Mājas / Uncategorized / Mākslas terapeiti Darba apraksts / Lomas un pienākums paraugs

Mākslas terapeiti Darba apraksts / Lomas un pienākums paraugs

Metāns-poligonu gāze paaudzes sistēmu tehniķi Darba apraksts / Uzdevumi un atbildība Template

monitors, darbs, un uzturētu poligonu gāzes sērija programmu gabalu un vidi, pārbaudes un kontroles-sistēmas.

Darba Prasmes kvalifikācija
  • metāns, darbs poligonu gāze, vai parastas gāzes atbalsta jauda tehnoloģiju metodes.
  • Paveikt ikdienas uzturēšanu vai pieticīgas remontu poligona gāzes izvēli, tostarp rīku, ieskaitot gaisa balstītu sūkņi, izmēra vai plūsmas sistēmas, un kondensāta vadības sistēmas.
  • Balance persona gāzes akas .
  • Analizēt un novērst problēmas ar kravas vai metāna gāzes savākšanas metodes.
  • Saņemt poligona gāzes pareizi zonas uzraudzību failus.
  • Novērtēt izmetes gāzes veģetatīvās aizsardzībai, pievienojot papildu segumu, kā prasīts.
  • Aprēķināt ūdens summas izgāztuve gāzes ieguves urbumu.
  • Pārbaudiet poligons efektīvi iemesls regulāri, lai pārliecinātos, efektivitāti un pienācīgu darbu.
  • Sagatavot un pēc gribas, funkcionāls, un drošības kontu vai veidu.
  • Pētījums, tulkot, un modificēt pārbaudot produktu, kā, piemēram, mašīnu vai stresa testu un asinsrites metriem.
  • Failu un turpināt uzturēt zīme labi galvas celmu numuri tiek mērīti ar.
  • Pārbaudiet, ka pareizi nozares uzskaites informācijas kontūras uz attiecīgajiem priekšrakstiem.
  • Review electrical creation or transmission facilities’ design or functionality.
  • Pārbaudiet izmetes poligona gāzes migrāciju, kas identificē ar gāzi pierobežas zondes.
  • Veikt dump virsma lasa, lai noteiktu kopējo efektivitāti gāzes mājas lapā.
  • Salabot vai nomainīt poligonu gāzes cauruļvadus.
  • Sekot elektriskā veidot par izgāztuve gāzes māju, lai pārliecinātos atbilstību ierīcēs, kas ir spēka, kam noteikumi vai piemērotas prasības.

Par līmeņa administratora

Pārbaudiet arī

Riggers Darba apraksts / Atbildība paraugs un Darbs

Izveidojiet vai remonta takelāža par attīstības uzdevumus, ražošanas veģetācija, apmeklē km, kruīzi un kuģu būvētavas, vai …