Mājas / Uncategorized / Apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmas uzstādītājiem Darba apraksts / Darbs un pienākums Template

Apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmas uzstādītājiem Darba apraksts / Darbs un pienākums Template

Uzstādīt, sistēma, saglabāt, vai remonta iekārtas un ugunsgrēka vai drošības signalizācijas kabeļu. Pārliecinieties, ka funkcija ir, salīdzinot ar attiecīgām prasībām.

Darba Prasmes Need
  • Analizēt metodes, lai atrastu nepatikšanām, ieskaitot shed savienojumi vai polsterējumu, kas tiek sadalīti.
  • Bracket un pievienojiet rokturis paneļi, ieejas un logu Associates, sensori, vai videokameras un pievienojiet elektrības un telefona vadu, kas savieno gabalu.
  • Uzstādīt, stiprināt, vai atjaunot brīdinājuma sīkrīkus, drošības programmas, vai saistītas iekārtas, Nākamās programmas elektrisko veidnes un būvējot iespējas.
  • Pārbaudīt instalācijas vietnes un mācīties strādāt celtniecības iespējas, pasūtījumi, un uzstādīšanas rokasgrāmatas noskaidrot preces vajadzības un uzstādīšanas metodes.
  • Mainīt jutīgumu vienību, according to place constructions and producers’ tips, izmantojot kodēšanas tastatūras.
  • Receptoriem un testēšanas un remonta shēmas, Īstenojot vadi un sistēmas specifikācijas.
  • Drillholes sienas puiši, sijām vai grīdas par kabeļu.
  • Displeja metodes attiecībā uz klientiem un aprakstīt specifiku, ieskaitot ietekmi un izraisītāji viltus trauksmēm.
  • Runājiet ar klientiem, lai noteiktu risku, kā arī lemt drošības prasības.
  • Keep ieteicams pakalpojumu un uzlabojumus.
  • Nostipriniet vadu un cauruļvadi un uzstādīt kanāli ar koka ap, nodarbina skavotāji.
  • Nopirkt rezerves komponentus.
  • Baro kabeļus caur jumta atstarpēm, piekļuves atveres, vai dobuma sienām, lai sasniegtu armatūra veikalos, atrašanās vietu un beigu kabeļi, vadu, vai strapping.
  • Testa kopēt baterijas sirēnas, vai dažādas stabilitātes funkcijas, lai pārliecinātos, ka pareizi ekspluatē vai noteikt neizdodas.
  • Dodiet klientiem, kam izcenojuma likmes attiecībā uz ierīcēm iemaksa.
  • Sagatavot dokumentus, piemēram, garantijas vai kontos.

Okupācijas aktivitātes nepieciešamība
  • Lasīšana, izpratni veido saturu un teikumus, kas saistītas ar darbu dokumenti.
  • Active Klausīšanās-Nodrošinot visu uzmanību uz kādiem citiem ļaudīm pašlaik saka, ņemot laiku un enerģiju, lai saprastu lietas tiek radīti, jautājums, problēmas kā piemērots, un ne mesmerizing reizēm, kas ir nepareiza.
  • Rakstīšana-norakstīta kā tieši ar auditorija sarunāšanās sekmīgi prasībām,.
  • Runājot-Runājot ar citiem, lai efektīvi dalīties faktus.
  • Matemātika, izmantojot aritmētisko, lai atrisinātu problēmas.
  • Pētījumi, izmantojot metodes un medicīnas politiku, lai uzlabotu jautājumus.
  • Kritiskā domāšana Pieteikšanās argumentāciju un iemesls atzīt priekšrocības un nepilnības aizstājēju alternatīvu, secinājumi vai metodes uz grūtībām.
  • Active-Learning-Zināšanas nozīme jaunu faktu gan gaidāmo un esošo problēmu risināšanas un lēmumu pieņemšanā.
  • Mācīšanās pieeju-izmantošanā un izvēloties educationORtutorial metodes un procesi atbilst situācijai, kad saprastu, vai trenēšana jautājumi, kas ir svaigs.
  • Izsekošana-MonitoringORAssessing efektivitāti sevi, citi cilvēki, vai korporācijas ražot uzlabojumus vai veikt koriģējošus pasākumus.
  • Sociālās uztveres-Apzinoties othersI reakcijas un zinot, kāpēc viņi uzvedas, kamēr tie.
  • Control-Modifying actions with regards to others’ activities.
  • Māka-Īsts citiem, lai uzlabotu savas smadzenes vai darbības.
  • Šķīrējtiesa-Getting citiem kopīgi, un vēlas, lai saskaņotu izmaiņas.
  • Izglītošana, izglītošana citiem, kā, lai pārvietotos.
  • Kompānija Orientēšanās-Noteikti meklējot pieejas atbalsta folks.
  • Advanced problēmu risināšanas-identificēšana uzlabotas dilemmas un pārskatīt informāciju, kas ir saistīti īstenot alternatīvas un veidot un pārbaudīt izvēli.
  • Uzņēmumi novērtēšana, ņemot vērā, produktu prasībām un prasa izveidot stilu.
  • Tehnoloģiju Dizaina Radīt vai mainot ierīces un tehnoloģijas, lai nodrošinātu lietotājam ir nepieciešamas.
  • Aprīkojums Atlase-Lemjot veida iekārtu un instrumentu, kas nepieciešama nopietni darīt darbu.
  • Kārtējie-pievienošana mašīnas, iekārta, kabeļu, vai paketes tikties specs.
  • Kodēšana-radīšana datoru pieteikumus vairākās programmās.
  • Funkcija monitorings-Redzot dažādus rādītājus, zvani, vai pārbaudes, lai pārliecinātos, ka ir mašīna darbojas pareizi.
  • Funkciju un pārvaldīšana-Kontrolēt procedūras sistēmām vai produktiem.
  • Aprīkojums nepieciešama apkope Veicot regulāras apkopes ierīcēm, un noteikt, kad un kādas apkopes ir nepieciešama.
  • Problēmu novēršana, identificēšana cēloņus kļūdas, kas strādā, un izlemt, ko darīt par to.
  • Atjaunojot-Atjaunojot metodes vai ierīces, izmantojot instrumentus, kas ir nepieciešami.
  • Kvalitātes kontrole Pētniecība-Veicot testēšanu un izmeklēšanas produktu, pakalpojumu sniedzēji, vai procedūras, lai novērtētu kvalitāti vai efektivitāti.
  • Spriedums un Lēmumu pieņemšana, Ņemot vērā salīdzinošās cenas un ieguvumus potenciālajiem darbību, lai izvēlētos vienu, kas ir vispiemērotākais.
  • Analīze-identificēšana tikai kā izmaiņas atmosfērā, uzņēmumiem, kopā ar slimībām var ietekmēt rezultātus, un kāda veida metodes ir darboties.
  • Sistēmu analīze, Īpašas procedūras vai simptomi darbības un uzvedība bijusi nepieciešamība pastiprināt vai pareizu funkcionalitāti, saskaņā ar ambīcijām ierīces.
  • Timemanagement-Controlling one’s private period along with others’ time.
  • Uzraudzība finanšu resursu, noteikšana, kā līdzekļi tiks izmantoti, lai iegūtu darbu pabeigts, un pārdošanas par šo rēķinu.
  • Darbības materiāliem Avoti-Getting un piedzīvo par piemērotu lietošanai ērtību, produkti, un nepieciešamie produkti nopietni darīt izvēlēts darboties.
  • Vadība Darbinieku resursu virzienmaiņai cilvēki, bet viņi, iegūstot, un stumšanas veikt, identificējot top personas darbam.
Izglītība kvalifikācija Pieredze prasība
  • High School grāds (vai GED vai High-School līdzvērtība dokumentu)
  • Daži Skolu programmas
  • vairāk 6 nedēļas, līdz pat un ieskaitot 1 gadu
Darbs Vadības prasmes priekšnoteikums
  • AchievementANDWork – 83.81%
  • Perseverance – 97.14%
  • Initiative – 95.60%
  • Authority – 89.77%
  • Cooperation – 93.91%
  • Matter for Others – 87.59%
  • Social Positioning – 89.40%
  • Selfcontrol – 91.54%
  • Pressure Tolerance – 91.58%
  • AdaptabilityORMobility – 94.78%
  • Stability – 94.00%
  • Awareness of Details – 93.25%
  • Integrity – 94.00%
  • Independence – 92.95%
  • Development – 87.56%
  • Thinking – 84.90%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *