Извънредни новини
У дома / Administrator|Field Work|Supervisor / Преместването на растенията Супервайзор Описание на длъжността Sample

Преместването на растенията Супервайзор Описание на длъжността Sample

Basic Job Responsibility

  • Възлага, а коментари работа на други служители.

  • Провежда редовни и периодични прегледи за изпълнение на подчинените.

  • Събира анализира и интерпретира различни електроцентрала вода и пара проби
    и предприеме коригиращи действия, ако е необходимо.

  • Осигурява съответствие с приетите качествен и количествен лаборатория
    процедури, както и указания за електроцентрали химия.

  • Осигурява на качеството за осигуряване на качеството Контрол QA QC надзор на производството
    задачи, които химии въздействието, свързани с експлоатацията на електроцентрала.

  • Независимо прави необходимите корекции в електроцентрала вода и химически
    системи на базата на извършени анализи и он-лайн апаратура.

  • Подготвя доклади с данни и гарантира спазването на и администриране на QA QC
    програма.

  • Изготвя детайлни записи и доклади, своевременно.

  • Ръководи въвеждане на данни в Лимс на Система за управление на лабораторна информационна
    компютри.

  • Осигурява записи и логове, в съответствие със стандартите на NELAC се поддържат
    и изготвя подробни записи и доклади, своевременно.

  • Извършва химични анализи, използвайки гравиметричен спектрофотометричен
    турбидиметрично и титриметрични методи в съответствие със стандартните методи.

  • Разработва и оценява нови аналитични методи.

  • Изготвя лабораторни реактиви, както е необходимо в съответствие със стандартните методи
    и NELAC както и общи лабораторни процедури.

  • Работи контрол и Повредите системи за обработка на вода, като например
    demineralizers обратна осмоза и електро-дейонизация оборудване.

  • В съответствие с информацията, предоставена на за безопасността на материалите MSDS за
    всички продукти.

  • Дръжки и съхранява елементи правилно.

  • Следи и се придържа към правилното маркера и блокирането на производствено оборудване и
    системи в съответствие с политиките и практиките на процедурите за уравняване.

  • Посещава курсове за обучение, за да се научат на изискванията за експлоатация и поддръжка на
    електроцентрала с лабораторна апаратура и оборудване операция.

  • Works with other power plant personnel to start up troubleshoot or shut down
    оборудване за коригиращи или профилактика.

  • Реагира на аварийни условия.

  • Holds self and others to the no compromise policy when it comes to personnel
    безопасност.

  • Учи работа в непрекъснат режим и редовно.

  • Keeps records of labor and materials.

  • Ръководи почистване на завод съоръжения оборудване и общо домакинство.

  • Преглед и одобряват подчинените графици.

  • May be responsible for enforcing the Drug Free Workplace Policy based on physical
    местоположение и организационна структура.

  • Извършва други свързани с тях задължения, възложени.

  • Работни познания на принципи и методи за качествен и количествен
    химични и биологични анализи, използвани в мониторинг на околната среда.

  • Работни познания и познаване на Националната лаборатория по околна среда
    стандарти и процедури за акредитация конференция NELAC.

  • Работни познания и познаване на осигуряване на качеството Контрол на качеството QA
    QC програми за процес и работата на околната среда.

  • Работни познания за функциите и обслужващи изисквания за лабораторни
    машини и техника.

  • Работни познания на професионалните рискове и аварии методи за превенция в
    възложени сфера на отговорност.

  • Работа познаване на принципите и експлоатация на системи деминерализатора
    охладителни кули охлаждане саламура концентратори флаш изпарители и
    химически фуражни системи.

  • Работни познания на потенциални опасности и процедури за пожар и експлозия
    предотвратяване.

  • Работни познания на правилата за OSHA в промишлена среда.

  • Умения в използване на лабораторно оборудване и инструменти за анализ.

  • Възможност да се отговори на спешни или аварийни условия чрез правилно прилагане на
    умения за работа и знания, за да предприемат или започнат необходимите действия.

  • Възможност за извършване на независим анализ на горива въглища масло.

  • Възможност за извършване на независим анализ на вода и поддръжка и експлоатация
    оборудване, използвано при лечение на вода.

  • Възможност за работа с оборудването, свързано с работата.

  • Способност за поддържане и ремонт течност апаратура анализ.

  • Способност да се четат и разберат технически производители бюлетини работа
    инструкции и информация, които се занимават с лабораторни принципи електроцентрали
    и практики.

  • Възможност да се запази и поддържа работни данни и изготвят доклади.

  • Способност да се четат и разбират спазват за безопасността на материалите MSDS.

  • Възможност да се направи междинен ниво математически изчисления.

  • Възможност за ефективно общуване устно и писмено.

  • Възможност за насочване и обучение на подчинените служители при изпълнение на техните
    задължения.

  • Умения за ефективна работа с колеги и широката общественост.

  • Демонстрира силна ориентация към клиентите.

  • Добри умения за общуване, което се демонстрира от способността да си взаимодействат
    съвместно и продуктивно и да изгради ефективни връзки с
    индивиди от различни среди.

За superadmin

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани *