Mājas / Uncategorized / Citoģenētiskā tehnologi Darba apraksts / Darbs Un Atbildība Template

Citoģenētiskā tehnologi Darba apraksts / Darbs Un Atbildība Template

Hromosomas, kas bija novērtēt pašreizējo zinātnes indivīdiem, piemēram, piemēram, amnija šķidrumiem, kaulu smadzenes, and bloodstream to aid in hereditary diseases’ review, eksāmens, vai līdzeklis.

Karjeras Prasmes kvalifikācija
  • Ražot un īstenot coaching paketes faktoriem, veselības aprūpes personām, pilsonis ārsti vai pēc doktorantūras vīrieši.
  • Defektu slīdrādi izveidot hromosomas manāms mikroskopijā.
  • Apkopot testa rezultātus, un ir atbildīgi atbilstošus ekspertus.
  • Pick vai sagatavot presi un piemēri par mobilo valstīm, izmantojot zināšanas par kanāla elementu aseptikas noteikumi, vai mobilo veselības vajadzībām prasības.
  • Izvēlieties aplīmēšanas risinājumus, lai nodrošinātu id hromosomu pāriem.
  • Izveidot pareizu veidu saglabāšanu, piemērs sērija, vai pārvietot.
  • Sagatavot slaidi mobilo kultūru šādas standarta procedūras.
  • Izvēlieties pareizo metožu sagatavošanu un uzglabāšanu nospiediet, lai neatpaliktu, visticamāk no ūdeņraža (ph), sterilitāte, vai spēju apkalpot izaugsmi.
  • Pick mobilo kultūru, izmantojot sastāvdaļas, piemēram mitozes arrestants un mobilo fixatives.
  • Veidot hromosomu fotogrāfijas, izmantojot datora attēlveidošanas programmas.
  • Izlemiet labākā iespēja sēriju un metodes informācijas vai automātiskā šūnu veltes.
  • Hromosomas, kas bija pētījums klāt bioloģisko paraugu atzīt patoloģijas.
  • Saprast un aptauju pārkāpumus iekšā krāsojums, mērīšana, dizains, vienošanās, vai modelis audu.
  • Sazināties eksāmenu rezultātus vai sarežģītas detaļas ārstiem, slimniekiem un zinātnieki.
  • Sagatavot dabas piemērus, piemēram, vēzi, kaulu smadzenes, amnija šķidrumiem villi uz hromosomu checkups.
  • Atpazīt arhitektūras pārkāpumus, apskatot dzīvesveidu un ir atkarīgas summas hromosomu slaidiem caur mikroskopi mikroskopi.
  • Organizēt un pievienot hromosomas apstiprinātajās pāriem uz diagrammas, kas ir kariotips, izmantojot nomenklatūras un standarta gēnus laboratorijas metodes, pamanīt hromosomas, kas ir regulāra vai nenormāls.
  • Hromosomas, kas tika pārskata atrasti bioloģisko veidu, lai palīdzētu secinājumus un risinājumus attiecībā uz mantotajām apstākļiem, piemēram, piemēram, ģenētiskie defekti grūtības, un nosacījumi.
  • Ievadiet informāciju par veidu uz malkas vai personālajiem datoriem.
  • Uzturēt laboratorijas iekārtām, piemēram, tumšās rīku, kas ir regulāra , neglīts mikroskopi, un photomicroscopes.
  • Pārvaldīt pakārtotas laboratorijas komanda.
  • Metode vai izvēlēties pareizo kultivējot procesu balstīta uz iemesla dēļ un piemērs veida, lai ierosinājums.
  • identificēt hromosomas, Bass un aCGH pētījumu rezultātus Internations programmā Citoģenētisko nomenklatūras (ISCN) vārdi.
  • Ekstrakts, noteikt, vājināt kā ideāls, Zīmols, un veikt ģenētisko par šķirņu analīzei.
  • Ierosinājumi informācija par izlases vadīšanu, novērtējums, un sarežģītas problēmas, uz žurnāliem vai laboratorijas datu ierīcēm (LIS).
  • Piesakies organizēti vadīt un piemēru pareizai tīklam, izstrādāt rezultātus, kas bija analizējamā, un palaist instrumentācija.
  • attīstīt, izpildīt, un ievērot kvalitātes kontroles un kvalitātes nodrošināšanas programmas, lai pārliecinātos, precīzu un precīzu pārbaudītu sniegumu un stāsti.
  • Pārbaudīt atbilstību iegūto paraugu par meklējamās eksāmeniem.
  • Runājiet ar atbildīgajām pusēm nevēlamas personas un padomu sanācija par izplatīšanu, kas ir potenciāls.
  • Arhīvs apstāklis ​​papīru un pētniecības materiāli, kā to prasa likumi un noteikumi.

Karjeras Darbības Need
  • Lasīšana-Izprast punktus un sastāv rindkopas darba dokumentu, kas ir saistīti.
  • Active Klausīšanās-To, ko citi ļaudis saka, sniedzot pilnu uzmanību, kam laiks, lai jūs varētu atpazīt faktori tiek ražots, pieprasa problēmas kā piemērots, un ne smacīgs pie gadījumos, kas ir nepareiza.
  • Radot-In rakstīšanas nevis kā nepiemēroti grib tirgus sazināties veiksmīgi.
  • Runājot-sarunāties ar citiem, lai efektīvi minēt faktus.
  • Matemātika, Izmantojot matemātiku atrisināt jautājumus.
  • Pētniecība-Izmantojot klīniskos noteikumus un metodes, lai novērstu problēmas.
  • Criticalthinking-Piemērojot spriedumu un argumentāciju atzīt priekšrocības un trūkumi metožu, rezultāti vai izvēles iespējas, uz nepatikšanām.
  • Active Learning-Zinot, kādas sekas ir info, kas ir svaigs attiecībā gan uz nākotni un esošo problēmu risināšanas lēmumu pieņemšanā un.
  • Mācīšanās metodes ogošanas un nodarbina koučinga / mācību stratēģijas un apstrādā piemērotas konkrēto situāciju coaching vai, apgūstot jaunas lietas.
  • Izsekošana-CheckingANDDetermining funkcionalitāte aģentūru, citas personas, vai pats veikt koriģējošus pasākumus, vai veikt uzlabojumus.
  • Sociālās uztveres-Apzinoties othersA atbilžu, un saprast, kāpēc viņi reaģē, jo tie.
  • Kontroles-modificēšana darbības attiecībā uz othersI darbību.
  • Marketing-Pārliecinoši citiem mainīt savas smadzenes vai rīcību.
  • Norēķinu-Ņemot citiem kopā un vēlas saskaņot variācijas.
  • Instruktāža-Apmācība citiem, kā, kaut ko darīt.
  • Kompānija Orientēšanās-aktīvi meklē veidus, kā palīdzēt indivīdiem.
  • Advanced Problemsolving-Nosakot papildu problēmas un pētot informāciju, kas ir saistīts piemērot risinājumus un izskata, un veidot iespējas.
  • Darbības analīze-Inspecting nepieciešama un vienumu prasības veikt izkārtojumu.
  • Tehnoloģija Design-Engineering piedāvāt personai un ražo vai izveidojot gear vēlas.
  • Aprīkojums Atlase-Lemjot veida instrumentus un iekārtas bijusi nepieciešamība veikt darbu.
  • Uzstādīšana, pievienošana rīkiem, modeļi, vadi, vai plāno kopumā atbilst specs.
  • Programmēšanas-Radīt datorprogrammas par dažādām lietojumprogrammām.
  • Darbības monitorings-Redzot dažādas norādes, ciparnīcas, vai izvērtējumi, lai nodrošinātu iekārtu darbojas pareizi.
  • Darbība un pārvaldība, vadības procedūru ierīcēm vai metožu.
  • Apkope-Doing uzturēšana, kas ir regulāra par rīkiem un izlemtu, kad.
  • Problēmu novēršana-Lemjot cēloņus pārvaldīt kļūdas un izvēlēties, kā rīkoties par šo.
  • Stiprinājuma-Fixing modeļus vai sistēmas, izmantojot līdzekļus, kas ir nepieciešami.
  • Kvalitātes kontrole Pētniecība-pabeigšana testēšanu un pārbaudes preču, risinājumi, vai procesu, lai novērtētu kvalitāti vai efektivitāti.
  • Gudrības un lēmumu pieņemšanā, domājot par priekšrocībām un salīdzināmo pasākumu izmaksām, kas ir iespējams, lai atrastu vienu, kas ir vispiemērotākais.
  • Analīze-Nosakot veidu, kā uzlabot vidē, procedūras, un arī kaites var ietekmēt labumu un kāda veida sistēma būtu jāstrādā.
  • Metodes Analysis-Atšķirības posmi jeb indikatori sistēmas darbību kopā ar saskaņā ar mašīnas mērķiem, nepieciešami pasākumi, lai uzlabotu vai pareizi efektivitāte.
  • Timemanagement-Controlling others’ period along with oneis personal occasion.
  • Operācijas ar finanšu resursi, Nosakot, cik dolāru neapšaubāmi tiks iztērēti, lai saņemtu uzdevums izpildīts, un uzskaites saistībā ar šiem izdevumiem.
  • Pārvaldība materiālie avoti, iegūšana un atklājot uz pareizu produktu lietošanu, pakalpojumi, un resursi bija nepieciešams darīt konkrētu darbu.
  • Operācijas personāla resursiem, veicināšana, iegūstot, un vadošo cilvēkus, jo tie darbojas, apzināt vislabākos cilvēkus par savu karjeru.
Izglītība kvalifikācija Zināšanas prasība
  • Bakalaura grāds
  • Maģistra grāds
  • vairāk 1 g, tik daudz kā pāris gadu laikā, un tajā skaitā
Karjeras vadības prasmes Need
  • Achievements/Energy – %
  • Tenacity – %
  • Project – %
  • Command – %
  • Assistance – %
  • Concern regarding Others – %
  • Cultural Positioning – %
  • Selfcontrol – %
  • Pressure Threshold – %
  • Adaptability/Freedom – %
  • Consistency – %
  • Attention to Detail – %
  • Ethics – %
  • Independence – %
  • Innovation – %
  • Analytical Thinking – %

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *