Home / Uncategorized / Opis zwierzęcia kontrolnego Robotnicy Praca / Obowiązek Szablon i funkcje

Opis zwierzęcia kontrolnego Robotnicy Praca / Obowiązek Szablon i funkcje

Zarządzaj zwierząt w celu uchwycie przerwane, zwierzęta, które są niebezpieczne, lub bez nadzoru, lub kontrole maltretowania.

Kariera Umiejętności Warunek
  • Zbadać doniesienia o strajkach lub okrucieństwa zwierząt domowych, znalezienie świadków, gromadzenie dowodów, i tworzenia raportów.
  • Nagrywanie i usunąć bezpański, niepohamowany, lub źle traktowane zwierzęta z warunkami, które są niepożądane, wykorzystaniu sieci lub rzutki uspokajający wymagane.
  • zwierzęta studyjne dla urazów lub niedożywienia, i zorganizować dla każdego leczenia, która jest niezbędna.
  • Usuń chwycił stworzeń od zwierząt zwierzę lokalizacja-kontrolnych oraz wsparcia w skrzyniach samochodów schronienie lub obudów, które różnią.
  • Eutanazji ciężko poszkodowanych zwierząt, lub masywne, nieodebrane.
  • Dostarczyć zwierzę posiadające żywność, woda.
  • Przekładniowe i przejrzyste usługi, takie jak długopisy psów i pojazdów kontrolnych pies.
  • Rzut oskarżenia związany z pet leczenie, i stanowi dowód w sędziego.
  • Instruować prawom kontroli zwierząt, i opinii publicznej o dobro zwierząt i przepisów.
  • Skontaktować psich właścicieli domów, aby powiedzieć im, że ich zwierzęta są przy zachowaniu cech psów.
  • Publikować raporty z rutyny, i utrzymać dokumenty piętrzenia zwierząt.
  • Przestrogi sytuacja lub informacji w związku z psem- Władze udokumentować aresztowań popytu i wykroczenia, lub połączony zbrodni.
  • Rozwiązanie z twojego pytania publiczności dotyczące czynności kontrolnych psów.
  • Analizować psów badać zwierzęta mieszkaniowych, które są firmy dotyczące zgodności z wytycznymi, i pozwolenia.
  • Zorganizować przyjęcie nieodebrane zwierząt.
  • Uczyć policję za narkotyki, kontrola tłumu, i śledzenie i odkrycie podmuch w zwierzakiem kontrolowania i nauczania podejścia.

Kwalifikacja prac Pursuits
  • Czytanie ze zrozumieniem, rozumienia składa zdania i linie w dokumentacji związanej z pracą.
  • Aktywne słuchanie, co inni twierdzą, dostarczanie pełnej uwagi,, poświęcenie czasu i energii, aby zrozumieć czynniki są wykonane, zastanawiasz się jak idealny zapytania, zamiast tłumiąc w czasach, które są nie do przyjęcia.
  • Wydawnictwa, na papierze, jak przystało wymagania widzów konwersacji z powodzeniem,.
  • Mówiąc-mówiący do innych, aby dzielić się informacjami prawidłowo.
  • Arytmetyka-Zatrudnianie matematyki do rozwiązywania problemów.
  • Stosowanie zasad badaniach naukowych i metod, aby rozwiązać problemy.
  • Myśląc, że jest krytycznym Zatrudnianie wyrok i rozumowanie zidentyfikować mocne i wady wniosków, Alternatywne rozwiązania i sposoby na trudności.
  • Aktywna nauka-Zrozumienie konsekwencje nowych faktów dla każdego najnowszych i przyszłych Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji.
  • Techniki uczenia komisjonowania i korzystania instructionPERinstructional podejść i zabiegi właściwych dla sytuacji, gdy zrozumienie lub instruowania świeże problemy.
  • Skuteczność monitoringu-TrackingANDDiscovering siebie, innych ludzi, lub agencje do generowania ulepszeń lub rozważyć działania naprawcze.
  • Social Spostrzegawczość-Będąc świadomi tendencji othersA dlaczego reagują natomiast robią i zrozumienie.
  • Zręczność zmieniającym działań w zakresie othersI krokach.
  • Marketing-Żebranie innych do zmiany zdania lub zachowania.
  • Mediacja-Realizacja innych zbiorowo i chcąc pogodzić różnice.
  • Treningowo-zlecający inni jak do podjęcia działań.
  • Orientacja-Szczerze serwis szukają sposobów do pomocy ludzi.
  • Zaawansowane rozwiązywanie problemów-Identyfikowanie skomplikowane dylematy związane z nimi dane i przegląd do wytwarzania i oceny wyborów i zastosować odpowiedzi.
  • Procedury oceny i-Studiowanie wymaga, aby przesłanki pozycja styl.
  • Projektowanie technologii generujących lub narzędzia ustanawiające i technologii, aby służyć pragnienia użytkowników.
  • Narzędzia Selection-Decydując o rodzaju narzędzi i sprzętu potrzebnego poważnie, aby wykonać zadanie.
  • Instalacja-Instalowanie maszyn, przybory, przewody, lub programy w celu spełnienia wymogów.
  • Kodowanie Pisząc aplikacje komputerowe dotyczące przyczyn, które różnią.
  • Operacje Tracking-Przedstawiamy tarcze, testy, lub różnych wskaźników do zapewnienia sprzęt działa prawidłowo.
  • Eksploatacja i obsługi procedur kontroli systemów i narzędzi.
  • Sprzęt wymaga konserwacji Doing obsługę, która jest rutyna na sprzęt i określania, kiedy.
  • Rozwiązywanie-czynników decydujących za błędy, które są funkcjonujących i określania sposobu postępowania z nim o każdy.
  • urządzeń lub urządzeń wykorzystujących wymaganego sprzętu mocowania-Reperowanie.
  • Kontrola jakości oceny skuteczności testów i badań przedmiotów, rozwiązania, lub procedury oceny doskonałe lub sprawność.
  • Rządzenia i podejmowania decyzji myślenia o względnych opłat i wielkich rzeczy na temat możliwych środków, aby znaleźć najbardziej odpowiedni.
  • Analiza systemów-Decydując jak technika musi wykonywać i sposób modyfikacji w przedsiębiorstwach, warunki, wraz z otoczeniem wpłynie korzyści.
  • Środki metody oceny, wyróżniające lub wskaźniki wydajności wraz z zgodnie z celami urządzenia, zachowanie miał potrzebę zwiększenia lub odpowiednią funkcjonalność.
  • Zarządzanie czasem, zarządzanie czas innych i również oneis własne okazję.
  • Operacje Pieniądze określające w jaki sposób pieniądze zamierza przeznaczyć mieć praca wykonywana, i sprzedaży dotyczące tych wydatków.
  • Operacje produktu Aktywa-Pozyskanie i obserwując idealnego wykorzystania zakładów, koło zębate, i zaopatrzenie miał potrzebę robienia pewnych działać.
  • Operacje pracowników Zasobów-Dążenie ludzi, podczas gdy, rozwój, i stymulowanie wykonać, identyfikowanie najlepszych osobników do wykonywania zawodu.
wymóg szkolenia Wymagania znajomość
  • Dyplom szkoły wyższej (lub GED lub High School równoważności Certyfikaty)
  • Wiele kursów Wydział
  • Koniec 6 miesięcy, zapisu do jednego roku włącznie
Zarządzanie zadaniami Umiejętności Kwalifikacje
  • AchievementsORAttempt – 85.19%
  • Endurance – 84.68%
  • Motivation – 87.44%
  • Command – 83.76%
  • Assistance – 91.30%
  • Issue for Others – 91.28%
  • Social Direction – 83.11%
  • Self-Control – 91.43%
  • Pressure Threshold – 90.20%
  • Versatility/Mobility – 88.42%
  • Dependability – 91.50%
  • Attention to Depth – 86.22%
  • Ethics – 92.60%
  • Freedom – 88.93%
  • Invention – 83.61%
  • Thinking – 85.04%

About superadmin

Check Also

Opis Riggers Praca / Odpowiedzialność próbki i Praca

Tworzenie lub naprawa olinowania dotyczące zadań rozwojowych, produkcja roślinność, odwiedzający jardów, rejsy i stocznie, lub …