itthon / Adminisztrátor|Vevőszolgálat / Oldal ellenőr Job Description Sample

Oldal ellenőr Job Description Sample

Oldal ellenőrök szabhat építési szabványok és előírások kódot, míg

ellenőrzése szerkezeti megbízhatóság az új építési és felújítási projektek.

Azok, akik már elvégeztek egy építészeti vagy mérnöki diplomával

programot előnyös lehet a munkaadók egy része, de érettségizettek

építési tapasztalatok gyakran lép ezen a területen is. Professzionális

tanúsítvány vagy kormányzati engedély lehet a munkavállaláshoz szükséges.

munkaköri

1. Ahhoz, hogy vizsgálja meg és rögzíti az építési munkálatok által végzett

vállalkozó a helyszínen, és oldja meg a helyszínen előállított kőbányák ko-

összehangolása a Resident Engineer.

2. Annak érdekében, hogy teljesítménye a munkát, szoros összhangban

specifikáció rajzaiban.

3. Felügyelete és ellenőrzése a további munkák és a megfigyelési körbe

művek által végzett vállalkozó.

4. Feldolgozza a közös mérési formák és fenntartani a nyilvántartást

az állapotát.

5. Nyilvántartást vezetni az elvégzett munkák közbenső és végső kifizetési

és megvalósulási tervek.

6. Tedd speciális jegyzetek és dokumentálja a vállalkozók tevékenységek

vezethet állítások.

7. Légy tisztességes és vállalkozás ügyeiben a vállalkozó.

8. Tekintsük az alternatívák és a következmények előtt gondosan

döntéshozatal.

9. Check hőmérséklet tömörítés és ízületi felszíne aszfalt.

10. Ellenőrizze az összes formában működik vasalás stb előtt beton öntés.

11. Koordinálása és együttműködnek vállalkozók helyszínen Foreman minden

a tevékenységek.

12. Tartsa be a biztonságos munkamódszereket és a jelentést a rezidens

mérnök bármilyen baleset helyszínen.

13. Fenntartása részletes naplót a napi munka tevékenységek kérdések munka

jóváhagyott vagy elutasított üzemóra munkaerő használt gépek és berendezések

stb, és aláírja a végén minden nap.

14. Egyezteti a laboráns, és gondoskodjon

mintavételek és vizsgálatok kielégítő módon befejeződött a munka és a minőség

megbízhatósági vizsgálat gyanús anyagok.

15. Ellenőrzése nap munka rekordok által benyújtott vállalkozó.

16. Felügyelete és ellenőrzése minden építési tevékenységet

által vállalkozó építési.

17. Nyilvántartást vezet helyi források napi munka előrehaladásáról

ellenőrzések építési és műhely rajzokat módszer nyilatkozatok

és ITPS felügyelő Testing tervek.

18. Így speciális jegyzetek és a dokumentum a szerződés tevékenységek

19. Szerkesztési helyszínen utasítások minden szükséges eltéréseket vagy

kiegészítéseket a szerződés dokumentumokat.

20. Jelentés megkérdőjelezhető módszereket műveletek a vállalkozó

a mérnök.

Minimális képesítési Érettségi kitűnő

oktatási 2 éves tapasztalattal ellenőrzés vagy a

építési ágakban vagy bármely egyenértékű kombinációja

tudás és tapasztalat.

Mintegy superadmin

Ellenőrizze azt is,

Biztonsági tiszt Job Description Sample

Munkaköri leírás / szerepek / Duties and Responsibility Sample Reviews accident reports corrective actions taken

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *