Mājas / Uncategorized / Gem Un Diamond Workers Darba apraksts / Lomas un atbildība paraugs

Gem Un Diamond Workers Darba apraksts / Lomas un atbildība paraugs

izgatavot, pilnīgs, vai novērtētu izcilo dimantiem un dārgakmeņiem izmanto komerciāliem vai juvelierizstrādājumu iekārtas.

Darba prasmes prasība
  • Pārbaudīt dārgakmeņu darbojas, lai nodrošinātu precizitāti leņķiem un pozīcijām simbolos vai urbumiem laikā, izmantojot palielinātāju eyeglasses, spektrālās, vai shadowgraphs.
  • Piešķirt skaidrības līmeni, līdzenums, un uzlabot, lai dārgakmeņiem, atbilstoši-to klasifikācijas metodēm, kas ir izveidotas.
  • Novērtēšana vairumtirdzniecība un veikals vērts šādām likmēm kursu, dārgakmeņiem, Marketplace variācijas, un citas attiecīgas ekonomiskie aspekti.
  • Pārbaudīt dārgumu virsmu un iekšpusē mājas, izmantojot polariscopes, refraktometri, mikroskopi, lai atdalītu starp akmeņiem, atzīt izcilus piemērus, vai pat atklāt nepilnības, defekti, kas ietekmē dārgakmens vērtības.
  • Determine and report gemstones’ quality characteristics, izmantojot plānu rasējumus.
  • Advise buyers and others about gems’ finest usage to produce bracelets products that are desirable.
  • Pārbaudīt dārgakmeņiem vai dārgakmeņiem, lai noteiktu dizainu, griezt, un platāks par griezti akmeņi, vai, lai izvēlētos samazinās, kas var nonākt lielākais.
  • Mest dārgakmeņi ķīmiskiem šķīdumiem, kas ir paredzētas, lai noskaidrotu konkrētas īpatnējā un būtiskus namus aizvietošanu vai dārgakmeņi.
  • Turiet oļi, dārgakmeņiem, nomirst, vai Styluses pret vērpšana china zāģiem, vai SLITTERS lai samazinātu, dizains, šķēlums, darbs, vai spīdēt tos.
  • Kārtot neapstrādātiem dārgakmeņiem kategorijās vērstas uz izskatu, mērīšana, ēna, un kvalitāte.
  • Secure dārgakmeņi vai dimantu īpašniekiem, patronas, dops, Juvelieru zari, vai kavē formēšanas, asināšana, atkaulošana, kapāšana, alu, vai griešanas.
  • Atrast un līmenis pozicionēšanas vai pazeminot izvietojumus uz matricām vai dārgakmeņiem, izmantojot vara rokas instrumenti un dārgakmens mikroshēmas.
  • Atrašanās akmeņi skavas uz spīdēt jomās dārgakmeņi, applying experienced and sharpening devices – fabric or protected -coated sharpening tires and polishing ingredients such as for example rouge and tripoli.
  • Paneļu zeķturi par dārgakmeņiem, kas ir grūts, izmantojot akmens līstes.
  • Novērtēt mērījumus stonesWI kalibra kabatām un samazinājumiem, lai pārliecinātos ievērošanu prasībām, izmantojot augstas precizitātes testēšanas rīki.
  • Izvēlieties kadru riepas par uzdevumu, un maisījums un izmantot bort, abrazīviem, vai materiāli.
  • Sadalījums dārgakmeņi gar pirms-pamanāmākajiem grumbas, likvidēt defektu, izmantojot uz naži un tirgotāji I āmuri.
  • Regulēt attapība turp un rotāciju darbībām pozicionēšanas komponentu.
  • īsts, maiņa, un asināt asmeņi, porcelāns, un vingrinājumi.
  • lodēt būtne, ar aizsargājamās dārgakmeņi tērauda stiprinājumu izmanto.
  • demontēt pazeminot, truls, slīpēšanas, pulēšana, un ietvari iekārtas un rīkus, lai pilnīgi tīri tā.
  • Regrind vingrošanas iepriekš urbis kapāšanas punkti accordingto specs par stilu un staciju dziļumi, un punkti.

Karjeras Darbības kvalifikācija
  • Lasīšana zināšanu-Izpratne teikumus un sastāv rindkopas darba dokumentiem, kas ir saistīti.
  • Active Klausīšanās-Nodrošinot pilnīgu izpratni par to, ko citi pašlaik saka, izmantojot laiku, lai saprastu, punkti tiek veikti, pieprasa jautājumi kā vajadzīgs, un nekad mesmerizing pie reizes, kas ir nepieņemami.
  • Izgatavošanas-In, kas piemēroti ar tirgus sarunāšanās efektīvi prasībām rakstiski,.
  • Saziņa-sarunāties ar citiem, lai efektīvi minēt informāciju.
  • Math-Izmantojot matemātikas, lai atrisinātu problēmas.
  • Tehnoloģijas, Izmantojot metodes un zinātniskie noteikumi atrisināt grūtības.
  • Domājot, ka ir ļoti svarīgi, Izmantojot iemesls un domāšanas atzīt trūkumus un priekšrocības atbilžu variantus, secinājumi vai pieejas problēmām.
  • Active-Learning-Zināšanas priekšrocības svaigu faktu, lai gan pašreizējo, gan gaidāmo problēmu risināšanā un lēmumu pieņemšanā.
  • Mācību metodes izmantot un ogošana trainingORinstructional metodes un procedūras tieši no konkrētās situācijas, izglītojot vai tad, kad pētot faktorus, kas ir jauns.
  • Monitorings-CheckingANDDetermining efektivitāte papildu personām, sevi, vai korporācijas, lai radītu izmaiņas vai veikt korektīvas darbības.
  • Social Perceptiveness-Knowing others’ reactions while they do why they respond and knowledge.
  • Coordination-Modifying actions in terms of others’ measures.
  • Māka-Pārliecināt citus mainīt uzvedību vai viņu prātus.
  • Diskusija-Nodrošinot citi kolektīvi, un cenšas saskaņot atšķirības.
  • Mācību-Coaching citiem tikai to, kā izdarīt gājienu.
  • Kompānija Orientēšanās-dedzīgi meklējot pieejas ļauj ļaudīm.
  • Advanced Problēmu risināšana-identificēšana sarežģīts grūtības un pārskatot saistītie dati, izvērtēt un izstrādāt iespējas un īstenot risinājumus.
  • Operāciju novērtējuma-Inspecting vēlas un produktu prasības veikt dizainu.
  • Engineering Design-tehnoloģijas, lai nodrošinātu patērētāju un ražo vai pielāgojot instrumenti vēlas.
  • Aprīkojums Atlase-Lemjot veida instrumentus un iekārtas bija nepieciešams darīt darbu.
  • Kārtējie instalēšanas paketes, ierīces, kabeļu, vai zvejas rīkiem uz kopumā atbilst prasībām.
  • Kodēšana-Radīt datoru paketes daudzām funkcijām.
  • Funkciju izsekošana skatīšanās novērtējumi, rokturi, vai dažādi simptomi, lai nodrošinātu iekārtu veic pareizi.
  • Darbība un Rokturis-apstrāde operācijas instrumentu un metožu.
  • Apkope-Doing kārtējo tehnisko apkopi iekārtām un noteikt, kad un kāda veida uzturēšanai būs nepieciešami.
  • Problēmu novēršana-Lemjot iemeslus kļūdas, kas strādā un izlemjot, kādā virzienā iet par šo.
  • Stiprinājuma-Atjaunojot automātus vai metodes, izmantojot vēlamos resursi.
  • Kvalitātes kontroles analīzes, veic pārbaudes un pārbaudes vienību, kompānijas, vai funkcijas, lai novērtētu funkcionalitāti vai lieliska.
  • Gudrības un Lēmumu pieņemšana, ņemot vērā salīdzināmas izmaksas un priekšrocības pasākumus, kas ir iespējams, lai atrastu sev piemērotāko.
  • Sistēmu analīze, pieņemot lēmumu, kāda veida procesam vajadzētu darboties, un tā, kā izmaiņas funkcijās, problēmas, kā arī iestatījumu var ietekmēt rezultātus.
  • Sistēmu analīze, noteikšana darbības vai norādes par darbību un pareizi, vai uzvedība bija nepieciešamība palielināt veiktspēju, attiecībā pret mērķiem mašīnas.
  • Time-Management-pārvaldība periodu citiem un savu savu laiku.
  • Uzraudzība Savings-Nosakot, cik ienākumi, iespējams, tiks ieguldīti, lai iegūtu darbu veic, un uzskaites par šīm maksām.
  • Administrācija produktu aktīvu-apskate un iegūt par pareizu izmantošanu un iestādēs iekārtu, un produkti produkti nepieciešami nopietni darīt norādīts darbojas.
  • Pārvaldība personāla resursiem, veicināšana, radot, un novirzot ļaudīm kamēr tie darbojas, apzināt vislabākos cilvēkus par šo profesiju.
Apmācības prasība Zināšanas Need
  • Vidusskolas diploms (vai GED vai Senior High School līdzvērtība sertifikāts)
  • Bakalaura grāds
  • vairāk 2 gadiem, līdz pat un ieskaitot vairākus gadus
Darba vadības prasmes priekšnoteikums
  • Achievement/Energy – 86.20%
  • Determination – 88.86%
  • Initiative – 89.45%
  • Command – 77.58%
  • Assistance – 90.33%
  • Problem for Others – 85.97%
  • Cultural Orientation – 86.45%
  • Self-Control – 87.12%
  • Pressure Threshold – 85.81%
  • CustomizationANDFreedom – 84.79%
  • Dependability – 91.94%
  • Focus on Details – 94.27%
  • Reliability – 96.60%
  • Liberty – 87.16%
  • Development – 83.25%
  • Analytical Thinking – 86.75%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *