Dom / Administrator|Zaplecze biurowe / Personel administracyjny Opis stanowiska Sample

Personel administracyjny Opis stanowiska Sample

ODPOWIEDZIALNOŚĆ W PRACY

 Istnieje potrzeba, aby pomóc pracownikom spełniać misję Departamentu łącząc ludzi i

zasoby.

 Pracownicy Development Zgodność Dyrektor będzie odpowiedzialny za rozwój partnerstwa

z różnych County działów agencji takich jak Zasobów Opieki Społecznej i wewnętrznego

Rewizja.

 Wykazuje zdolność do korzystania z odpowiednich informacji i indywidualny osąd w celu ustalenia

czy zdarzenia lub procesy są zgodne z przepisami ustawowymi lub norm i polityki.

 Stojaki decyzjami, które są w interesie Organizacji s nawet jeśli są one niepopularne.

 Bierze natychmiastowych działań w przypadku niefachowej lub nieetyczne zachowanie.

 Demonstruje zobowiązanie do ciągłego uczenia się i utrzymuje na bieżąco z nowego rozwoju w

własny zawód zawód.

 Przywództwo Zapewnia przywództwa i wskazówki do zespołu programu do kierowania osiągnięcie

inicjatywy gospodarcze i sukces.

 rozwija cele projektuje i wdraża Program przewiduje wymagania budżety kadrowych

i techniki ewaluacji.

 Przyczynia się do nauki współpracownikami i podwładnymi.

 Delegaci odpowiedni odpowiedzialność odpowiedzialność i władza decyzyjna.

 BuildingEstablishes związek i utrzymuje partnerskie produkcyjnych przez zdobywanie zaufania i

Poszanowanie.

 Zapewnia środowisko, w którym inni mogą mówić i działać bez obawy o następstwo.

 Zarządza w sposób celowy i przewidywalny.

 Przysmaki wrażliwe lub poufne informacje odpowiednio.

 Kapitał Ludzki ManagementBuilds i zarządza pracowników na podstawie celów organizacyjnych

uwagę budżet i potrzeby kadrowe.

 pracownicy rekrutowani są odpowiednio gwarantuje wybranych oceniony i nagrodzony.

 podejmuje działania w celu rozwiązania problemów z wydajnością.

 Wykazuje zdolność do efektywnego zarządzania różnorodnych sytuacjach zawodowych.

 przyjmuje zainteresowanie nowymi pomysłami i nowymi sposobami robienia rzeczy nie jest związana obecnego sposobu myślenia lub

tradycyjne podejście.

 Generuje i komunikuje się szeroka i przekonujące kierunek organizacyjny inspirujący innych do

wykonywać ten sam kierunek.

 AccountabilityHolds siebie i innych odpowiedzialnych za mierzalne wysokiej jakości na czas i koszt

skuteczne wyniki.

 Określa cele ustawia przeoratów i delegatów pracę.

 analizuje informacje i wykorzystuje logikę do rozwiązania problemów związanych z pracą i problemy.

 Demonstruje wytrwałość w obliczu trudnych problemów i wyzwań pozostaje spokojna w

stresujące sytuacje.

 Działa zgodnie z przepisami i zasadami organizacyjnymi.

 Decyzja Wyrok MakingConfidently sprawuje niezależny osąd przy braku

pierwszeństwo lub ustalone protokoły związane z pracą.

 Efektywna komunikacja Skutecznie mówi i pisze jasno i zwięźle wyrazić

myśli i pomysły.

 Profesjonalnie i taktownie tworzy środowisko, w którym idee mogą być dzielone z innymi.

 Pewnie przemawia do urzędników wysokiego szczebla i kadry zarządzającej.

 w stanie wyrazić złożonych pojęć i systemów technicznych w sposób, który może być wyraźnie

rozumieć przez każdy dział i agencji zatrudnienia.

 Demonstruje możliwość dostosowania języka styl tonu i format pasujące do publiczności.

 Słucha innych prawidłowo interpretuje wiadomości od innych i reaguje odpowiednio.

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

 Rozległa wiedza o federalne i stanowe prawa konstytucyjnego i ustawowego prawa sądzie

precedens.

 Ogólna znajomość zasad i procedur administracyjnych sąd i zarządzanie biurem.

 Znajomość logicznego Legal twierdzenia ich stosowanie do przepisów prawnych precedens prawny

interpretacja i wykładnia prawa.

 Skilled w organizację planowania i ustalania priorytetów własne priorytety pracy potrzebuje i projekty.

 Specjalista w prowadzeniu badań prawnych i stosowania oraz interpretacji pojęć prawnych

Zasady i twierdzenia prawne do specyfiki poszczególnych przypadków.

 wykwalifikowanych w wykorzystaniu legalnych zasobów badawczych i oprogramowania.

 przetwarzanie tekstu i inne aplikacje pulpitu.

 Specjalista w formułowaniu pisanie i sporządzanie opinii prawnych w sposób jasny i zwięzły spójne

Sposób, zgodnie z wymogami Trybunału.

 Skilled w stosowaniu zasad prawnych rządzi koncepcje precedensów oraz przypadków, w rozwiązywaniu

Poszczególne przypadki i problemy Problemy prawne.

 Specjalista w prezentacji i komunikacji kontrowersyjne lub skomplikowanych tematów w sposób skuteczny i

przekonujący sposób w prezentacjach publicznych i wystąpień przed sądami Zarządzający desek lub sędziów

komitety.

o superadmin

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. wymagane pola są zaznaczone *