itthon / Adminisztrátor|Analyst / Regulatory Compliance Analyst Job Description Sample

Regulatory Compliance Analyst Job Description Sample

MUNKAKÖRI LEÍRÁS

Alapvető feladat felelősség

 segíti a létrehozása és végrehajtása szervezeti politika és szabványok

eljárások felelnek meg az alkalmazandó szabályok.

 segíti a fejlesztését és karbantartását a normál helyi üzemeltetési eljárások

támogatás hatékonyságának biztonságot és magasabb szintű megfelelés.

 stratégiai tanácsokat és ajánlásokat ad az igazgató vagy megbízottja, tekintettel a

legjobb gyakorlatok politika szabályok és előírások.

 belső vizsgálatokat végez és segíti a létesítmény belső ellenőrzés biztosítása érdekében a

osztály megvalósítja és fenntartja kormányzati megfelelés.

 segíti a fejlesztés átfogó képzési terveket miközben felügyeli időszakos

megfelelés a képzés és az oktatás a megye.

 képzési és segítséget nyújt a különböző szakaszait a szervezeti egység, amely javítja

szabványos működési eljárások és általános megfelelés.

 Monitor vonatkozó szabályozási változásokat, és közli a vonat, és segítse az

végrehajtásának szabályozási változások.

 Kommunikáció és jelentést be nem kérdés, így az igazgató vagy megbízottja érvényesíthetik

szabványok fegyelmi politikái biztosítsák a szervezet eléri és fenntartja

kormányzati megfelelés.

 figyelemmel kíséri és beszámol noncompliance és enyhíteni a lehetséges források, így elkerülheti a büntetést

szankciókat vagy egyéb jogi büntetés.

 Adjon kutatás és vizsgálat megfelelőségi problémák képest megbízott költségek

operatív ellenőrzések eljárási hiányosságok és biztonsági megfontolás.

 vezeti és fenntartja felügyeletét megyei formális és nem formális versenytárgyalás

folyamatok.

 fenntartja felügyelet felelősségét megrendeléseket akár 100 000 Az Oracle beszerzési

modul betartásának biztosítása megyei szabályok politikák és eljárások.

 beadhat megyei szintű szerződések.

 részt vehetnek heti tervezési üléseken.

 Elvégzi egyéb feladatok által kijelölt felügyelő.

 tanul: tréningek által kijelölt felügyelő.

 Biztosítja értelmezés pontosítása és technikai szakértelmet, hogy valamennyi megyei személyzet támogatások törvényi

vonatkozó szabályok és rendelkezések politika eljárások és etika.

 fejleszt és formális és on-on- Egy képzés megyei személyzet támogatások politikája

eljárások és a legjobb gyakorlatok.

 Biztosítja analitikai műszaki és funkcionális szakértelem és adminisztratív segítséget nyújt a

Pénzügyi igazgató és a testület a biztosok Hivatal.

ISMERETEK ÉS KÉSZSÉGEK

 Fizikai kémiai mikrobiológiai és bakteriológiai víz elemzéséhez.

 alapelvei vízminőség visszafolyás gátló és milyen típusú visszaáramlás eszközök és azok

alkalmazások.

 Szakmai ismeretek számítógépek és az elektronikus adatfeldolgozás szakmai ismeretek

modern irodai gyakorlat és eljárások némi tudást a számviteli elvek és gyakorlat.

 A nyilvántartási és beszámoló készítési technikák.

 Interperszonális képességek segítségével tapintat és türelem jóvoltából.

 Szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

 Helyes angol használati nyelvtani helyesírási írásjelek és szókincs.

 elvei képzést és munkát irány.

 Technikai szempontból a Szakterületileg.

 Használjon kétirányú rádiós kommunikálni helyszíni személyzet

 Képes értelmezni és alkalmazni város állami és szövetségi törvények kódok rendeletek rendeleti politika

és összefüggő eljárások ivóvíz rendszer

 Kutatási elemezni és alkalmazni adatokhoz kapcsolódó műszaki információt a vízminőség visszaáramlás

beavatkozásokban és eljárások kidolgozása a jogi követelményeknek

 Készítsünk beszámolót és vizsgáljuk előírások betartásának biztosítása és kompatibilitás

a meglévő rendszerek és az alkalmazandó kódok szabványelőírásokkal és gyakorlatok

 Olvasás megérteni alkalmazni, és közlik összetett anyagok

 Biztosítani és fenntartani a hatékony munkakapcsolatok azokkal érintkezésbe során

munkában

 Kommunikáció világosan és tömören mind szóban, mind írásban

 Értse és elvégzi mind a szóbeli és írásbeli irányok

 elemzése helyzetekben pontosan és fogadjanak el egy hatékony teendők

 végezhet matematikai számításokat

 Technikai segítséget a személyzet külsős és rendszergazdák

 Monitor személyi anyagok és felszerelés igényeit, és ajánlásokat

Department kiadások és előkészíti a kapcsolódó költségvetési javaslatok

 készítjük és tartjuk a különböző nyilvántartások fájlok és jelentések pénzügyi tevékenység költségvetési adatai

javaslatok és kijelölt tevékenységek

 Kommunikáció a rendszergazdák személyzet kormányzati szervek vállalkozók és kívül

szervezeteket, hogy az információcsere a tevékenységek koordinálása és megoldásában vagy aggályok

Mintegy superadmin

Válaszolj

Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező kitölteni *