Mājas / Uncategorized / Jūrnieki Un Jūras Oilers Darba apraksts / Atbildība paraugs un funkcijas

Jūrnieki Un Jūras Oilers Darba apraksts / Atbildība paraugs un funkcijas

Palieciet novērot meklēt izjaukta gaitā jahtu, aprēķināt ūdens grāds, ieslēgt riteni uz tilta, kas vadīja līderis, biedrs, vai pirmējās vai apkalpot avārijas ierīces. Izlausties, ietērps, jauninājums, un saglabāt sūtījumu- stacionārs takelāža, kontrolējošā gear, un skriešanas gear. Izpildīt izvēli uzturēšanas projektiem, lai aizsargātu rotā platība kuģa, kā arī saglabāt nosūtīšanas un punktu aprīkojumu. Jāsaglabā valdība- piegādāto akreditācija un tankerman akreditācija, strādājot uz kuģa šķidruma -hauling jahtām. Ietver spēj jūrniekus un zvejniekus, kas ir normāls.

Darba Prasmes kvalifikācija
  • Keep Govt, piešķir kvalifikāciju, kā prasīts.
  • Kad ārkārtas notikt persona un samazinātas glābšanas laivas.
  • Kad kruīzi ir uz datorizēta izmēģinājuma atbalstīt riepas, un apstiprināt uzticamību klasēm, izmantojot kompasus kas ir magnētiskas.
  • Push ships beneath commanders or moving officers’ direction or strong helmsmen to maneuver, turpināt dotos kursus.
  • Rokturis rindiņas pietauvot kuģus līdz piestātnēm, sasiet kuģiem uz platformas vilkšanas kolekcijām, vai pat papildu kuģiem līdz.
  • Paciest pulksteņu deliversHA lokus vai izveidot savienojumu spārni meklēt šķēršļiem laikā no nosūtīšanas vai, lai atrastu navigācijas palīglīdzekļus, piemēram, bākas vai bojas.
  • Paciest trapam pulksteņi, lai novērstu neatļautu personas no iekāpšanas kuģiem slots laikā.
  • Atjaunot preces vai glābšanas laivas un samazināta vai palielināt glābšanas laivas kuru vinčām vai kritienus.
  • izpildīt, glabāt, vai atjaunotu nosūtīšanas instrumenti sistēmu.
  • Kaudze vai izkraut resursus kuģiem.
  • Ieeļļojiet mašīnas, iekārta, vai motora daļas, tādas kā, piemēram, preces vai gultņiem.
  • Krūtis out, platforma, un iekraušanai produkti- pārvaldīt pārnesumu vai pārvaldot rīkus.
  • stieples auklas, Fix un splice virves, vai tauvām, izmantojot string, stiepļu griezēji, marlinespikes, un rokas-instrumenti.
  • Piegādes atbalsts inženieri, pārveidojot vai stiprinājumu.
  • Krāsu un laku vienības, virsbūves, glābšanas laivas, vai faktori kruīzi.
  • suka, tvaikonis, un noskalotu vienības, lai atbrīvotos no naftas, dubļi, un daļiņas, nodarbina slotiņas, mops, sukas, un caurules.
  • Tīras un Nick oksidācijas atrašanās vietas klājiem vai malām laivu, izmantojot uz rokas vai skābekļa un ievietot birstes kaitē iekārtas.
  • Šie norādījumi apkalpes locekļiem, kas iesaistītas veļas stūres mājās vai quarterdecks.
  • Temperatūras mērinstrumenti un izskatīt celma vai displejiem un iesniegt informāciju dizaina ierakstos.
  • Studiju sistēmu pārbaudīt izvēlētā spiedienu vai lubrikants trases.
  • Novērtēt dziļuma ūdens jūrā, kas atšķiras vai triviāla, izmantojot tālruni vai kliegt dziļums datu, un leadlines uz jahtu tiltiem.
  • Report in cruises’ records data such as kilometers and weather conditions moved.
  • Noteikt un veikt nospiež transportēt sastāvdaļas uz un no tvertnēm, kas ir šķidrums.
  • Saglabāt shipis dzinēji zem veidu dizaina iestāžu kuģa.
  • Stafete izvēlētās pazīmes, lai kuģiem, kas bija papildu, izmantojot grafiskos signalizēšanas vienībām, piemēram, piemēram, avārijas gaismas lampām.
  • Saite baržas kopā modeļos, kas vilkšanas attiecībā uz velkoņiem, kas nodarbojas ar, Pārbaudot laivas dažkārt braucienu laikā, kad tiek sasniegta punkti un atvienojot tos.
  • Iesaistīt piekrastes patruļas.
  • Notīriet un lakas koka griezums, metāla elementi, kas ir cits, vai misiņa.

Uzdevumu Pursuits prasība
  • Lasīšana zināšanu-Izprast rakstiskas teikumus un rindkopas ar darbu saistītos dokumentus.
  • Active Klausīšanās-nodrošināšana pilnīga izpratne par to, ko citi ļaudis aizstāvēt, izmantot laiku, lai jūs saprastu preces tiek izveidoti, jautājums, jautājumi, kā vajadzīgs, nevis mesmerizing pie nepareiziem instancēs.
  • Rakstīšana-Saziņa efektīvi rakstiski nevis kā nepiemērotu vajadzībām auditorijas.
  • Runājot-Runā ar citiem minēt faktus efektīvi.
  • Matemātika-Piemērojot matemātikā, lai risinātu jautājumus.
  • Tehnoloģiju izmantošana zinātniskos principus un metodes, lai noteiktu grūtības.
  • Kritiska-domāšana Izmantojot argumentāciju un domāju atpazīt talantus un trūkumus alternatīviem variantiem, idejas un metodes, uz jautājumiem.
  • Active Learning-Zinot ietekmi svaigu informāciju par gan gaidāmo un esošo problēmu risināšanas lēmumu pieņemšanu un.
  • Mācību metodes-izmantošanā un izvēloties coachingPEReducational metodes un paņēmienus tiesības par problēmu, pētot, vai mācību svaigus faktori.
  • Pārbaude-Pārraugot / Discovering funkcionalitāte citiem cilvēkiem, pats, vai uzņēmumiem veikt koriģējošus pasākumus, vai arī, lai ražotu attīstību.
  • Sociālās uztveres-Apzinoties othersI reakcijas, kāpēc viņi reaģē, kamēr viņi dara un zināšanas.
  • Vadības pielāgošana darbības ziņā othersI soļiem.
  • Māka-Īsts citiem mainīt savu prātu, vai paradumus.
  • Starpniecība-Nodrošinot citiem kopīgi un cenšas saskaņot variācijas.
  • Instruktāža-izglītošana citiem tikai to, kā rīkoties.
  • Servisa Orientēšanās-Aktīvi meklē stratēģijas ļautu personām.
  • Complex Problemsolving-noteikšanas sarežģītas problēmas un critiquing informāciju, kas ir saistīts novērtēt un izstrādāt iespējas un īstenot tiesiskās aizsardzības līdzekļus.
  • Uzņēmumus Novērtēšana-kontrolējošās prasības un produktu priekšnosacījumi, lai ražotu stilu.
  • Engineering Design-Engineering piedāvāt individuālus un izveidojot instrumentus vai ražošanas vajadzībām.
  • Aprīkojums Atlase-noteikšana veida iekārtu un instrumentu, kas nepieciešama nopietni izpildīt uzdevumu.
  • Kārtējie-pievienošana modeļi, darbarīki, kabeļu, vai pieteikumi parasti atbilst specs.
  • Attīstības-Radīt datorprogrammas vairāku iemeslu dēļ.
  • Operation sekošanas-redz citus signālus, zvani, vai rādītājus, lai noskaidrotu, vai ir iekārta darbojas atbilstoši.
  • Darbības un apstrādāt, novēršana operācijas metodes un iekārtas.
  • Iekārtas uzturēšana-Izpilda ikdienas uzturēšana par instrumentiem un izlemtu, kad.
  • Problēmu novēršana-Lēmums iemeslus skriešanas kļūdas un noteikt, kādā virzienā iet par to.
  • Atjaunojot-Stiprinājuma metodes vai mašīnas, izmantojot instrumentus, kas ir vēlamas.
  • Kvalitātes kontroles pārbaude, veic pārbaudes un eksāmenus produktu, pakalpojumi, vai funkcijas, lai novērtētu funkcionalitāti vai lieliska.
  • Skatīt un lēmumu pieņemšanā, ņemot vērā, pabalsti un relatīvās cenas uzvedības, kas ir iespējams izvēlēties vispiemērotāko vienu.
  • Sistēmu analīze, identificēšana, kāda veida programmas jāstrādā un kā izmaiņas procedūrās, problēmas, un iestatījums ietekmēs rezultātus.
  • Metodes novērtēšana-Identifikācijas metodes vai signālu sniegumu, kā arī precīzu un veicamajiem pasākumiem, nopietni, lai uzlabotu efektivitāti, salīdzinot ar ierīces mērķiem.
  • Time Management-Handling the private moment and others’ time of one.
  • Operācijas Naudas izlemt, kā nauda tiks iztērēti, ka darbs veikts, un pārdošanas par šīs maksas.
  • Operācijas vielu Aktīvu-saņemšanu un atklājot to pareizu lietošanu produktu, iestādes, un sastāvdaļas, vajadzēja nopietni darīt konkrētu darbu.
  • Vadība strādājošo resursu, izveide, iedrošinošs, un vadošo ļaudīm, jo ​​tie darbojas, apzināt top personas par savu uzdevumu.
Izglītība kvalifikācija Pieredze kvalifikācija
  • High-School grāds (vai GED vai vecākais Skolu Analogu Sertifikāti)
  • Daudzi koledža apmācība
  • vairāk 1 gads, cik ieskaitot pāris gadu laikā
Uzdevumu Leadership Skills Need
  • SuccessOREnergy – 94.79%
  • Tenacity – 87.82%
  • Motivation – 84.49%
  • Command – 87.84%
  • Assistance – 92.94%
  • Issue for Others – 92.43%
  • Cultural Direction – 71.66%
  • Self Control – 93.02%
  • Stress Tolerance – 93.09%
  • VersatilityORFlexibility – 87.59%
  • Reliability – 80.69%
  • Awareness of Details – 92.73%
  • Reliability – 77.46%
  • Independence – 87.47%
  • Creativity – 84.09%
  • Thinking – 90.35%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *