Dom / Obrazowanie rezonansu magnetycznego Opis Technolodzy Praca / Próbka Duty i funkcje

Obrazowanie rezonansu magnetycznego Opis Technolodzy Praca / Próbka Duty i funkcje

Resonance Imaging działać (MRI) kino. Monitorować bezpieczeństwo i komfort pacjenta . Mogłoby spowodować gadolinu kontrastu dawkę dożylnie. W sprawie rozpatrzenia stać metody MRI są, wyjaśnione może rozmowę indywidualne, i położenie pacjenta. Może wprowadzić danych komputerowych, takich jak dziedzictwo pacjenta, określone wyrównanie, Region biologiczny, aby stać skanowane, i miejsce dopuszczenia.

Umiejętności pracy Wymagania
  • Umieszczają fizjologiczną śledzenia prowadzi do suffereris rękę, tułów, wcięcie w talii, lub z innych części ciała.
  • Rezonans magnetyczny wyregulować (MRI) urządzenie lub sprzęt peryferyjny.
  • Przeprowadzenie wywiadu projekcja ludzi do identyfikowania przeciwwskazań, na przykład materiałów kolorowych, które są zawory protetyczne stymulatory .
  • Produkować kopie zapasowe zdjęć przez przeniesienie grafiki z komputera do stacji roboczych lub magazynowania mediów.
  • Budować lub w inny sposób dane obrazów rezonansu magnetycznego zdjęciami.
  • Rezonans magnetyczny wyjaśnić (MRI) Metody dla osób fizycznych, dystrybutorów, które są indywidualnie, lub członków gospodarstwa domowego.
  • Włóż dożylnie kontrast kolorów, takiego jak na przykład gadolin przeciwieństwie, z ustawieniem praktyce zgodnie.
  • Dajcie zdjęcia dotyczących doskonała, stosując aparat i zabezpieczające rezonansu magnetycznego.
  • Wykonaj magnetycznego rezonansu jądrowego (MRI) skanery.
  • W razie potrzeby, aby zapewnić odpowiednie jednostki będące lokalizacja unieruchamiających, przyłączone poprzez miejsce cierpiących na luku.
  • zatyczki do uszu lub słuchawki dostawy dla osób prywatnych, aby zwiększyć wygodę i niższe dźwięki, które jest niepokojące.
  • Odbiór kręgi lub odpowiednich strategii obrazowania, aby zdjęcia, które są konieczne.
  • Rozwiązywania skomplikowanych problemów związanych z obrazowania rezonansu magnetycznego (MRI) Produkty czytnika lub obwodowych, w tym zegarków lub kręgów.
  • Zapasy, które są do zachowania wytrwale nadążyć akcji z materiałów medycznych.
  • Doradzić personelem medycznym lub uczących się w obrazowaniu metodą rezonansu magnetycznego (MRI) procedur lub procedur sprzęt.
  • Funkcjonować metod optycznych odzyskać rezonansu potężnym magnesem (MRI) fotografie, na przykład praktycznej obrazowania mózgu, czasie rzeczywistym ciało motion-tracking, lub mięśni szkieletowych skład i wizualizacji lotu.
  • uspokajające żądanie lub dodatkowe leki z lekarzy dla osób z paniką lub klaustrofobii.
  • Rozważmy krótkie zapisy, które są medyczne od pacjentów.
  • Sprawdzić rezonans magnetyczny (MRI) Narzędzia do pewnej właściwej eksploatacji i wydajności zgodnie z wymaganiami.
  • Tworzenie zawiadomień podsumować procesów oceny lub wyniki dotyczące lekarzy lub innych specjalistów w dziedzinie medycyny lub raportów.
  • Odwołuje przyczynia biologicznych biologicznym uchwytu zakupu (PAC) produkty.
  • Położenie i chronione mało, ruchomy rezonans magnetyczny (MRI) Czytelnicy na części ciała, aby stać obrazowane, takie jak ramię, kolano, albo idź.
  • Plan spotkania dotyczące spraw dochodzeniowych lub klientów, które są kliniczne.

Akcje zadania potrzebna
  • Czytanie ze zrozumieniem rozumienie składa akapitów i zdań w dokumentach związanych z pracą.
  • Aktywne słuchanie-To, co inni ludzie mówią, zapewniając całą uwagę, poświęcenie czasu, aby rozpoznać czynniki produkowane, dociekliwych pytań, jak idealny, a nie tłumiąc przy okazjach, które są niewłaściwe.
  • Publikowanie-Komunikowanie się skutecznie na piśmie nie jako nieodpowiednie do wymagań rynku.
  • Na czacie z innymi mówiących wspomnieć informacje powodzeniem.
  • Matematyka-Użycie matematyki rozwiązać problemy.
  • Nauka technik-Zatrudnianie i przepisy technologiczne w celu rozwiązania problemów.
  • Criticalthinking-Używając logiki i myśli dostrzec zalety i wady alternatywnych opcji, wyniki lub metody do zagadnień.
  • Aktywna nauka-Zrozumienie znaczenia nowych informacji zarówno dla przyszłości i teraźniejszości rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Learning Strategies-picking i stosując strategie i procesy godny problem edukowanie educationORtutorial lub badając rzeczy, które są nowe.
  • Monitorowanie wydajności-OverseeingPERDiscovering agencji, Dodatkowe osoby, albo się rozważyć działania naprawcze lub do tworzenia rozszerzeń.
  • Social Spostrzegawczość-Świadomi odpowiedzi othersA i wiedząc, dlaczego zachowują się bo robią.
  • Zręczność-
  • Perswazja-przekonywaniu innych do zmiany nawyków lub ich intelekty.
  • Dyskusja podejmowania innym razem i próbując pogodzić wariancji.
  • Instruowanie-zlecający inni HOWTO podjęcia działań.
  • Orientacja-Szczerze firma próbuje znaleźć strategie, które pomagają ludziom.
  • Kompleksowe rozwiązywanie problemów-Identyfikacja złożonych trudności i przeglądając odpowiednie dane opcje i wdrożyć do produkcji i oceny wyborów.
  • Przedsiębiorcy Badania-Studiowanie wymagania i wymagania dotyczące produktu, aby utworzyć styl.
  • urządzeń lub generowania i technologię, aby pomóc użytkownik wymaga Engineering Design-O.
  • Narzędzia wyboru określające narzędzia i sprzęt w rodzaju potrzebne do wykonania prac.
  • Instalowanie aplikacji rata-, maszyny, przewody, lub urządzeń w celu spełnienia wymagań.
  • Programowanie pisanie programów komputerowych dla różnych zastosowań.
  • Funkcja śledzenia-Obserwując rozmowy, mierniki, lub różnych wskazań, aby mieć pewność sprzęt jest skutecznie wykonując.
  • Operacje i Zarządzanie Control procedury metod lub urządzeń.
  • Konserwacja-Wykonywanie rutynowej konserwacji narzędzi i podejmowaniu decyzji, kiedy.
  • Rozwiązywanie czynniki determinujące za błędy, które prowadzą działalność i zdecydować, co zrobić.
  • urządzeń lub modeli remontowo-naprawy przy użyciu urządzeń, które są pożądane.
  • Kontrola jakości Ocena praktykę oceny i testy przedmiotów, rozwiązania, lub operacje mające na celu ocenę jakości i funkcjonalności.
  • Zobacz i korzyści decyzyjnych-Rozpatrzenie i porównywalne koszty możliwych działań, aby wybrać najodpowiedniejszy.
  • Zmiany analizy określające, w jaki sposób program powinien działać i jak w ustawieniach, operacje, jak również problemy mogą mieć wpływ na wyniki.
  • Metody analizy określające procedury lub oznaki wydajność systemu, a także zgodnie z ambicjami systemu, właściwe i konieczne działania w celu wzmocnienia wydajności.
  • Zarządzanie czasem kontroli momentu innych i własnej okazję.
  • Podawanie pieniędzy Identyfikacja jak dochód może być wydatkowane mieć wykonaną pracę, i sprzedaży dotyczące tych wydatków.
  • Zarządzanie zasobami product-Obserwując oraz pozyskiwanie do prawidłowego korzystania z funkcji, sprzęt, Materiały potrzebne do zrobienia zwłaszcza działać.
  • Administracja Zasobów pracowników tworzących, popychanie, i prowadzi ludzi, ponieważ działają one, identyfikowanie najlepszych ludzi do pracy.
Wymagania wykształcenie Wymagania znajomość
  • Etap Partnera (lub dodatkowy dyplom 2-yr)
  • Kilka Kursy szkolne
  • Więcej niż 1 yr, września 2 lata, w tym,
Urząd zawód Umiejętności Kwalifikacje
  • Osiągnięcie / Work – %
  • Wytrzymałość – %
  • Inicjatywa – %
  • Zarządzanie – %
  • Wsparcie – %
  • Problem na podsłuchu – %
  • Orientacja społeczna – %
  • Samokontrola – %
  • stres Tolerancja – %
  • AdaptabilityANDVersatility – %
  • Niezawodność – %
  • Uwaga na głębokość – %
  • Uczciwość – %
  • Wolność – %
  • Innowacja – %
  • analitycznego myślenia – %

o superadmin

sprawdź również

Opis kucharzy i szef Cooks Praca / Szablon odpowiedzialności i ról

Bezpośredni i może uczestniczyć w przygotowywaniu, zioła, i przygotowania babeczek ryb, wędliny, warzywa, …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *