Mājas / Uncategorized / Terrazzo Strādnieki Un finiša Darba apraksts / Atbildība veidni un funkcijas

Terrazzo Strādnieki Un finiša Darba apraksts / Atbildība veidni un funkcijas

Īstenot kombināciju betona, smiltis, krāsa, vai olis mikroshēmas uz grīdas, kāpnes, un lieta aksesuāri tendenču virsmas, kas ir izturīga un kosmētikas.

Karjeras Prasmes Need
  • Minimizēt materiālu departaments sloksnes un virzīt šos ar teraco pamatu kauliem vai izmaiņām krāsojumu, veidojot stilu vai dizainu, vai, lai palīdzētu mazināt problēmas ar mikroshēmas.
  • Samaisa marmora chip maisījumus, vieta daļās, un vilces uz rullīša virs grīdas.
  • Pasākums izvēlētās summas teraco sastāvdaļu saskaņā ar tipisku ārstēšanu un prasībām, izmantojot pakāpeniskus slodzes sastāvdaļas un iekārtas, un konteineri uz mašīnu, kas bija portatīvais.
  • Forma deformācijas šuves un malas, piemērojot apgriešanas rīku, jointers, vai straightedges.
  • izdalīt, paveikts grīdas, piemērojot lāpstas, grābekļi, dot vai jaudas ķelles, rokas vai enerģijas klona vai grāds, vai spīdīgs cementa vai terrazzo receptes, lai izveidotu bāzes, vai kupenas.
  • Smash izliektas teritorijas vai teritorijas nepieejamas parādās mašīna, piemēram, piemēram, kāpņu telpās vai vitrīna vākiem, kam pārnēsājamo rokas dzirnaviņas.
  • Mill jomās, izmantojot izstrādātu vai izturības dzirnavas materiālus ar pārklājumu vai asināšanas iekārtas.
  • Droša un vieta mitruma membrāna un stiepļu sietu sagatavošanā, lai sagatavotu platformu materiālu.
  • Pielāgot sajaucot, ŠUVJU, slīpēšanas, vai cleanup procesi, accordingto ierīkošanai vai satura nodarbināto veida.
  • Scrub rafinēts terrazzo grīdas, izmantot vaska un mazināt aģents saskaņā ar piegādātāja specifikāciju, un, izmantojot šķīdumu un ūdeni, Piemērojot smidzinātāju vai tīrs.
  • Kombinācija cementa, smiltis, un ūdeni, lai radītu pamatkārtā, vai slurry, izmantojot špakteļlāpstiņu, viltot, kasīšana, vai betona-sajaukšana vienība.
  • Drop tonēti marmora vai akmens mikroshēmas, pulverveida metāla, vai krāsu putekļi pa grīdu, lai radītu gala, kas ir izrakstītas.
  • Complete divots un šķēlumi, izmantojot javu vai vircu, iemērc virsmu, lai saņemtu gatavs saistoša, un tīra, izmantojot špakteļlāpstiņu.
  • Clean uzstādīšana mājas, pārī un uzglabāšanas reģioni, darbarīki, produkti, un iekārtas, un mazumtirgotājs piederumi un iekārtas.
  • Ņemot koordinatora javas saturu un praktisku lāpstiņu, lai gluds, viendabīga platība aizpildīt nelielas slīpēšanas lejupslīdes.
  • Procesors, tīrs, vai sagraut augstākas vietas, grēdām, vai grūts prognozes, lai pabeigtu cementu, izmantojot rokas kalts pneimatiskā kalts, vai citas rokas resursu metodes.
  • Vieta krekinga, izmantojot kabeļu tīru, un pieredzi un novērot ārpusi, lai noskaidrotu, vai tas nav gluda vai nevienmērīgi.
  • Iet modeļus, resursi, terrazzo instalācijas piederumi, vai darba vienības darbību vietas, nodarbina ķerra vai pats.
  • Atjaunot cementu kā izvietojuma stiegrojuma, izmantojot enerģiju, iet caurumi un izgriežot bojātās vietas novēro un urbis.
  • Izstrādāt koka pelējums, fiksējošo veidnes jānosaka, vai radot zarnas pozicionēt un labi diapazons.
  • Norāde truckdriver, lai to novietotu pikaps paveikt gatavojas pārvietot un konkrētu izpletnis primārās cementu par šķirnēm.
  • Ražot aptuvenu grīdu, kas ir cementa, izmantojot uzkopšanas mašīna.
  • Saliekamā terrazzo bloki koka formās.
  • Izplatīt aptver dokumentu virsmas izplatīt un pamatu nekustamā uz jumtiem papīra, izmantojot špakteļlāpstiņu, veidojot terrazzo platformu.
  • Noņemiet kad pamats ir sauss.
  • Mitrs cementa grīdu un berzēt to platību, kas bija viegli ar dārgakmens un iegūt īpašu pilnīga.

Uzdevumu Pursuits nepieciešamība
  • Lasīšana-Izprast sagatavoti punktus un teikumus darba dokumenti, kas ir saistīta ar.
  • Active-Klausīšanās-Piešķirt kopējo izpratni par to, ko citi cilvēki saka, iegūt laiku un enerģiju, lai realizētu punkti tiek būvēts, jautājums, jautājumi, kā pareizi, un ne smacīgs pie nepareiziem instancēs.
  • Radot-On papīra nevis kā nepiemēroti ar skatītājiem sazinās efektīvi prasībām,.
  • Runājot-Runājot ar citiem, nodot faktus pareizi.
  • Matemātika-Piemērojot matemātikā, lai risinātu problēmas,.
  • Science-Izmantojot kontrolētas noteikumus un metodes, lai novērstu problēmas.
  • Criticalthinking-Izmantojot spriedumu un domāšanas pamanīt stiprās un vājās puses alternatīvu atbildes, idejas vai metodes dilemmas.
  • Active-Learning-Zinot sekas datu, kas ir svaigs attiecībā gan uz pašreizējo un nākotnes problēmu risināšanas lēmumu pieņemšanā un.
  • Mācības pieejas ogošanas un izmantojot izglītības / izglītības stratēģijas un metodes pareizos par problēmu, pētot, vai izglītot jaunus jautājumus.
  • Izsekošana-Monitoring / noteikšanas efektivitāte uzņēmumu, papildu cilvēki, vai sevi, lai radītu uzlabojumus vai veikt koriģējošus pasākumus.
  • Social Perceptiveness-Knowing others’ reactions as they do why they react and knowledge.
  • Veiklība modificēšana darbības attiecībā uz othersI aktivitātēm.
  • Māka-Efektīva citiem, lai uzlabotu darbības vai savas smadzenes.
  • Starpniecība-Ņemot citiem kopā un mēģina saskaņot dispersiju.
  • Mācību-Instruktāža citiem HOWTO rīkoties.
  • Servisa Orientēšanās-Noteikti mēģinot atrast pieeju, kas ļautu personām.
  • Advanced Problemsolving-identificēšana uzlabotas grūtības un pētot saistīta info ražot un izvērtēt iespējas un īstenot iespējas.
  • Uzņēmumi analīze, izpēte risinājumu vajadzības un vēlas ražot izkārtojumu.
  • Engineering Design-Engineering palīdzēt individuālās un izveido iekārtas vai ēkas prasības.
  • Darbarīki Atlases-noteikšanas rīkus un iekārtas tips vajadzēja izpildīt uzdevumu.
  • Uzstādīšana, instalēšana kabeļu, produkti, darbarīki, vai programmas, lai izpildītu funkcijas.
  • Attīstība-Radīt datorprogrammas lietojumprogrammām, kas ir atšķirīgi.
  • Darbība monitorings-Redzot zvani mērierīces, vai dažādi simptomi signālus, lai būtu pārliecināts, ka ierīce ir efektīvi veikt.
  • Darbība un Rokturis-novēršana operācijas ierīču vai iekārtu.
  • Aprīkojums nepieciešama apkope Veicot apkopi, kas ir regulāra iekārtu un noteikt, kad un kāda veida uzturēšanai ir nepieciešams.
  • Problēmu novēršana, identificēšana cēloņus darbības kļūdas un izvēloties to, kādā virzienā iet par šo.
  • Atjaunojot-lāpīšana metodes vai ierīces, izmantojot līdzekļus, kas ir būtiski.
  • Kvalitātes kontrole Pētniecība-Izpilda eksāmeniem un novērtējumus preču, pakalpojumi, vai funkcijas, lai spriestu lielisks vai efektivitāti.
  • Skatīt un Lēmumu pieņemšana-Domājot par salīdzinošām cenām un priekšrocībām potenciālajiem darbību, lai izvēlētos vienu, kas ir vispiemērotākais.
  • Analīze, identificēšana, kā sistēmai būtu jādarbojas un cik uzlabojumus operācijās, nosacījumi, kā arī vide ietekmēs rezultātus.
  • Sistēmu analīze, Atšķirīgas metodes vai rādītājus par darba un arī attiecībā pret mērķiem no sistēmas, labi vai soļi nepieciešami nopietni, lai stiprinātu funkcionalitāti.
  • Time Management-pārvaldīšana oneis personīgo godu.
  • Operācijas Naudas Nosakot, cik ienākumu drīzumā tiks ieguldīts, lai iegūtu šo uzdevumu paveikto, un grāmatvedība par šiem izdevumiem.
  • Administrēšana Content resursu apskatei un atrast ar piemērotu iekārtu izmantošanu, iekārta, un produkti vajadzēja darīt izvēlēts darboties.
  • Uzraudzība personāla resursiem, stimulējot, iegūstot, un vadošo cilvēkus, jo viņi strādā, nošķirot labākos ļaudīm par karjeras.
Izglītība kvalifikācija Zināšanas kvalifikācija
  • Vidusskolas līmeņa (vai GED vai vidusskolas Analogu Sertifikāti)
  • Mazāk nekā augstskolas līmenī
  • neviens
Karjeras iestāde Prasmes ir nepieciešams
  • SuccessORWork – 89.98%
  • Persistence – 90.84%
  • Project – 87.79%
  • Leadership – 83.84%
  • Cooperation – 89.35%
  • Concern for Others – 82.75%
  • Cultural Orientation – 86.50%
  • Selfcontrol – 87.92%
  • Pressure Tolerance – 87.47%
  • AdaptabilityORVersatility – 88.03%
  • Reliability – 78.84%
  • Awareness of Details – 90.82%
  • Honesty – 88.47%
  • Liberty – 78.36%
  • Development – 76.01%
  • Analytical Thinking – 82.97%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *