Dom / Położnicy i ginekolodzy Opis stanowiska / Szablon Duty i ról

Położnicy i ginekolodzy Opis stanowiska / Szablon Duty i ról

Lekarze, którzy dają rachunki zdrowotne związane z pracą lub macierzyństwa oraz tych, którzy wykrywają, uchwyt, i pomagać w zapobieganiu warunki pań, zwłaszcza wpływ na proces odtwarzania. Może również dostarczyć ogólną opiekę medyczną dla kobiet.

Praca Umiejętności Kwalifikacje
  • Zajmij się i dam adresowych.
  • Ujawniają techniki i omówienie wyników badań lub podane terapie z wykorzystaniem klientów.
  • Uchwyt chorób narządów kobiecych.
  • Monitorowanie i poprawę dolegliwości Peopleâ i przewartościowania rozwiązań zgodnie z potrzebami.
  • Dodatkowa operacja jak wykonać cesarskie lub części potrzebnych do utrzymania zdrowia i peopleWI bezpiecznie produkować niemowląt.
  • Przepisywania lub czynią lekarstwo, lek, jak również szczególności opiekę medyczną, która jest inna w leczeniu lub zmniejszenie stanu, infekcja, lub szkody.
  • Zbadać informacje Check-up, historie, sprawdzić korzyści, lub dokumenty do analizy stanu pacjenta.
  • Zebrać, plik, potem utrzymywać indywidualne dane, takich jak historie medycznych, historie, i wyniki egzaminu.
  • Przewodnik pacjentów i osób wspólnotowego dotyczącego zapobiegania chorobom, i aktywność, higiena.
  • Odnoszą się chorego do specjalisty, które są inne lub eksperta opieki zdrowotnej w razie potrzeby.
  • Sprawdź u lekarzy lub dostarczenia dodatkowych rozwiązań wizytujących.
  • Natychmiastowe i koordynować działania praktyków , uczniowie, asystenci, specjaliści, pielęgniarki, wraz z innymi personelu medycznego.
  • Strategia, zastosować, lub administrowania aplikacjami zdrowotnych w korporacji, lub dzielnice dotyczące lekarstwa i unikanie wypadków lub chorób.
  • Przygotuj rządowy i solidne raporty dotyczące personelu referencje, dostawa, umierający, i status infekcji, a może reputacja medyczny osobnika.
  • Wykonać badania, aby sprawdzić, czy produkować zabiegi, leki, lub technik w celu zapobiegania lub kontrolowania choroby lub obrażenia.

Zawód działania muszą
  • Czytanie ze zrozumieniem-ustępy zrozumienia i treści tworzone w dokumentach, które są związane z pracą.
  • Aktywne słuchanie-Zaopatrywanie całą świadomością tego, co inni ludzie mówią, czasu i energii, aby rozpoznać, co powstaje coraz, dociekliwych zapytań za odpowiednie, i nie przerywając przy okazjach, które są niewłaściwe.
  • Produkcji, na papierze nie jako nieodpowiednie do wymagań rynku rozmowie skutecznie.
  • Komunikowanie się z innymi mówiących udostępniać dane bez wysiłku.
  • Matematyka-Użycie matematyki do rozwiązywania problemów.
  • Wykorzystując rozwiązania technologiczne i zasady naukowe do rozwiązywania problemów.
  • Myśląc, że jest krytycznym Wykorzystując rozumowanie i powód do wykrycia wady i mocne opcji wyboru, pomysły i sposoby na trudności.
  • Aktywna nauka-Znając konsekwencje nowe informacje dotyczące zarówno za obecny i potencjalny rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.
  • Uczenie METODY Wybór i wykorzystanie metod i procedur educationANDtutorial godny szczególnej sytuacji podczas nauki lub problemów dydaktycznych, które są świeże.
  • Monitoring-Nadzorowanie / Określanie funkcjonalności dodatkowych osób, siebie, lub firmy, aby rozwój lub podjęcie działań naprawczych.
  • Social Spostrzegawczość-Będąc świadomym innych’ Tendencje dlaczego oni odpowiedzieć tak robią i wiedza.
  • Koordynacja działania dostosowujące w odniesieniu do innych’ zachowanie.
  • Salesmanship-przekonywaniu innych do zmiany nawyków lub głowami.
  • Mediacja-Zapewnienie innym zbiorowo i patrząc pogodzić wariancji.
  • Pomoc do ćwiczeń inni Howto wykonać ruch.
  • Orientacja aktywnie serwis szuka strategii, które pomogą ludzi.
  • Zaawansowane Rozwiązywanie problemów-Identyfikacja złożonych problemów i badania związane fakty oceniają i stworzenie możliwości wyboru i wdrożenia.
  • Badania Operacyjne-Studia wstępne towarów i wymaga, aby produkować styl.
  • Technologia Design Budowa lub wyrównywanie narzędzia i technologie, aby pomóc wymagania osoba.
  • Sprzęt Dobór-Decydując narzędzia i sprzęt potrzebny jest rodzaj poważnie wykonać karierę.
  • Modele rata-Instalacja, pomysłowość, przewody, lub pakiety spełniać specyfikacje.
  • Rozwój-publishing programy komputerowe dotyczące celów, które są kilka.
  • Tracking Operation-Obserwując testy, Pokrętła, lub różne znaki, aby upewnić się że jest to maszyna wykonując odpowiednio.
  • Operacje i operacje Uchwyt-zarządzający systemów lub produktów.
  • Konserwacja-Doing konserwacji, która jest rutyna na biegu i podejmowaniu decyzji, kiedy i jakiego rodzaju będzie to konieczne utrzymanie.
  • Rozwiązywanie problemów za czynniki determinujące gaf, które funkcjonują i wybierających jakim kierunku iść na ten temat.
  • Remontowo-Reperowanie programów lub produktów przy użyciu urządzeń, które są pożądane.
  • Kontrola jakości badania i oceny produktów Badanie czynieniu, dostawców, lub procedur do oceny doskonałe lub funkcjonalność.
  • Zobacz i podejmowania decyzji myślenia o korzyściach i ogólnych cen kroków, które są potencjalnymi aby wybrać najbardziej odpowiedni.
  • Identyfikacja i analiza jaki rodzaj systemu powinny funkcjonować i sposób ulepszenia w funkcji, okoliczności, wraz z otoczeniem mogą mieć wpływ korzyści.
  • Systemy oceny określające etapy lub wskazania wydajności systemu i względne dla celów związanych z urządzeniem, dokładne lub zachowanie potrzebne w celu zwiększenia wydajności.
  • Time-Management-Handling innym’ okazja jak oneis prywatnego chwilę.
  • Administracja Zasobów Finansowych-Decydując jak gotówka zostanie wkrótce użyte do prac osiągnięte, oraz sprzedaż tych bonów.
  • Administracja Zasobów-Pierwsze Materiały i obserwację do właściwego stosowania produktów, zakłady, Składniki miał potrzebę robienia pewnych funkcji.
  • Nadzorem personelu Zasobów-Nawiązanie, motywujące, i kierowanie ludźmi podczas ich wykonywania, odróżnianie bardzo najlepsze osoby do tego zadania.
Kwalifikacja szkolenie Wymagania znajomość
  • Stopień doktorski
  • Post-doktoranckie Edukacja
  • Więcej niż 4 roku, września 6 lata, w tym,
Kariera Leadership Skills Warunek
  • Osiągnięcia / Próba – 96.18%
  • Determinacja – 94.79%
  • Projekt – 90.85%
  • Autorytet – 90.08%
  • Współpraca – 95.73%
  • Sprawa podsłuchu – 96.80%
  • Pozycjonowanie społeczna – 87.01%
  • Samokontrola – 96.39%
  • Próg ciśnienie – 97.20%
  • AdaptabilityANDVersatility – 92.80%
  • Konsystencja – 99.20%
  • Świadomość Szczegóły – 99.20%
  • Etyka – %
  • Wolność – 92.48%
  • Postęp – 87.36%
  • Myślący – 91.53%

o superadmin

sprawdź również

Biura sprzedaży, Usługi finansowe Opis stanowiska / Obowiązek próbki i funkcje

Promuj-usług finansowych, takie jak na przykład hipoteką, nałożyć, and investments guidance to consumers of banking

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *