloge i Sample odgovornost

Sastaviti asortiman pune veličine i drveta precizne modele artikala. Uključuje potkrovlje zaposlenih i drvenim mamac …