Dom / Uncategorized / Równiarki i sortowniki, Opis produktów rolnych Job / Zadania i próbki Duty

Równiarki i sortowniki, Opis produktów rolnych Job / Zadania i próbki Duty

Stopień, różnorodność, lub przenieść posiłki, które jest cały i inne wyroby gospodarskie według rozmiaru, funtów, cień, lub dolegliwość.

Praca Umiejętności Warunek
  • Pozycja i sortowania produktów według elementów, takich jak na przykład kolor, typy, długość, szersza, Popatrz, sens, aromat, i jakości, aby upewnić się, że odpowiednie prowadzenie i użytkowanie.
  • Toss nieprawidłowo lub gorsze produkty lub niezwykłą sprawę, Wyroby pozycji, które są dopuszczalne w pojemnikach dla sterowania, który jest bardziej.
  • Ważyć przedmioty lub oceny ich funtów, estetycznie lub przez dotyk.
  • Umieścić towary w kontenerach, zgodnie z poziomem i poziomu stopnie w doniczkach.
  • Zgłoś ID lub klasy wielkości na bilety lub na wysyłce, uzyskaniu, lub pościel sprzedaży.
  • Niezależne pęczki włókien między palcami, aby ustalić spójną jakość materiałów i siły.

Akcje zadania potrzebna
  • Czytanie wiedzy Knowledge zdań i przygotowanych zdań w plikach związanych z pracą.
  • Aktywne słuchanie prezentujących całą uwagę na to, co mówią inni, używając czasu, aby zrozumieć czynniki, dokonywana, zastanawiasz zapytań jak właściwa, i nigdy nie tłumiąc w momentach, które są nieodpowiednie.
  • Produkcji-rozmowy skutecznie spisane jak przystało potrzeb odbiorców.
  • Mówiąc mówiący do innych, aby prawidłowo przekazywać informacje.
  • Matematyka-Wykorzystując matematyki rozwiązać problemy.
  • Badawczo-Stosowanie zasad i metod, aby rozwiązać problemy zdrowotne.
  • Criticalthinking-Zatrudnianie wyroku i powód, aby dostrzec umiejętności i wady ustaleń, alternatywne rozwiązania lub podejścia do kwestii.
  • Aktywna nauka-Zrozumienie wpływu informacją, że jest świeże dla każdego przyszłych i istniejących Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.
  • Strategie uczenia się i wykorzystującego techniki i wybieranie coachingANDinstructional technik odpowiednia w stosunku do sytuacji, kiedy opanowanie lub kształcenie nowych punktów.
  • Śledzenie-MonitoringORAssessing efektywności siebie, Ludzie, którzy mają inne, lub korporacje do tworzenia zmian lub rozważyć działania naprawcze.
  • Social Spostrzegawczość-Będąc świadomi tendencji othersA i wiedząc, dlaczego reagują bo robią.
  • Działania kontrolno-zmiany w stosunku do działalności othersI.
  • Perswazja-Przekonywanie innych do zmiany głowami lub czynności.
  • Dyskusja-Realizacja innym razem i próbując pogodzić wariancji.
  • Treningowo-zlecający inni HOWTO podjęcia działań.
  • Orientacja-Zdecydowanie serwis poszukiwania rozwiązań na rzecz pomocy osobom.
  • Zaawansowane Rozwiązywanie problemów-wyróżniające zaawansowanych problemów i przegląd informacji, które są istotne pod uwagę i produkować wyboru i stosowania środków.
  • Ocena Operacji-Biorąc pod uwagę warunki towarów i pragnie, aby układ.
  • Technologia Design Engineering oferują użytkownikowi i wykonaniem lub zmianą wymagań urządzeń.
  • Narzędzia Selection-Identyfikacja rodzaju narzędzia i sprzęt potrzebne poważnie wykonać zadanie.
  • Osprzęt-Dodawanie, maszyny, przewody, lub programy w celu spełnienia wymagań.
  • Rozwój-Komponowanie aplikacji komputerowych dla funkcji, które są różne.
  • Tracking Operation-Oglądając połączeń, mierniki, lub dodatkowe sygnały mieć pewność, że sprzęt jest aktualnie działa poprawnie.
  • Procedura i kontrola procedur obsługi narzędzi lub metod.
  • Konserwacja-Osiągnięcie rutynowej konserwacji narzędzi i określenie, kiedy i jakiego rodzaju będzie to konieczne serwisowania.
  • Rozwiązywanie określające powody do funkcjonowania błędów i podejmowaniu decyzji, jak postępować z nim o każdy.
  • Przywracanie mocowania systemów lub urządzeń z wykorzystaniem urządzeń, które są niezbędne.
  • Kontrola jakości Badanie-Wykonywanie badań i testów produktów, dostawców, lub operacje w celu oceny skuteczności i jakości.
  • Zobacz i korzyści decyzyjnych-Rozpatrzenie i ogólne koszty możliwych działań, aby wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni.
  • Analiza systemów określające sposób, w jaki korekt w atmosferze, biznes, a także warunki będą miały wpływ korzyści i jakie metody powinny działać.
  • Metody oceny, wyróżniający etapy lub wskazania wydajności systemu, a także dokładne i etapy konieczne do zwiększenia efektywności, zgodnie z celami określonymi w urządzeniu.
  • Time-Management-Obchodzenie się z okazji innych wraz z oneis własnego okresu.
  • Operacje finansowe Zasobów-Decydując jak dochód ma być używany, aby otrzymać pracę wypełniony, i księgowości dotyczące tych wydatków.
  • Nadzór Materiały Resources oglądania i odbioru do odpowiedniego wykorzystania zakładów, przybory, oraz materiały miał potrzebę wykonania danej funkcji.
  • Nadzór personelu Zasobów-Tworzenie zachęcające, i prowadzące ludzi, ponieważ działają one, identyfikacji najbardziej skutecznych ludzi do tego zadania.
Kwalifikacje edukacyjne Wymagania znajomość
  • Mniej niż najlepsze szkoły Diploma
  • Starszy maturę (lub GED lub Senior Szkoła Równoważność Kwalifikacje)
  • Wiele klas Wydział
  • Żaden
Zawód Umiejętności kontrolne powinny
  • AchievementANDAttempt – 83.24%
  • Wytrwałość – 81.08%
  • Motywacja – 84.59%
  • Zarządzanie – 75.40%
  • Wsparcie – 82.78%
  • Problem na podsłuchu – 82.64%
  • Wyrównanie społeczna – 84.27%
  • Samokontrola – 84.64%
  • ciśnienie Tolerancja – 80.58%
  • VersatilityANDVersatility – 89.08%
  • Niezawodność – 94.96%
  • Skupić się na szczegółach – 87.92%
  • Integralność – 89.27%
  • Niezależność – 87.74%
  • Innowacja – 79.68%
  • analitycznego myślenia – 86.09%

o superadmin

sprawdź również

Opis opona naprawiający i Changers Praca / Obowiązek próbki i funkcje

Przywracanie i wymienić opony. Career Skills Need Area wheels on controlling models to ascertain counterweights

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *