Mājas / Uncategorized / Algu un hronometrāžas Kalpotāji Darba apraksts / Pienākums veidni un uzdevumi

Algu un hronometrāžas Kalpotāji Darba apraksts / Pienākums veidni un uzdevumi

Kokapstrādes Mašīnu noteicēju, operatori, un Piedāvājumi, Izņemot Zāģēšanas Darba apraksts / Funkcijas un Pienākums Sample

samierināties , izpildīt, vai mēdz Koka mašīnas, kā, piemēram, sitiens koka naglām mašīnas, un virpas, veidotāji, modemi, slīpmašīnas, ēveles. Var veikt CNC ierīces.

Darba prasmes prasība
  • Sākt aprīkojumu, ražot repetīcija samazina, lai nodrošinātu to, ka sistēma ir vadošā pareizi, un pielāgot korekcijas.
  • Noskaidrot produkta specifikācijas un materiāli, Darba mašīna starta prasības, un metodes, pamatojoties uz darbību pieprasījumus, izveidotas vai kopīgas vadlīnijas, zīmējumi, vai dizainparaugiem.
  • Feed krājumu ar piegādes sistēmas uz ēvelēšana garlaicīgs vai slīpmašīnām, lai radītu vēlamo gabalu.
  • Pārveidot sagriešana iekārtu vai mašīnu platformas un noteikt ierīces ar regulē padarīt īpašas gabali vai operācijas.
  • Pārbaudiet darbību mašīnu un veikt dilemmas jālabo ar labojumiem un apliecināt standartatbilstības prasības.
  • samierināties, programma, skrējiens, vai drīzāk elektronisko vai rokasgrāmatu kokapstrādes mašīnas, piemēram, ja tās punch presēm, virpas, veidotāji, centrmezgli, slīpmašīnas, ēveles, vai koka-naglām mašīnas.
  • Izvēlieties galda piederumi, kameras, blades zāģi, daļas, vai jostas, accordingto sagatave, ierīces funkcijas, vai prece specs.
  • Pētījums gatavās sagataves par mirdzumu, forma, perspektīva, detail of- atbilst prasībām, vai zemāks un autentiskumu proporcijas, izmantojot un estētiski rokas suportus vai indikatorus.
  • Mount un mainīt asmeņi, cutterheads, uninteresting – parts -belts, izmantojot noteikumus un handtools.
  • Pārbaudiet un atzīmējiet darīts sagatavju un pāļu šos kastēs, vai arī uz konveijera, lai tie varētu tikt pārnests uz nākamo iecirkni.
  • Vilces vai paturēt sagataves pret, through-griešanas, garlaicīgs, vai apkārtējo sastāvdaļas, vai zem.
  • Pielāgošanas un mainīt virzību samazinot, slīpēšana, vai garlaicīgi palīgierīces norādījumus, lai izvairītos no nepilnībām aizpildīšanas, izmantojot handtools.
  • Ceļojumu siksniņas, izskatīt skriemeļi, aizsardzība, vai sienas par produktu, lai pārliecinātos, ka produkti var darboties pareizi.
  • Izņemiet un nomainiet nodilušās smilšpapīrs, gabali, jostas, apgabali, vai veidojot instrumentus.
  • Aizsargāts Vudstoku pret noderīgus padomus vai sīkrīku, kas ir tur, pozīcija woodstock uz konveijera, vai dump Woodstock.
  • Clean vai saglabāt priekšmetus, iekārta, vai veikt vietas.
  • Pievienot un mainīt patronas, apstājas grāmatas, vai barības sastāvdaļas, izmantojot handtools.
  • Pārbaudīt nevārīti Vudstoku par traucējumiem, un, lai nodrošinātu iesniegšanu izmēriem, kā arī citus rādītāji kritērijus.
  • Trim koka gabalu accordingto specs, Piemērojot lidmašīnas vai koka failus vai slīpmašīnas.
  • Eļļas vai tauku kokapstrādes iekārtas.
  • Uzstādīt, programmatūra, vai pārvaldīt datoru, palīdzēja izkārtojums (CAD) vai datoru precīzu rokturi (CNC) modeļi.
  • Darbojas līmēšana modeļus, lai pievienotu un noklikšķiniet koka finieris kopīgi, vai pielīmēt priekšmetus koka uz koka grīdām.
  • Izstrādāt asmeņi, bits, vai dažādas izveide vai samazinot instrumenti.
  • Unclamp sagataves un ņemt viņus no modeļiem.
  • Atbrīvojiet nāk pēc ideālos žāvēšanas laiku un sākt aprīkojumu un iet sviras iesaistīties hidraulisko atvelk kas virza woodstocks uz labāku veidu.
  • Kontrole pacēlāji novērst preces vai daļu no darba stacijām.

Uzdevumu Kārtība Need
  • Lasīšana zināšanu-Izpratne punktus un rakstveida frāzes darba docs, kas ir saistīta ar.
  • Active Klausīšanās-To, ko citi cilvēki saka, iepazīstinot visu uzmanību, ņemot laiku un enerģiju, lai saprastu lietas tiek ražotas, uzdodot jautājumus, kā piemērots, nevis pārtraucot pie reizes, kas ir nepiemērota.
  • Izgatavošanas runājošu veiksmīgi pierakstīti nevis kā nepiemēroti grib auditoriju.
  • Runājot-Runā ar citiem nerunājot informāciju veiksmīgi.
  • Matemātika, Izmantojot matemātiku atrisināt problēmas.
  • Pētījumu-Izmantojot metodes un klīniskās vadlīnijas, lai atrisinātu problēmas.
  • Kritiskā domāšana Pieteikšanās spriedums, un, domājams, vietas priekšrocības un trūkumus, secinājumu, rezerves iespējas vai pieeju problēmu.
  • Active Learning-Izpratne sekas informāciju, kas ir svaiga katram jaunāko un gaidāmo problēmu risināšanas lēmumu pieņemšanā un.
  • Mācīšanās metodes-nodarbina un izvēloties instructionORinstructional metodes un ārstēšanas tiesības par problēmu, kad studējot vai izglītot jaunus punktus.
  • Izsekošana-MonitoringORExamining uzņēmumu darbības, papildu personām, vai sevi ražot attīstību vai apsvērt korektīvas darbības.
  • Sociālās uztveres-Apzinoties othersA atbildes, kāpēc viņi atbild, kamēr viņi dara, un zinot.
  • Dexterity-Adjusting actions in relation to others’ actions.
  • Māka-Īsts citiem mainīt uzvedību vai viņu prātus.
  • Sarunas-Ņemot citiem kopā un mēģina saskaņot atšķirības.
  • Apmācība, izglītošana citiem, kā rīkoties.
  • Servisa Orientēšanās-Pozitīvi meklē metodes, lai palīdzētu indivīdiem.
  • Sarežģītas Problemsolving-identificēšana sarežģīts problēmas un pārskatot attiecīgos datus pieteikties atbildes un izskatīt un ražot iespējām.
  • Uzņēmumi novērtēšana, ņemot vērā, vajadzības un vienumu specifikācijas, lai iegūtu stilu.
  • Engineering Design-izveide ierīces vai ēku un tehnoloģijas, lai nodrošinātu patērētāju vēlas.
  • Aprīkojums Atlase-identificēšana instrumenti un iekārtas tips vajadzēja izpildīt darbu.
  • Instalēšanas-pievienošana mašīnas, produkti, kabeļu, vai programmas, lai apmierinātu specifikācijas.
  • Kodēšana-Radīt datorprogrammas mērķiem, kas atšķiras.
  • Darbības izsekošana-Ievērojot papildu signālus, ciparnīcas, vai pārbaudes, lai pārliecinātos, kāda aprīkojuma darbojas atbilstoši.
  • Procedūra un pārvaldīšana, kontrole darbības sistēmām vai ierīcēm.
  • Apkope-Izpilda ikdienas apkalpošanu ierīcēm, un noteikt, kad.
  • Problēmu novēršana-Lemjot iemeslus funkcionēšanas Blunders un nosakot, kādā virzienā iet par šo.
  • Stiprinājuma-remonts ierīces vai ierīces, izmantojot nepieciešamos resursus.
  • Kvalitātes vadības novērtēšana-Veicot novērtējumus un novērtējumu preču, pakalpojumu sniedzēji, vai darbības, lai novērtētu kvalitāti vai efektivitāti.
  • Skatīt un lēmumu pieņemšana, Ņemot vērā salīdzināmas izmaksas un ieguvumus varētu darbību, lai atrastu vienu, kas ir vispiemērotākais.
  • Sistēmu analīze, identificēšana, kāda veida sistēma ir jāveic, un kā izmaiņas operācijās, kaites, kā arī atmosfēra ietekmēs iedarbību.
  • Metodes novērtēšana-pazīšanas procedūras vai signāli darbības, kā arī attiecībā pret mērķiem mašīnas, pareizi, vai pasākumiem, kas jāveic, lai uzlabotu efektivitāti.
  • Time-Management-Handling others’ occasion and one’s private period.
  • Pārvaldība uzkrājuma Nosakot, cik naudas neapšaubāmi tiks iztērēti, ka darbs pabeigts, un grāmatvedība par šiem rēķiniem.
  • Administrēšana satura avotos apskatei un saņemšanai uz atbilstošu izmantošanu uzņēmumos, zobrats, un piederumi vajadzēja darīt konkrēto funkciju.
  • Uzraudzība Darbinieku resursu, attīstīšana, stumšana, un kuru mērķis personām, kamēr viņi darbojas, apzināt vislabākos ļaudīm par šo uzdevumu.
Izglītība kvalifikācija Zināšanas prasība
  • High-School līmeņa (vai GED vai vidusskolas Analogu Sertifikāti)
  • Ievērojami mazāk nekā Top izglītību
  • vairāk 3 mēnešiem, līdz 6 mēnešus un tajā skaitā,
Karjeras vadības prasmes prasība
  • AccomplishmentORWork – 88.65%
  • Persistence – 91.69%
  • Project – 89.25%
  • Authority – 86.71%
  • Assistance – 88.47%
  • Concern regarding Others – 86.83%
  • Cultural Alignment – 83.96%
  • Self-Control – 89.26%
  • Stress Threshold – 87.24%
  • VersatilityANDMobility – 87.71%
  • Stability – 90.15%
  • Awareness of Detail – 92.83%
  • Reliability – 88.92%
  • Freedom – 85.78%
  • Invention – 89.35%
  • Thinking – 88.10%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *