Mājas / Uncategorized / Neirologi Darba apraksts / Funkcijas un pienākums Template

Neirologi Darba apraksts / Funkcijas un pienākums Template

identificēt, ārstēt, un palīdz novērst slimības un problēmas nervu-sistēmas.

Darba Prasmes Need
  • Piedalieties pētniecības nodarbības, kas ir neirozinātnes.
  • Piedāvājums medicīnas studentus vai darbiniekiem ar instrukciju.
  • Piedalieties continuingeducation nodarbēm paplašināt un uzturēt izpratni.
  • Pārvaldīt medicīnas tehniķi ietvaros funkcionalitāti darbībām, kas ir terapeitiska vai nervu analītisks.
  • Jurists cilvēki vai citus par kvalifikāciju nervu kaites, tostarp, iedzimtiem vai vides problēmas, vai riska elementi.
  • Tulkot no Neuroimaging pētījumu rezultātus, tostarp magnētiskās rezonanses (MRI), Viens Photon Emission datortomogrāfija (SPECT), un pozitronu emisijas tomogrāfijas (DOG) testi.
  • Tiešie slimniekiem dažādās medicīnas aprūpes speciālistu, ja tas nepieciešams.
  • Veicināt papildu ārstus par izārstēt grūtības, kas ir nervu.
  • Ieteikt vai nodrošināt medikamentus, piemēram, ja tās pretepilepsijas zālēm,, un novērot cilvēkus par intelektuālā un attieksmes blakusparādības.
  • Veidot, saglabāt, or evaluation documents including individuals’ pasts, nervu pārbaudes pētījumi, terapijas stratēģijas, vai sekas.
  • Interpretēt vai saņemt saikni starp laboratorijas pētījumos patientsA ķermeņa.
  • Nopirkt iepriecinošus aprūpes pakalpojumus, piemēram, fizikālās terapijas, māsu režīmu, kas ir specifiska, un kultūras risinājumi.
  • Intervija indivīdiem, lai iegūtu informāciju, piemēram, ģimene, rādītājus un sūdzības vēsturi.
  • Paziņot atlīdzības, briesmas un cenas daudziem terapijas idejas, vai cilvēki vai cilvēku grupas neiroloģisko secinājumus un prognozes.
  • Nervu nosacījumi, vietas tika atkarībā uzrādot par fonu pārbaudes secinājumi, vai testu rezultāti Rezultātu rezultātus.
  • Ražot briesmām un nodevas, vai labotu iespējas vērstas uz secinājumiem un novērtēšanas sastāvdaļām, piemēram, piemēram, vispārējo veselības stāvokli un laikmets.
  • Izveidot galvu mirst piemērojot pieņemtās pārbaudes un ārstēšanu.
  • Runājiet ar papildu veselības aprūpes speciālistiem par peopleI problēmām un uzmanību.
  • Sinhronizējiet nervu pakalpojumus ar dažādiem veselības aprūpes personāla nodarbēm.
  • Veikt vai interpretēt analīzes testus, piemēram, piemēram, muguras punkcijas elektromiogrāfija vai pozitīvus rezultātus procedūru.
  • Atklājiet un apstrādāt jautājumus un būtiskus nervu procesu slimības, tostarp galveno nervu sistēmas piesārņojuma, mugurkauls traumas, kas ir cranio, demence , un stroke.
  • Pārbaudīt pacientus, lai iegūtu informāciju par noderīgu statusu tādās jomās kā, piemēram, garīgās īpašības, miesas enerģija, koordinācija, reakcijas, jūtas, vārdnīca iespējas, perspektīva, un intelektuālais stāvoklis.
  • Noteikt vai sniegt terapiju, piemēram, piemēram, klejotājnervs stimulācijas magnētiskā stimulācija, un spēcīga stimulācija stimulācija.
  • Veikt pielāgotus risinājumus vietās, piemēram miega traucējumiem, neuroimmunology, neuro – oncology neurology.

Nodarbošanās Pursuits Priekšzināšanas
  • Lasīšana-Izprast teikumus un rakstisku saturu ar darbu saistītu docs.
  • Active-Klausīšanās piegādā visu izpratni par to, ko citi cilvēki saka, iegūt laiku, lai saprastu preces tiek ražotas, pieprasa jautājumi kā vajadzīgs, un nekad pārtraucot pie nepareiziem reizes.
  • Rakstīšana-In rakstīšanas nevis kā nepiemēroti vajadzībām pūlis sazināties veiksmīgi.
  • Tērzēšana-rājiens citiem koplietot datus piepūles.
  • Matemātika-Piemērojot matemātiku, lai risinātu jautājumus.
  • Zinātne-Izmantojot metodes un klīniskie noteikumi, kā noteikt grūtības.
  • Kritiskā domāšana, izmantojot loģiku un iemesls atzīt talantus un trūkumus veidos, idejas vai rezerves Atbildes uz dilemmas.
  • Active Learning-Zināšanas priekšrocības informāciju, kas ir svaigs gan potenciālu un nesen problemsolving un lēmumu pieņemšanā.
  • Mācīšanās stratēģijas izmantošanas un izvēloties teachingANDinstructional praksi un metodes, kā tas pienākas īpašo situāciju mācību vai, apgūstot jaunas problēmas.
  • Pārbaude-CheckingPERDiscovering efektivitāti sevi, dažādas personas, vai korporācijas veikt koriģējošus pasākumus, vai arī, lai radītu uzlabojumus.
  • Social Perceptiveness-Being conscious of others’ responses and comprehending while they do why they behave.
  • Control-Changing actions in relation to others’ activities.
  • Māka-Īsts citiem mainīt uzvedību vai viņu domas.
  • Norēķinu-nodrošināšana citiem kopā un meklē saskaņot atšķirības.
  • Pedagoga Instruktāža citiem tikai to, kā rīkoties.
  • Kompānija Orientēšanās-Pozitīvi meklē metodes, lai atbalstītu folks.
  • Complex Problēmu risināšana-noteikšanas sarežģītas problēmas un pētot attiecīgie dati izvērtēt un izstrādāt alternatīvas un piemērot alternatīvas.
  • Darbības analīze, izpēte posteni priekšnoteikumus un prasības, lai izveidotu izkārtojumu.
  • Engineering Design-Building vai produktus un tehnoloģijas, spēj darboties patērētāju vēlmes mainās.
  • Gear Atlases-noteikšanas rīkus un iekārtas ir veids nepieciešami nopietni, lai veiktu darbu.
  • Uzstādīšana, pievienošana instrumenti, modeļi, kabeļu, vai pieteikumi parasti atbilst prasībām.
  • Kodēšana-Rakstīšana datoru paketes dažādiem lietojumiem.
  • Darbības monitorings noskatīšanās zvani mērierīces, vai citas indikācijas Indikācijas būt pārliecināts, ka ierīce darbojas pareizi.
  • Darbības un kontroles-Kontrolēt procedūras instrumentu vai programmas.
  • Nav nepieciešama apkope Veicot kārtējo apkopi par instrumentu un noteikt, kad.
  • Problēmu novēršana, noteikšana cēloņus darbības Blunders un izlemt, kādā virzienā iet par to.
  • Lāpīšana-lāpīšana ierīces vai metodes, izmantojot iekārtas, kas ir nepieciešamas.
  • Kvalitātes kontroles pārbaude, Diriģēšana pārbaudes un novērtējumus preču, risinājumi, vai procedūras, lai novērtētu veiktspēju vai lieliska.
  • Skatīt un Lēmumu pieņemšana, ņemot vērā salīdzināmas cenas un priekšrocības darbībām, kas ir potenciālais, lai atrastu vienu, kas ir vispiemērotākais.
  • Analīze, izlemt, kā paņēmiens būtu jāveic un cik modifikācijas situācijās, uzņēmumiem, kopā ar apkārtējo vidi ietekmēs iedarbību.
  • Metodes novērtēšana-Atšķirības darbības vai simptomi veiktspēju, kā arī tiesības vai uzvedības nepieciešami nopietni uzlabotu sniegumu, saskaņā ar ambīcijām ierīces.
  • Time-Management-Controlling the private occasion as well as others’ period of one.
  • Administrācija uzkrājuma Nosakot, kā nauda drīz būs iztērēti, ir uzdevums pabeigts, un pārdošanas šiem izdevumiem.
  • Vadība materiāli metožu-saņemšana un piedzīvo lai piemērotu izmantošanas ērtības produktu, un materiāli resursi nepieciešami nopietni darīt atlasīto darbu.
  • Darbinieku darbību resursu-Tiekties personas, jo viņi, attīstot, un veicināt darba, apzināt vislabākos ļaudīm par karjeras.
Apmācības kvalifikācija Pieredze kvalifikācija
  • Post-doktora izglītība
  • Doktorantūras līmenis
  • Maģistra grāds
  • vairāk 4 gadiem, līdz 6 gadiem un tai skaitā
Nodarbošanās Komandu prasmes prasība
  • SuccessANDWork – 92.19%
  • Endurance – 94.47%
  • Initiative – 92.87%
  • Leadership – 93.17%
  • Cooperation – 96.27%
  • Problem regarding Others – 98.20%
  • Cultural Direction – 92.92%
  • Self Control – 92.83%
  • Pressure Tolerance – 93.20%
  • Versatility/Mobility – 93.94%
  • Dependability – 95.06%
  • Focus on Aspect – 96.32%
  • Integrity – 95.60%
  • Independence – 91.72%
  • Advancement – 87.47%
  • Thinking – 92.96%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *