Mājas / Magnētiskās rezonanses attēlveidošanas tehnologi Darba apraksts / Pienākums paraugs un funkcijas

Magnētiskās rezonanses attēlveidošanas tehnologi Darba apraksts / Pienākums paraugs un funkcijas

Darbojas rezonansē (MRI) bildes. Uzraudzīt pacienta drošību un komfortu . Varētu padarīt gadolīnija kontrasta devu intravenozas. Pārskatot stāvēt MRI metodes, izskaidrot var iztaujāt indivīds, un atrašanās vieta pacients. Var ievadīt datora datus, piemēram, pacientu mantojumu, izlīdzināšana norādīts, bioloģiskā reģions kļūtu skenēta, un atrašanās vieta uzņemšanu.

Darba prasmes prasība
  • Piestipriniet fizioloģisko uzskaiti ved uz suffereris roku, torss, viduslīnija, vai citas ķermeņa daļas.
  • Noregulējiet magnēts rezonanses attēlveidošanas (MRI) vienība vai perifērijas aparatūra.
  • Uzvedība pārbaudes intervija cilvēkiem, lai identificētu kontrindikācijas, piemēram, dzelzs materials vārstiem, kas ir protēzes elektrokardiostimulatoru .
  • Ražot rezerves kopijas fotogrāfijas, pārvietojot grafikas no datora uz darbstaciju vai datu nesēju.
  • Veidot vai citādi padarīt attēla datus magnētiskās rezonanses fotogrāfijām.
  • Paskaidrojiet magnēts rezonanses attēlveidošanas (MRI) metodes privātpersonām, izplatītājiem, kas ir individuāls, vai mājsaimniecības locekļi,.
  • Ievietojiet intravenozi kontrasta krāsas, piemēram, piemēram, gadolīniju kontrastu, ar iestatījumu prakses saskaņā.
  • Pārbaudiet fotogrāfijas par lielisku, izmantojot kameru un magnētiskās rezonanses aizsardzības ierīces.
  • Veikt kodolmagnētiskās rezonanses caurskate (MRI) skeneri.
  • Ja ir vēlēšanās, nodrošināt atbilstošus vietu imobilizācijas un vienības tiek, piestiprināts ar vietu slimniekiem par aizturēto.
  • Piegādes ausu aizbāžņi vai austiņas privātpersonām, lai veicinātu vieglu un zemākas skaņas, kas ir traucējošs.
  • Pick lokus vai atbilstošas ​​attēlveidošanas stratēģijas, lai padarītu attēlus, kas ir nepieciešami.
  • Novēršana sarežģītas problēmas, kas saistītas ar magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (MRI) lasītājs vai perifērijas produktu, ieskaitot pulksteņu vai lokiem.
  • Krājumi, kas ir rīcība nelokāmi sekot līdzi krājumu no materiāliem, kas ir medicīnas.
  • Konsultēt veselības komandu vai izglītojamos magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (MRI) procedūras vai iekārtas procedūra.
  • Darboties optiskās metodes sagrābt spēcīgs magnēts rezonanses attēlveidošanas (MRI) fotogrāfijas, piemēram, praktisku smadzeņu attēlveidošanas, reālā laika ķermeņa kustības uzskaites, vai muskuļu un skeleta kompozīcija un lidojuma vizualizācijas.
  • Pieprasījuma sedatīvus vai papildu narkotikas no ārstiem personām ar panikas vai klaustrofobijas.
  • Apsveriet īsus ierakstus, kas ir medicīniskās no pacientiem.
  • Pārbaudiet magnēts rezonanses attēlveidošanas (MRI) instrumentus, lai noteiktu pareizu ekspluatācijas un efektivitāti saskaņā ar prasībām,.
  • Izveidot paziņojumus apkopot izvērtējot procesus vai rezultātus par ārstiem vai dažādu medicīnas speciālistu vai pārskatiem.
  • Saite bioloģiskos, sekmē bioloģisko pirkuma rokturi (PAC) produkti.
  • Amats un aizsargā maz, pārvietojams magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (MRI) lasītāji par ķermeņa daļu, lai kļūtu nofotografēja, piemēram, rokas, celis, vai iet.
  • Plānojiet tikšanās par izmeklēšanas lietām vai klientiem, kuri klīniskā.

Uzdevumu Darbības Need
  • Lasīšana-Izpratne sastāv punktus un teikumus ar darbu saistītos dokumentus.
  • Active Klausīšanās-To, ko citi cilvēki saka, sniedzot visu uzmanību, ņemot laiku, lai atpazīt faktorus tiek ražots, interesējaties jautājumi kā ideāls, un ne smacīgs pie reizes, kas ir nepareiza.
  • Publicējot-Saziņa efektīvi rakstiski nevis kā nepiemēroti ar tirgus prasībām.
  • Tērzēšana-Runājot ar citiem nerunājot informāciju veiksmīgi.
  • Math-Izmantojot matemātiku risināt problēmas.
  • Zinātne-Izmantojot metodes un tehnoloģijas noteikumi, lai noteiktu problēmas.
  • Criticalthinking-Izmantojot loģiku un domāju uz vietas priekšrocības un trūkumus no rezerves variantiem, rezultāti vai metodes, lai jautājumi.
  • Active Learning-Izpratne nozīmi jaunu informāciju gan nākotni un pašreizējo problēmu risināšanas lēmumu pieņemšanā un.
  • Mācības Strategies ogošanas un izmantojot educationORtutorial stratēģijas un procesus, kā tas pienākas problēmu izglītojošu vai ja mācās, kas ir jauns.
  • Monitorings-OverseeingPERDiscovering sniegums aģentūru, papildu personām, vai sevi uzskatāt koriģējošus pasākumus, vai lai radītu uzlabojumus.
  • Sociālās uztveres-Apzinoties othersA atbilžu, un zinot, kāpēc viņi uzvedas, jo tie.
  • veiklība-
  • Pārliecināšana, pārliecināt citus, lai mainītu ieradumus vai to intelektu.
  • Diskusija-Ņemot citiem kopā un mēģina saskaņot dispersiju.
  • Instruktāža-instruēt citiem HOWTO rīkoties.
  • Kompānija Orientēšanās-dedzīgi cenšas atrast stratēģijas, lai palīdzētu cilvēkiem.
  • Complex Problēmu risināšana-identificēšana sarežģītas problēmas, un pārskatot attiecīgos datus īstenot iespējas un, lai ražotu un novērtēt izvēli.
  • Uzņēmumi pētniecību izpēte prasības un produktu prasībām, lai izveidotu stilu.
  • Engineering Design-Ņemot ierīces vai ražošanas un tehnoloģijas, lai palīdzētu lietotājam ir nepieciešamas.
  • Darbarīki Atlases-noteikšanas rīkus un iekārtas ir veids vajadzēja izpildīt darbu.
  • Kārtējie-Instalēšana pieteikumi, mašīnas, vadi, vai iekārtas, lai apmierinātu prasības.
  • Programmēšana-Writing datorprogrammas dažādiem lietojumiem.
  • Funkciju izsekošana-Ievērojot zvani, mērinstrumenti, vai dažādas norādes, lai pārliecinātos, kāda aprīkojuma efektīvi veikt.
  • Darbības un kontroles-vadības procedūru metožu vai ierīcēm.
  • Apkope-Izpilda kārtējo tehnisko apkopi instrumentiem un izlemt, kad.
  • Problēmu novēršana-noteicošie faktori aiz kļūdas, kas darbojas, un izlemt, ko darīt par to.
  • Remonts-remonts ierīces vai modeļus, izmantojot aprīkojumu, kas ir vēlamā.
  • Kvalitātes vadības novērtēšana-Doing novērtējumus un testus priekšmetus, risinājumi, vai darbības, lai novērtētu kvalitāti vai funkcionalitāti.
  • Skatīt un lēmumu pieņemšanā, ņemot vērā, pabalsti un salīdzināmas izmaksas iespējamās darbības, lai izvēlētos sev piemērotāko.
  • Analīzes, noteikšana, kā programma, jāstrādā un kā izmaiņas vidē, operācijas, kā arī problēmas var ietekmēt rezultātus.
  • Metodes Analysis-noteikšanas procedūras vai pazīmes sistēmas veiktspēju un arī saskaņā ar ambīcijām sistēmas, gadījumā, vai darbības nepieciešamas, lai stiprinātu veiktspēju.
  • Timemanagement-kontrole brīdi citu un savu paša godu.
  • Administrācija naudas Nosakot, kā ienākumi, iespējams, tiks iztērēti, lai būtu darbs, un pārdošanas par šiem izdevumiem.
  • Pārvaldība produktu resursu, novērošana, un iegūt to pareizu lietošanu funkcijas, iekārta, un materiālus, vajadzēja darīt īpaši darboties.
  • Administrācija Darbinieku resursu, izveidošana, stumšana, un vadošo ļaudīm, jo ​​tie darbojas, apzināt labākos cilvēkus par savu darbu.
Izglītība prasība Zināšanas prasība
  • Apakšuzņēmējs Stage (vai papildu 2-yr diploms)
  • Vairākas skolas kursi
  • Vairāk par 1 g, līdz 2 gadiem un tai skaitā,
Nodarbošanās iestāde Prasmes kvalifikācija
  • Sasniegumu / Darbs – %
  • izturība – %
  • Iniciatīvs – %
  • vadība – %
  • palīdzība – %
  • Problēma Citi – %
  • Sociālā orientācija – %
  • Paškontrole – %
  • Stress tolerance – %
  • AdaptabilityANDVersatility – %
  • uzticamība – %
  • Uzmanību dziļums – %
  • Godīgums – %
  • brīvība – %
  • Inovācijas – %
  • Analītiskā domāšana – %

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Pavāri un galvas pavāri Darba apraksts / Atbildība veidni un lomas

Tieša un varētu piedalīties sagatavošanā, garšaugi, un sagatavošanu smalkmaizītes zivis, gaļa, dārzeņi, …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *