Mājas / Uncategorized / Bārmeņi Darba apraksts / Lomas un pienākums Template

Bārmeņi Darba apraksts / Lomas un pienākums Template

Blend un sniedz atspirdzinājumu klientiem, pa labi vai pa waitstaff.

Karjeras Prasmes kvalifikācija
  • Iegūt līdzekļus produktus, kurus atbalsta.
  • Pārbaudiet id pircēju, lai autentificētu vecumu specifikācijas iegādei booze.
  • Stabilitāte ienākumu pārskati.
  • Make an effort to limit troubles and obligation related to shoppers’ extreme drinking by taking actions for example ordering taxis or additional vehicles for intoxicated patrons, vai ubagošanā klientiem, lai novērstu patērē.
  • tīrīt brilles, krodziņš gear, un priekšmeti.
  • No sniedz tieši no apmeklētājiem vai komandas apsvērt atspirdzinājumi pasūtījumus.
  • Serve rakstīt vai konservi alus, un vino.
  • Notīrīt kafejnīcas, darbojas vietās, un platformas.
  • apvienot elementus, piemēram, alkohola, pop, ūdens, glikoze, un rūgtvielas, sagatavot kokteiļus un uzkodas, kas ir cita.
  • Pārtikas vai nodrošināt uzkodas klientiem atpūšas krogā.
  • Uzdot pircējiem, kas kļūst kaitinošas, un skaļi ņemt tos off, vai miesas iet prom.
  • Gabals un plaisa ogu par garnēšanai produktiem.
  • Organizēt glāzes un pudeles, lai ražotu rāda, ka ir pievilcīgi.
  • Ieguldījums kluba kam šķidrums, vīns, alus, un savienots piegādes, piemēram, salmiņiem, brilles vai sniega.
  • Rekvizīciju vai saņemt liķierus un preces.
  • programma, kontrolēt dzēriens, Lounge funkcijas vai krogs, un organizēt.
  • Pārraudzīt uzdevumu bāra personāla.
  • Pieeja bar iespējas.
  • Padarīt uzkodas, piemēram, marinēti gurķi, siers.
  • Veidot dzērienu receptes.

Darba kārtība kvalifikācija
  • Lasīšana-Izpratne teikumus un izveidotu saturu ar darbu saistītu docs.
  • Active-Klausīšanās-To, ko citi ļaudis aizstāvēt sniedzot visu uzmanību, iegūt laiku, lai jūs varētu atpazīt punkti tiek veikti, jautājums, jautājumi kā piemērots, nevis smacīgs pie situācijas, kas ir nepareizi.
  • Izgatavošanas-In rakstiski par tiesībām uz grib no skatītāju mijiedarbojas efektīvi,.
  • Saziņa-Runā ar citiem minēt faktus piepūles.
  • Matemātika, Izmantojot matemātiku, lai atrisinātu problēmas.
  • Pētniecības-Piemērojot risinājumu un tehnoloģiju noteikumi risināt problēmas.
  • Kritiskā domāšana, izmantojot loģiku un pamatojumu atzīt trūkumus un priekšrocības pieeju, secinājumi vai rezerves Atbildes uz jautājumiem.
  • Active Learning-Izpratne sekas faktiem, kas ir jauns par katru pašreizējo un iespējamo problēmu risināšanu un lēmumu pieņemšanu.
  • Mācīšanās metodes ogošanas un izmantojot izglītības / tutorial praksi un procedūras atbilstoši situācijai, apgūstot vai mācību priekšmetus, kas ir jauns.
  • Pārbaude-Pārraugot / noteikšanas efektivitāte uzņēmumi, papildu personām, vai sevi uzskatāt koriģējošus pasākumus, vai arī, lai radītu izmaiņas.
  • Social Perceptiveness-Being aware of others’ reactions why they behave because they do and understanding.
  • Dexterity-Adjusting actions in relation to others’ behavior.
  • Persuasion-Efektīva citiem, lai mainītu ieradumus vai viņu domas.
  • Diskusija-nodrošināšana citiem kopā un mēģina saskaņot dispersiju.
  • Mācību-Instruktāža citiem, kā-to rīkoties.
  • Kompānija Orientēšanās-aktīvi meklē veidus, kas ļautu cilvēkiem.
  • Complex Problemsolving-identificēšana sarežģītas problēmas un pētot saistītie dati īstenot risinājumus, un novērtēt un ražot izvēli.
  • Operāciju novērtējuma-kontrolējošās prasības un prece specifikācijas, lai padarītu dizainu.
  • Tehnoloģiju Dizaina Ņemot aprīkojumu vai veicot un inženierija, lai nodrošinātu individuālu prasa.
  • Līdzekļu izvēle-noteikšanas rīkus un aprīkojumu tips bijusi nepieciešamība darīt darbu.
  • Instalēšana-instalēšana kabeļu, produkti, ierīces, vai pieteikumi atbilst specifikācijām.
  • Programmēšanas-rakstīšana datorprogrammas par daudzajiem veidiem.
  • Darbība izsekošana-Redzot pogas, novērtējumi, vai papildu simptomi, lai pārliecinātos, kāda aprīkojuma pašlaik darbojas pareizi.
  • Darbība un kontrole, pārvaldība operācijas ierīču vai metožu.
  • Apkope-Doing apkopi, kas ir rutīna uz iekārtām un izlemtu, kad.
  • Problēmu novēršana, noteikšana cēloņus kļūdas, kuras pārvalda un izlemjot, kādā virzienā iet par kādu no tā.
  • Atjaunojot-Atjaunojot modeļus vai metodes, izmantojot vajadzīgos resursus.
  • Kvalitātes kontroles pārbaude, Doing pārbaudes un novērtējumus preču, kompānijas, vai procedūras, lai novērtētu funkcionalitāti vai kvalitāti.
  • Valdošās un lēmumu pieņemšana, ņemot vērā to salīdzinošās izmaksas un priekšrocības iespējamo soļiem, lai izvēlētos vispiemērotāko vienu.
  • Analīzes, identificēšana, kāda veida programmas jādarbojas un veids modifikācijas problēmu, uzņēmumiem, kā arī iestatījums var ietekmēt rezultātus.
  • Metodes novērtēšana-Identifikācijas metodes vai norādes par sistēmas darbību, kā arī saskaņā ar mašīnas mērķiem, pasākumi, kas jāveic nopietni, lai uzlabotu vai labot efektivitāte.
  • Time-Management-Managing the personal time along with others’ moment of one.
  • Administrēšana Finanšu resursu, izlemt, kā dolāru tiks iztērēti, lai iegūtu paveikto, un pārdošanas šiem izdevumiem.
  • Uzraudzība Viela-Piedzīvo un saņemot par to atbilstošu izmantošanu uzņēmumos, iekārta, un līdzekļus, kas nepieciešami veikt konkrētu darbu.
  • Vadība Darbinieku resursu, izveidošana motivēšana, un vadošo ļaudīm, jo ​​tie tie darbojas, nosakot visefektīvākos personas par uzdevumu.
Izglītība prasība Pieredze Need
  • High-School grāds (vai GED vai High-School līdzvērtība dokumentu)
  • Daži fakultāte Kursi
  • Mazāk nekā augstāko izglītību
  • Vairāk par 1 gads, cik ieskaitot pāris gadu laikā
Nodarbošanās Leadership Skills Need
  • AchievementOREnergy – 85.60%
  • Tenacity – 87.37%
  • Initiative – 86.98%
  • Authority – 80.23%
  • Assistance – 89.54%
  • Concern regarding Others – 85.84%
  • Cultural Positioning – 91.98%
  • Self Control – 92.58%
  • Pressure Threshold – 90.81%
  • CustomizationANDFreedom – 91.13%
  • Consistency – 92.77%
  • Focus on Depth – 89.83%
  • Honesty – 93.45%
  • Independence – 88.94%
  • Advancement – 87.26%
  • Thinking – 86.71%

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …

Atstāj atbildi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *