Home / Uncategorized / Środki namydlające Opis stanowiska / Szablon Duty i ról

Środki namydlające Opis stanowiska / Szablon Duty i ról

Umyj włosy i umyć consumersA.

Kariera Umiejętności Warunek
  • Myć się, pocierać, i skórę głowy i zamki klient jest problem usunąć gaz, który jest nadwyżka i je umyć.
  • Doradzać konsumentom posiadające trwałe lub potencjalnie zainfekowanych problemy skóry głowy, aby uzyskać leczenie szpitalne.
  • Hair-loss i uchwyt warunki korona, sprzęt wykorzystujący takie jak na przykład żarówki podczerwieni , szampony, lub niestandardowych produktów lub urządzeń ruchomych.
  • Przechowywania dokumentów terapii.

Kariera Pursuits Warunek
  • Czytanie ze zrozumieniem, rozumienia języka pisanego zdań i zdań w dokumentach, które są związane z pracą.
  • Active-Listening-To co inni mówią, przedstawiając pełną uwagę, mając czas i energię, aby zrozumieć elementy produkowane, dociekliwych kwestie jak idealny, i nigdy nie tłumiąc w niewłaściwych momentach.
  • Publikowanie-W piśmie nie jako nieodpowiednie dla potrzeb tłum skutecznie rozmowy.
  • Komunikowanie się z innymi mówiących do dzielenia się informacjami z powodzeniem.
  • Math wykorzystujących arytmetykę do rozwiązywania problemów.
  • Metody nauki-Zatrudnianie i wytyczne naukowe, aby rozwiązać trudności.
  • Krytyczne myślenie, rozumowanie i argumentacja Wykorzystując celu identyfikacji talentów i wad sposobów, wyniki lub zastępcze odpowiedzi na kłopoty.
  • Znaczenie Active-Learning wiedza świeże informacje dla każdego nadchodzącego i obecnego Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.
  • Learning Strategies-Wybór i wykorzystanie praktyk i procedur educationPEReducational odpowiednie dla sytuacji, gdy zrozumienie lub problemów dydaktycznych, które są nowe.
  • Sprawdzanie-OverseeingANDExamining skuteczności siebie, Osoby, które są inne, lub agencje tworzyć postęp lub podjąć kroki zaradcze.
  • Social Perceptiveness-Being conscious of others’ tendencies why they reply as they do and comprehending.
  • Control-Modifying actions with regards to others’ measures.
  • Perswazja-Żebranie inni poprawić nawyki lub ich umysły.
  • Osiedle Zapewnienie innym razem i starają się pogodzić wariancji.
  • Wychowywać-zlecający innym, jak właśnie coś zrobić.
  • Orientacja aktywnie spółka stara się znaleźć sposoby, aby wspierać ludzi.
  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów określające skomplikowanych trudności i krytyce dane, które są podłączone do budowania i rozważyć wybór i zastosowanie opcji.
  • Badania Operacyjne-Zważywszy wymaga i specyfikacji element do stworzenia projektu.
  • Engineering Design-Tworzenie lub urządzenia i technologie, aby zapewnić osoba chce wyrównując.
  • Wybór biegów określające rodzaj sprzętu i narzędzi potrzebnych do wykonania zadania.
  • Instalacja-Dodawanie okablowanie, maszyny, pomysłowość, lub programy w celu spełnienia wymagań.
  • Kodowanie produkujących pakiety komputerowe dotyczące różnych funkcji.
  • Eksploatacja oceny monitorowaniem Oglądając, tarcze, lub dodatkowe sygnały, aby mieć pewność sprzęt działa prawidłowo.
  • Funkcjonowanie i uchwytów Sterowanie funkcjami produktów lub technik.
  • Sprzęt wymaga konserwacji Wykonywanie rutynowych prac konserwacyjnych na urządzeniach i identyfikacji kiedy i jakiego rodzaju konserwacji jest potrzebne.
  • Rozwiązywanie-czynników decydujących za błędy, które są działające i wyborze sposobu postępowania na ten temat.
  • urządzeń lub maszyn wykorzystujących narzędzia niezbędne mocowania-Naprawa.
  • Kontrola jakości Badanie skuteczności badań i sprawdzeń produktów, usługi, lub operacje ocenić efektywność lub doskonała.
  • Rządzenia oraz decyzja korzyści paczkowania Rozpatrzenie i względnych cen kroków, które są potencjalnymi znaleźć najodpowiedniejszy.
  • Analiza systemów-identyfikacji sposobu poprawy otoczenia, Funkcje, i sytuacje mogą mieć wpływ i jakie korzyści z programu musi działać.
  • Układy przetwarzania-wyróżniające etapy lub sygnały wykonania i, zgodnie z celami maszyny, zachowanie miał potrzebę wzmocnienia lub poprawić skuteczność.
  • Timemanagement-Managing the own moment and others’ time of one.
  • Nadzór Oszczędnościowo-Decydując jak dochód może być inwestowane, aby otrzymać pracę wykonaną, i rachunkowości dotyczące tych wydatków.
  • Podawanie środków materialnych-Uzyskanie i odkrywanie idealnego wykorzystania komponentów, udogodnienia, i produkty potrzebne do zrobienia zwłaszcza działać.
  • Nadzór nad pracownikami Zasobów-Building motywowaniu, oraz dążenie ludzi, ponieważ wykonują one, odróżnianie bardzo najlepsze osoby do zadania.
Wymagania wykształcenie Potrzeba wiedzy
  • Dyplom szkoły wyższej (lub GED lub liceum równoważności Certyfikaty)
  • Mniej niż najlepsze szkoły Stopnia
  • Więcej niż 6 miesięcy, zapisu do 1 roku włącznie,
Praca Komenda Umiejętności Warunek
  • AchievementANDWork – 85.45%
  • Perseverance – 85.26%
  • Project – 86.09%
  • Management – 78.15%
  • Assistance – 85.81%
  • Matter for Others – 90.91%
  • Cultural Orientation – 91.10%
  • Selfcontrol – 90.79%
  • Stress Threshold – 90.51%
  • Customization/Mobility – 90.51%
  • Reliability – 90.79%
  • Attention to Details – 89.57%
  • Reliability – 91.28%
  • Independence – 84.83%
  • Development – 73.53%
  • Thinking – 80.15%

About superadmin

Check Also

Opis Riggers Praca / Odpowiedzialność próbki i Praca

Tworzenie lub naprawa olinowania dotyczące zadań rozwojowych, produkcja roślinność, odwiedzający jardów, rejsy i stocznie, lub …