Mājas / Uncategorized / Roustabouts, Nafta un gāze Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Roustabouts, Nafta un gāze Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Salieciet vai noteikt naftas lauka produktus, izmantojot spēku un roku aprīkojumu. Izpildīt dažādus projektus asneeded.

Darba Prasmes Priekšzināšanas
  • Atskrūvēt vai pievilkt santehnika, apvalks, līnijas, un sūkņu atbalsta, piemērojot spēku un dod atslēgas un knaibles.
  • Bolt dzinēja un push zonas kopā.
  • Iet santehnikas un no kravas automašīnas, izmantojot pikaps vinčas un motorizēto celšanas, vai ar-roku.
  • Saglabājiet caurule terases un galvenais veranda reģionos tīrs un tīrs.
  • Iet plūsmas līnijas atklāt noplūdes, ko ražo vizuālās pārbaudes un izmantojot automatizētu detektori, un noteikt noplūdes.
  • Ar glābjot to uzkopt izlej tauku.
  • Demontēt un atjaunot katlus, naftas ieguves sistēmas, un tvaika dzinēja komponentes, izmantojot varas instrumentus un palmu instrumenti.
  • Saņemt gāzizlādes grāvjus ap glabāšanas tvertnēm un akām.
  • Ceļvedis celtņi manevrēt masu par klājiem.
  • Nodrošināt pārnesumu uz platformas grīdas segumu, kā prasīts, un piedāvāt roughnecks ar palīdzību.
  • Iegūt atverēm, izveidotās šķirnes, un kombinācijas un kalpo reālās formās ražot pamatus par zāģmateriālu un metāla celtņiem.
  • Samazināt un likvidēt krūmus un tīra, lai samazinātu liesmu briesmas, ar atšķirīgiem ikdienas vietām, un radīt metodi ceļiem vietām.
  • Droši vai naglu sagāzt vai materiāls platformu kopīgi uzcelt celtņi.

Nodarbošanās Darbības Priekšzināšanas
  • Lasīšana zināšanu-Izpratne teikumus un rakstveida teikumus darbā saistītu dokumentu.
  • Active-Klausīšanās-To, ko citi-cilvēki saka, sniedzot pilnu uzmanību,, iegūt laiku, lai jūs varētu saprast punkti tiek ražoti, jautā jautājumi kā pareiza, nevis mesmerizing pie reizes, kas ir nepiemērota.
  • Izgatavošanas-In, kas piemēroti vajadzībām auditorijas veiksmīgi runāju rakstiski,.
  • Saziņa-Runā, lai citiem, lai efektīvi minēt faktus.
  • Matemātika-Piemērojot matemātiku, lai risinātu jautājumus.
  • Pētniecība-Izmantojot metodes un kontrolētas principus atrisināt grūtības.
  • Criticalthinking-Izmantojot spriedumu, un, domājams, identificēt stiprās un trūkumus veidos, idejas vai aizstājējpasākumi iespējas uz grūtībām.
  • Active Learning-Izpratne nozīme informāciju, kas ir jauns katru jaunāko un potenciālo problemsolving un lēmumu pieņemšanā.
  • Mācības Techniques-nodarbina un pacelt instructionORtutorial metodes un procedūras tieši situāciju, apgūstot vai uzdodot jautājumus, kas ir jauns.
  • Pārbaude-OverseeingPERExamining funkcionalitāti papildu personām, sevi, vai uzņēmumiem veikt korektīvas darbības, vai, lai ražotu attīstību.
  • Sociālās uztveres-Apzinoties othersI reakcijas un zināšanām, kamēr viņi dara, kāpēc viņi atbild.
  • Veiklība Mainot darbības attiecībā uz othersI soļiem.
  • Pārliecināšana-Īsts citiem mainīt uzvedību vai savas smadzenes.
  • Starpniecība-Getting citi kolektīvi un vēlas saskaņot dispersiju.
  • Instruktāža-Apmācība citiem, kā izdarīt gājienu.
  • Kompānija Orientēšanās-Noteikti meklē metodes, lai palīdzētu indivīdiem.
  • Advanced Problemsolving-identificēšana sarežģīts nepatikšanām un pārskatot saistītu informāciju īstenot risinājumus, kā arī veidot un novērtēt izvēli.
  • Procedūras Research-Analizējot preces prasības, un ir nepieciešams, lai iegūtu stilu.
  • Engineering Design-izveide ierīces vai radot un inženierija kalpot patērētāju vajadzībām.
  • Gear Atlase-Jānosaka veida iekārtu un instrumentu bija nepieciešams izpildīt darbu.
  • Instalēšana-Instalēšana rīkiem, produkti, kabeļu, vai plāno kopumā atbilst funkcijas.
  • Kodēšana-Radīt datorprogrammas izmantošanai, kas ir dažādi.
  • Funkcija monitorings-Ievērojot papildu simptomi, zvani, vai izvērtējumi, lai nodrošinātu, ka ir ierīce šobrīd strādā pareizi.
  • Funkciju un kontrole, pārvaldība funkcijas produktu vai ierīču.
  • Iekārtas uzturēšana-Izpilda ikdienas apkalpošanu par produktiem un izlemtu, kad.
  • Problēmu novēršana-Nosakot iemeslus darbam problēmas un izvēlēties, kā rīkoties par kādu no tā.
  • Atjaunojot-Stiprinājuma ierīces vai modeļus, izmantojot nepieciešamos instrumentus.
  • Kvalitātes kontroles analīze, veiktu pārbaudes un testēšanu preču, pakalpojumu sniedzēji, vai metodes, lai novērtētu funkcionalitāti vai lieliska.
  • Gudrības un Lēmumu pieņemšana-Ņemot priekšrocības un līdzīgas izmaksas darbībām, kas ir iespējams izvēlēties vispiemērotāko vienu.
  • Analīze-Nosakot tikai kā korekcijas atmosfērā, procedūras, kopā ar apstākļiem, var ietekmēt rezultātus, un kāda veida tehniku ​​jādarbojas.
  • Sistēmu analīze, Īpašas procedūras vai rādītājus par kopā ar attiecībā pret mērķiem mašīnas, uzvedība nepieciešams nopietni uzlabot vai pareiza funkcionalitāte.
  • Time-Management-pārvaldība personisko laiku, kā arī citi’ laiks viena.
  • Operācijas ietaupījumu, izlemt, kā nauda tiks tērēta, lai iegūtu šo uzdevumu izdarīt, un grāmatvedības uzskaiti par šīm izmaksām.
  • Darbības Produkta resursu, iegūšana un atklājot uz piemērotu izmantošanu instrumentu, iekārtas, un materiālus, kas nepieciešami nopietni darīt sevišķi darboties.
  • Uzraudzība personāla resursiem, veicināšana, iegūstot, un vadīt cilvēkus, jo viņi strādā, apzināt vislabākos ļaudīm par šo karjeru.
Izglītība kvalifikācija Pieredze Need
  • Ievērojami mazāk nekā Top School Diploma
  • High-School līmeņa (vai GED vai vecākais skola līdzvērtība sertifikācija)
  • Koledža Kursi
  • neviens
Nodarbošanās Vadības prasmes prasība
  • AccomplishmentANDEffort – 90.50%
  • izturība – 81.82%
  • projekts – 85.46%
  • pilnvaras – 74.79%
  • palīdzība – 89.13%
  • Jautājums Citi – 85.58%
  • Kultūras virziens – 81.04%
  • Paškontrole – 83.22%
  • Stress tolerance – 84.45%
  • VersatilityANDFreedom – 85.54%
  • uzticamība – 87.12%
  • Uzmanību detaļām – 86.12%
  • ētika – 89.25%
  • Brīvība – 83.84%
  • Attīstība – 80.43%
  • domāšana – 81.60%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Pāļdzinis Operatori Darba apraksts / Atbildība paraugs un uzdevumi

Darba pāļu cilvēki pievienots lokiem, laivas, kāpurķēžu protektori, or locomotive cranes to operate a

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *