Dom / Opis Gaming Zmiany osób i Booth kasjera Job / Funkcje i szablon odpowiedzialność

Opis Gaming Zmiany osób i Booth kasjera Job / Funkcje i szablon odpowiedzialność

wymiana gotówki, tokeny, i chipy do dolarów customersâ. Może wydawać się podpis kupującego na rachunek i wypłat. Może liczyć i opodatkowanie pieniądze w szufladach, lub działać kabinę w miejscu automacie i dostarczać bankowi pieniędzy zmieniać ludzi od początku ruchu.

Potrzebujesz kariery Umiejętności
  • Zależeć dolarów i szuflad funduszy podatkowych.
  • Utrzymuje odpowiednie zapisy uzgodnień zakupowych, odmiany autoryzacji, i wymiany fiskalne.
  • Zamień kredyt, i żetony, i tworzyć dostosować dla kupujących.
  • Słuchać dzwonów alarmowych dla zwycięzców jackpot i problemowych wypłat.
  • Zachować ochronę hodowlany zgodnie z zasadami.
  • Pogodzić codzienne podsumowania transakcji stabilizacyjnych do publikacji.
  • Pracowaliśmy gdzie można znaleźć szczelinowy maszyny i sprawdzić obszar, który jest przypisany na podłodze w kasynie.
  • Nabyć podpisów clientsâ na wpływy gdy wypłata przekroczy łączną kwotę w Automaty.
  • żetony do gier oferta, bilety do patronów do innych pracowników do odsprzedaży, lub patronów, lub tokeny.
  • Decydują uczestnicy zyskał lub zagubienia przez przez wiarygodności żetonów.
  • Zdobić pieniądze-Bank od początku każdego transferu przekształcenia ludzi.
  • Weź wniosków kredytowych i zweryfikować referencje kredytowe dostarczyć zbadania-zarabiają akceptację lub nawet do ustanowienia kont dom kredytowe.
  • Wykonanie takich jak na przykład usuwanie zacięć pieniężnych, drobne naprawy na slotmachines.

Konieczność kariera Pursuits
  • Czytanie ze zrozumieniem-Wiedząc przygotowany zdań i linie w dokumentach związanych z pracą.
  • Aktywne słuchanie-Giving pełna świadomość tego, co mówią inni, czasu, aby zrozumieć czynniki pozyskiwania dokonywana, wnioskujące kwestie prawidłowe, i nigdy hipnotyzujące w momentach, które są nie do przyjęcia.
  • Publishing-On papieru odpowiednio do wymagań tłum rozmawiając z powodzeniem.
  • Mówiąc-Rozmowa z innymi, aby skutecznie przekazać informacje.
  • Matematyka-Użycie matematyki, aby rozwiązać problemy.
  • Science-Stosując rozwiązania i zasady kontrolowane w celu rozwiązywania problemów.
  • Myśląc, że jest krytycznym Zastosowanie przyczyny i powody do uznania korzyści i wady wyników, alternatywne rozwiązania lub podejścia do problemów.
  • Znaczenie aktywnego uczenia się, Pojęcie świeże informacje na temat każdego obecnego i przyszłego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Uczenie się podejść-Wybór i skorzystanie trainingORinstructional podejść i przetwarza odpowiedni do sytuacji, gdy w trakcie studiów lub punktów nauczania, które są nowe.
  • Sprawdzanie monitorowania / Odkrycie skuteczności siebie, Ludzie, którzy są dodatkowe, lub firmy, aby ulepszenia lub podjęcie kroków zaradczych.
  • Social Spostrzegawczość-Zdając sobie sprawę z innymi’ Reakcje dlaczego reagują bo robią i zrozumienia.
  • Control Regulacja działania w zakresie othersI krokach.
  • Perswazja-Przekonywanie innych do poprawy zachowania lub ich intelekty.
  • Osiedle Biorąc innym razem i patrząc do pogodzenia różnice.
  • Instruowanie-Wychowywać inni Howto wykonać ruch.
  • Orientacja-Pozytywnie serwis poszukiwania strategii do pomocy ludzi.
  • Zaawansowane rozwiązywanie problemów określające zaawansowanych dylematy i przegląd informacji, który jest powiązany oceny i do budowania alternatywnych rozwiązań i zastosowanie.
  • Ocena Operacji-Kontrola potrzeby i wymagania wstępne rozwiązanie, aby utworzyć styl.
  • Technologia Design Technologia funkcjonować indywidualny i ustanowienia narzędzi lub generowanie pragnienia.
  • Narzędzia wyboru określające narzędzia i sprzęt w rodzaju potrzebne do zrobienia zadania.
  • Rata-Instalacja sprzętu, maszyny, okablowanie, lub programy generalnie spełniają funkcje.
  • Programowanie pisanie pakiety komputerowe dla różnych celów.
  • Eksploatacja monitorowaniem Przedstawiamy gałki, oceny, lub różne znaki do zapewnienia sprzęt działa poprawnie.
  • Funkcjonowanie i Manage-Zapobieganie funkcje produktów lub systemów.
  • Konserwacja-Performing utrzymanie że rutyna jest na produktach i określania, kiedy i jakiego rodzaju utrzymanie staje się konieczne.
  • Rozwiązywanie-Decydując przyczyny błędów operacyjnych i wyborze sposobu postępowania o nic z tego.
  • urządzeń lub metod przywracania ustalania wykorzystaniem urządzeń, które są wymagane.
  • Kontrola jakości Badanie skuteczności testowania i kontroli przedmiotów, usługi, lub procedur w celu oceny jakości i efektywności.
  • Zobacz i podejmowania decyzji, biorąc pod uwagę ceny porównawcze i zalety działań, które mogą wybrać najodpowiedniejszy.
  • Analiza-identyfikacyjne, jak ulepszeń w otoczeniu, operacje, i warunki wpłyną efekty i jakie techniki należy wykonać.
  • Metody analizy identyfikujące metod lub sygnały wykonania wraz z odpowiednią lub działania konieczne wzmocnienie funkcji, w stosunku do celów systemu.
  • Zarządzanie czasem, zarządzanie własnego prywatnego okazję i również innych’ Kropka.
  • Operacje pieniędzy Decydując jak dolarów zostanie zainwestowane nabyć zadanie zakończone, i rozliczania tych kosztów.
  • Operacje substancji Zasobów-Pozyskanie i odkrywania kierunku idealnego wykorzystania sprzętu usług, Podzespoły i materiały potrzebne do zrobienia danej funkcji.
  • Operacje pracowników Zasobów-Stymulowanie, rozwój, oraz dążenie ludzi, jak oni pracują, sprecyzowania najlepszych ludzi do zawodu.
Wymagania wykształcenie Wymagania doświadczenie
  • Senior High School Degree (lub GED lub Senior Szkoła Równoważność certyfikatu)
  • Mniej niż High School Diploma
  • Wiele programów szkolnych
  • Żaden
Umiejętności zarządzania zadaniami Wymagania
  • AchievementsORWork – 88.08%
  • Determinacja – 87.05%
  • Wysiłek – 87.08%
  • Kontrola – 87.27%
  • Wsparcie – 89.96%
  • Martwić się o podsłuchu – 88.32%
  • Wyrównanie społeczna – 86.73%
  • Samokontrola – 92.31%
  • Próg ciśnienie – 89.33%
  • VersatilityANDFlexibility – 89.84%
  • Rzetelność – 93.58%
  • Świadomość Szczegóły – 91.95%
  • Niezawodność – 88.67%
  • Wolność – 84.99%
  • Postęp – 86.97%
  • analitycznego myślenia – 87.80%

o superadmin

sprawdź również

Biura sprzedaży, Usługi finansowe Opis stanowiska / Obowiązek próbki i funkcje

Promuj-usług finansowych, takie jak na przykład hipoteką, nałożyć, and investments guidance to consumers of banking

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *