Dom / uncategorized / Avijacija inspektora Opis posla / Obaveza Template i zadaci

Avijacija inspektora Opis posla / Obaveza Template i zadaci

Ispitati zrak navigacijskih uređaja, metode očuvanja, avion, zračnog prometa uređuje, i e-mailove proizvoda napraviti određene skladu koristeći Savezne zakone o zaštiti.

Posao Skills Kvalifikacije
  • Ispitati funkciju avion kretanja izvršenja održavanje, promjena, ili popravku i modernizaciji aviona i avion mehaničkih sistema kako bi bili sigurni pridržavanje kriterija i tehnike.
  • avion studija prijem diskove i mogućnosti za zaštitu.
  • Dobivanje predmete koje je analizirati, gume, i frontovima trupa, krila, i motora o važnosti popravke, kao i dokaz oštećenja ili propadanja.
  • Priprema i nastaviti održavanje sveobuhvatne vratiti, inspekcija, studija, i certifikaciju datoteke i priče.
  • saslušati nove, fiksni, ili modifikovani avion prepoznati uništenja ili kvarova i da ispita plovidbenost i usklađenost sa standardima, koristeći kontrolne liste, ručni alati, i ispitivanje uređaja.
  • Analizirati servisiranje datoteka i trupaca let kako bi se utvrdilo da li remonta i procjene pomoći i održavanje su obavljeni po propisanim trajanja.
  • Begin vidi i aviona mjere funkcije, kao i drugih alata instrumente otkriti dokaz ne.
  • Preporuči zamjena, popraviti, ili prilagođavanje brzinu aviona.
  • Zagovornik promjene u smjernicama, politika, očekivanja, i propisima, zasnovan na razumijevanju rada situacijama, avioni dešavanja, i drugih faktora.
  • Ispitati zraka incidenata i problema saznati uzroke.
  • Obratite pažnju na putovanje rutine pilota za procjenu leti znanja i kako bi se osigurala usklađenost sa sigurnost i putovanje ograničenja.
  • Obavljati let programa probu alata proizvode, i programi metode pod raznim problemima, zapošljavanje i automatizovan i priručnika ručke.
  • Prihvati ili odbije izdavanje.
  • Procijeniti obrazovanje aplikacije i ponašanje objavljen i usmeni testovi kako bi se osigurala stručnost ljudi funkcionišu, dodajući, i fiksiranje avioni opreme.
  • programe u letu dnevnog reda i sinhronizaciju testira sa posadu na zemlji i kontrolu zračnog saobraćaja kako bi bili sigurni pristup alatima provjeru, kat za praćenje, i povezane provajdera.

Karijera Pursuits Kvalifikacije
  • Čitanje st Znanje-Poznavanje i spremni kazne u novinama u vezi sa radom.
  • Active-slušanje-To ono što drugi tvrde daje cijeli pažnju, pomoću vremena i energije da shvati tačke se stvara, pitajući se pitanja kao prikladan, a ne guši u situacijama koje su nepravilno.
  • Pisanje-zapisano ne kao neprikladno za potrebe gledatelja interakciji efikasno,.
  • Komuniciranje-U razgovoru sa drugima da efikasno spomenuti informacija.
  • Aritmetičke-Primjena matematike za rješavanje problema.
  • Naučno-Koristeći rješenja i naučnih principa za otklanjanje poteškoća.
  • Criticalthinking-Koristeći presudu i obrazloženje da prepoznaju slabosti i prednosti opcija zamjena, zaključke ili pristupa pitanjima.
  • Active-učenje-razumijevanju nove informacije a posljedice u vezi i najnovije i predstojeće rješavanja problema odlučivanja i.
  • Metode ucenja-Koristeći i odabiru trainingANDinstructional strategije i tretmane i priliči situaciji kada mastering ili edukacije svježe boda.
  • Monitoring-OverseeingORExamining efikasnost korporacija, drugih ljudi, ili se preduzme korektivne mjere ili za proizvodnju dešavanja.
  • Socijalne perceptivnosti-Biti svjesni drugih 'reakcija zašto oni reagirati kao što je to, i razumevanju.
  • Spretnost-Modificiranje akcije u odnosu na druge’ koraka.
  • Salesmanship-Ubeđivanje druge da promijene svoje glave ili ponašanje.
  • Arbitraža-Dovođenje drugi zajednički i tražim da se pomire razlike.
  • Obuka obuke drugima kako na akciju.
  • Orijentacija-Pozitivno kompanije pokušavaju da pronađu načine da podrži pojedince.
  • Napredna rešavanja problema-Prepoznavanje složena pitanja i pregled podataka koje je povezano da se izgradi i uzeti u obzir izbore i primijeniti opcije.
  • Preduzeća Analiza-Analiziranje hoće i robe specifikacijama za izradu dizajna.
  • Engineering Design-Stvaranje ili imaju alate i inženjering za pružanje individualne želje.
  • Gear alata Izbor određuju i oprema Sortiraj potrebno ozbiljno za izvršenje posla.
  • uređaja ugradnja-Dodavanje, proizvodi, kabliranje, ili aplikacije generalno između funkcija.
  • Programiranje za proizvodnju kompjuterskih aplikacija u vezi nekoliko funkcija.
  • Operacija Tracking za promatranje ispitivanja, biranje, ili druge simptome kako bi bili sigurni da je uređaj funkcionira ispravno.
  • Funkcija i upravljanje-upravljanje funkcijama uređaja ili opreme.
  • Održavanje-Doing servisiranja koje je rutinski na opremi i identifikaciji kada i kakav održavanje je potrebno.
  • Rješavanje problema-Prepoznavanje faktora greške koje rade i utvrđivanje u kom pravcu da se o ovome.
  • Popravak-popravak uređaja ili modele koji koriste instrumente koji su neophodni.
  • Kontrola kvaliteta Analiza-Završetak procjene i procjene proizvoda, kompanije, ili operacije mjerilo efikasnosti ili kvalitete.
  • Presuda i odlučivanje razmišljanje o prednostima i opće troškove vjerojatno ponašanje da izabere najprikladniji.
  • Analiza sistema određuju kako tehnike treba da funkcioniše i koliko poboljšanja u uvjetima, funkcije, i okoliš će utjecati na efekte.
  • Nadzorni sustavi određuju metode ili signale performanse i precizne ili aktivnosti koje su potrebne za poboljšanje efikasnosti, u skladu sa ciljevima uređaja.
  • Timemanagement-Upravljanje periodu od drugih uz oneis slobodno vreme.
  • Upravljanje novcem određuju kako prihod će nesumnjivo biti potrošen da je rad ostvaren, i računovodstva u vezi ovih naknada.
  • Operacije za materijalne resurse za utvrđivanje i doživljava na odgovarajući korištenje objekata, zupčanik, i proizvoda potrebno ozbiljno da uradi izabrane posao.
  • Upravljanje kadrovskih resursa-Sticanje, ohrabrujući, i vodeći ljudi jer oni rade, razlikovanje čelni ljudi za vašu karijeru.
obrazovanje kvalifikacija znanje Need
  • Visoka stručna sprema (ili GED ili viši škole ekvivalencije Potvrde)
  • Link Iznos (ili drugi iznos od dvije godine)
  • više 2 godina, oko uključujući i nekoliko godina
Zanimanje Authority vještine trebaju
  • AchievementsORAttempt – 84.04%
  • istrajnost – 88.91%
  • motivacija – 89.31%
  • rukovodstvo – 76.80%
  • pomoć – 85.60%
  • Brinuti za drugi – 91.03%
  • socijalne Orijentacija – 94.07%
  • Samokontrola – 89.80%
  • pritisak Tolerancija – 84.00%
  • Svestranost / Svestranost – 80.00%
  • pouzdanost – 94.33%
  • Svijest o Detail – 98.40%
  • Iskrenost – 96.99%
  • nezavisnost – 90.65%
  • kreativnost – 79.13%
  • mišljenje – 92.60%

O Jacobu

proverite i

Model Makers, Drva Opis posla / Uloge i Sample odgovornost

Sastaviti asortiman pune veličine i drveta precizne modele artikala. Uključuje potkrovlje zaposlenih i drvenim mamac …